Kontaktní email: winsignals@wintraders.com
HNB Premium Club
Na této stránce vám představíme Premium Club kurzu Hrajeme si na Burze. Přečtěte si o tom, co vlastně Premium Club je, jaký typ obsahu v něm najdete a v čem vás posune na vyšší úroveň ve vašem online tradingu. Také se můžete podívat na 'ochutnávky' nejnovějších příspěvků v Premium Clubu.
Koncept WinSignals

Na této stránce se dovíte o aktuálním zajímavém obsahu Premium Clubu kurzu Hrajeme si na Burze

Co to je Premium Club HNB?

Je to VIP neveřejný web, který navazuje na kurz HnB. Je přístupný pouze předplatilelům. V Premium Clubu aplikujeme v praxi reálných trhů znalosti, které jste se naučili v kurzu Hrajeme si na Burze.

V Premium Clubu najdete DESÍTKY VIDEÍ, které každé zachycuje nejrůznější specifické situace na trzích z hlediska technické analýzy a jiné formy obsahu.

Provádíme pravidelnou Situační Analýzu Online, ve které si aktualizujeme náhled na sentiment trhů. Sentiment je náladou na trhu. Když je nálada optimistická, ceny rostou. Když je nálada pesimistická, ceny klesají. Když máte dobře zmapovaný sentiment trhů, tak na jeho základě můžete otevírat obchody v souladu s tímto sentimentem.

Přinášíme vám videa s Případovými Studiemi, které zachycují konkrétní významné technické formace na grafech. Máme pro vás také Prémiová videa, ve kterých najdete nejrůznější informace, důležité pro váš úspěch na burze.

POSLÁNÍM PREMIUM CLUBU

je aplikovat do praxe to, co jste se naučili v kurzech a knihách. Překlápět ZNALOSTI DO DOVEDNOSTÍ. Obsah premium Clubu neustále doplňujeme o nová videa a články. Jeho obsah je tak neustále živý a aktuální.

Jaký obsah v Premium Clubu najdete?

V Premium Clubu najdete každý týden novou Situační Analýzu Online, která vám aktualizuje váš náhled na náladu investorů ve světě. Nálada, neboli sentiment investorů je totiž tím, co rozpohybovává ceny akcií, komodit a forexu jedním, nebo druhým směrem. Sentiment se fyzicky projevuje ve formě trendů na cenových grafech.


Podívejte se zde na ochutnávku Situační Analýzy Online!

Každý týden vám také přinášíme nové video - Případovou Studii. V Případových Studiích zachycujeme nejrůznější specifické situace z hlediska Technické Analýzy grafů. Situace, o kterých se učíte v kurzech a učebnicích. Situace, jejichž význam musíte být schopni rozpoznat, abyste uměli úspěšně predikovat vývoj ceny do budoucna, ať už spekulujete na akciové indexy, měnové páry nebo komodity. Případové Studie jsou přesně tím, co překlápí teoreticky nabyté informace do praktických znalostí!


Podívejte se zde na ochutnávku Případové Studie.

V Premium Clubu kurzu Hrajeme si na Burze samozřejmě najdete i další obsah:

 • Webináře které jsme vysílali na téma obchodování na burze a související témata
 • Návody jak obsluhovat obchodní platformu
 • Informace o aktualitách v servisu WinSignals
 • PRÉMIOVÁ VIDEA - nejrůznější zajímavosti o aktuální soutěži, fundamentální analýza, speciální a mimořádné informace o burze a podnikání.

Máte zájem o přístup do Premium Club Hrajeme si na Burze?
ZDE SI ČLENSTVÍ AKTIVUJTE.

 

 

Podívejte se na ochutnávkové video Situační Analýzy Online:

 

Zde se můžete podívat na ochutnávkové video Případové Studie:

  V čem vás Premium Club posune na vyšší úroveň ve vašem Tradingu?

  Můžete průběžně doplňovat svou základnu znalostí díky stále novým videím. V těchto videích můžete sledovat aktuální situace na burze, které mají vzdělávací a zkušenostní potenciál pro vaše vlastní osobní know-how.

   

  Získáte dvacet procent znalostí, které stojí za osmdesáti procenty úspěšných obchodů na burze. Dáváme důraz na jednoduché postupy analýzy, které položí základ pro ten hlavní díl vašeho úspěchu.

   

  Členové Premium Clubu mohou na FaceBooku sdílet své znalosti a zkušenosti s ostatními pomocí uzavřené VIP skupiny. V této skupině jsou aktivní také autoři obsahu Premium Clubu a samotného kurzu Hrajeme si na Burze.

  Podívejte se zde na ochutnávky aktuálního obsahu Premium Clubu.

  Máte dotaz? Napište nám ve formuláři pod tímto textem:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Dotaz:
Aktuality z WinSignals