Kontaktní email: winsignals@wintraders.com
O nás
Team WinSignals tvoří skupina investičních analytiků a burzovních obchodníků s dlouholetými zkušenostmi z finančních trhů. Přidejte se k profesionálům, obchodujte s WinSignals!
Koncept WinSignals

Kdo stojí za WinSignals

Team WinSignals tvoří skupina investičních analytiků a burzovních obchodníků s dlouholetými zkušenostmi z finančních trhů. Pro sebe a pro své klienty vytváříme krátkodobé predikce cenového vývoje finančních trhů s dlouhodobou úspěšností 80-90 %. Tyto predikce zveřejňujeme v sekci WinTraders Live na úvodní straně webu a vybrané WinSignals od poskytovatelů s nejvyšším Ratingem zasíláme svým klientům ve formě SMS Alerts zpráv včetně jednoduchých pokynů pro realizaci vysoce pravděpodobného zisku a eliminaci finančního rizika.

Jak zajišťujeme spolehlivost a kvalitu WinSignals? Kdo dává WinSignals do sekce WinTraders Live a SMS alertů? Burzovní predikce a signály do trhů tvoří WinTraders, nezávislí obchodníci, burzovní analytici, majitelé privátních Hedge fondů a další příznivci online tradingu. WinTraders jsou monitorováni ve kvalitě a spolehlivosti poskytovaných burzovních signálů tak, aby do placených SMS Alerts šly ty nejlepší predikce, burzovní signály s úspěšností 80-90 % a více. SMS Alerts s WinSignals od WinTraders s nejvyšším Ratingem můžete používat pro své profesionální spekulace na burze i pro dlouhodobě ziskové řízení svých investic. Můžete se rovněž aktivně zapojit do programu WinTraders a využívat patřičné výhody.

Investování s WinSignals na finančních trzích vám umožní technologicky, technicky a časově nejméně náročné obchodování či spekulace v podmínkách reálných finančních trhů. Nemusíte se složitě věnovat principům analytických postupů pro rozhodování, ani nemusíte trhy sledovat. Vše děláme za vás, hlídáme situaci a ceny aktiv na finančních trzích, upozorňujeme na cenově zajímavé a zejména ziskové situace, přidáváme jednoduchý Risk Management. Hlídáme ziskové příležitosti burzy za vás. Každý den děláme svou Situační Analýzu Online, fundamentální a technický náhled trhů, denně hodnotíme ekonomické a finanční dění na světových burzách. WinSignals vytváříme pro sebe i pro vás! Pečlivě vybíráme vhodné obchodní situace pro své spekulace na burze.

 

 

Naše výsledky jsou poctivé a transparentní. Pravidelně zveřejňujeme své výsledky na webu, jsme pod veřejnou kontrolou svých klientů. Tento přístup aplikujeme asi jako jediní ve svém oboru. A k WinSignals přidáváme metodiku, postupy a podporu. Tu zajišťuje další část teamu zaměřená na marketingovou podporu a servis. Vše je v režii firmy WinSignals LLC, pro české a slovenské klienty zajišťuje servis a podporu HNB servis.

 

WinSignals LLC (USA) je firma s významným celosvětovým působením a dlouhodobou tradicí v oboru finančního, investičního poradenství a informačního servisu pro profesionální působení individuálních i institucionálních obchodníků na burzách. Pod novým názvem se v roce 2010 transformovala z původní firmy Toptradesignals LLC (působení od roku 1998). Firma vyvinula sofistikované informační, obchodní i marketingové postupy a produkty pro své klienty a partnery. V roce 2010 přijala do svého know-how postupy pro informační servis k Trading Signals od české firmy HNB servis a aplikuje je do svých servisů a produktů pro své zákazníky.

HNB servis s.r.o. (Česká republika) je firma s mnohaletou tradicí v oboru vzdělávání a burzovního informačního servisu. Vyvinula úspěšný prognostický systém a jeho aplikaci nabízí svým klientům, přidává postupy pro ziskové a bezpečné obchodování. Součástí činnosti firmy je i systém vzdělávání, který je ovšem dostupný pouze pro klienty v českém jazyce. Toto přináší významnou přidanou hodnotu pro klienty firmy. V roce 2010 navázala firma strategickou spolupráci s WinSignals LLC (USA). Obchodní strategie a postupy WinSignals ve spojení s know-how obchodních signálů vytvářejí silné spojenectví, které je zárukou úspěchu a stability pro individuální i institucionální klienty WinSignals LLC.


Naše výsledky jsou poctivé a transparentní. Jsme přesvědčeni, že se jedná v oboru burzovních predikcí o zcela výjimečné a bezkonkurenční výsledky. To ovšem musíte posoudit sami. Prostudujete si informace o používání WinSignals, výsledky WinSignals a jejich potenciál. Prostudujte si metodiku hodnocení výsledků, výkonnosti a ziskového potenciálu našich WinSignals. Podrobné informace se dočtete ve WinSignals Manuálu, který si zdarma můžete objednat zde.

Kontaktujte nás:

O nás
Aktuality z WinSignals