Kontaktní email: winsignals@wintraders.com
WinSignals v praxi
WinSignals jsou burzovní cenové signály pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 80-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Tento servis ve spojení s dalšími službami, které zde nabízíme, představuje nejjednodušší a zároveň velmi efektivní a ziskovou formu pro Vaše podnikání na burze.
Koncept WinSignals

Naštvali byste se, kdyby vám TOHLE ušlo? S WinSignals se to nestane.

Znáte to - některé věci vás umí naštvat když je propásnete. Třeba luxusní zisk, který můžete naprosto bezpečně z burzy urvat do své kapsy. S WinSignals se vám tyhle situace nestanou! Každou chvíli tady můžete vidět skvělý zásah do trhů.

Akciové trhy jsou v současnosti v tak pěkných trendech, že nevyužít je pro long obchod by bylo skutečně hříchem. Neplatí to ale pro všechny! Některé indexy na tom nejsou tak skvěle. WinSignalisté si ale umí vybrat právě ty příležitosti, které jsou nejen ziskové, ale také jasně přehledné a bezpečné!

Jak by se vám líbilo zhodnotit svůj účet na jeden zátah o celé procento? Podívejte se na to, jak se to podařilo WinSignalistovi s krycím číslem 0,19 a ratingem A!

 

Počkal si na menší korekci růstového trendu a vyslal svou 'střelu' na akciovém indexu Dow Jones Industrial Average! TOP nejlepší americký index během několika desítek hodin pěkně nadělil. Tak jako tomu je u WinSignals pravidlem...

  • Tento WinSignál vám vydělal 90 dolarů při otevřeném 1 lotu! (ekvivalent 90 pips cenového pohybu).
  • Takový WinSignál můžete obchodovat s 1 lotem již na účtu okolo 5 - 10 tisíc dolarů.
  • Tento WinSignál vám tak zhodnotil váš účet o téměř 1 % během dvou dní!

Zde se podívejte přímo v grafu na průběh a situaci, ve které byl WinSignál zaslán:

WinSignals Dow Jones grafy

 

A takto dostali klienti WinSignals zprávu do svého mobilu:

WinSignals Dow Jones aplikace

 

Chcete také vydělávat na burze s WinSignals?

Zařaďte se mezi naše spokojené klienty!

Udělejte to ZDE.

 

 

WinSignals v praxi
Aktuality z WinSignals