Kontaktní email: winsignals@wintraders.com
Výsledky
Naše výsledky jsou poctivé a transparentní! Zveřejňujeme pravidelně výsledky, výkonnost a potenciál WinSignals za jednotlivé měsíce, jednotlivé WinSignals v praxi i Live výsledky.
Koncept WinSignals

Reference klientů WinSignals

Na tomto místě zveřejňujeme reference z e-mailů Vás, našich klientů WinSignals. Jsme rádi, pokud nám zašlete své postřehy, komentáře, zkušenosti. Pomáháte nám tak vylepšovat servis WinSignals a Win Easy Management a také pomáte začínajícím WinSignalistům udělat si obrázek o tom, jak WinSignals fungují reálným klientům.

Na facebooku WinSignals pravidelně zveřejňujeme jednotlivé signály v praxi. Klienti, kteří WinSignals odebírají, zde pak nechávají své reference o tom, jak jednotlivé signály zobchodovali. Zde si můžete prohlédnout příklad referencí. Pokud používáte facebook, doporučuji přidat si WinSignals mezi své oblíbené stránky, můžete tak sledovat pravidelné novinky, aktuální WinSignals v praxi, výsledky, hodnocení, reference klientů.

 

Všem klientům, kteří nám zaslali reference srdečně děkujeme a věříme, že pro Vás i nadále budeme stabilním partnerem pro Vaše spekulace na burze. Váš tým WinSignals.

 

Jak WinSignals hodnotíte Vy, naši klienti?

Podívejte se na čerstvé reakce klientů v naší facebookové skupině WinSignals New:

 

 

 

Jedna valentýnská :-)

 

 

Super signál USD/JPY

 

Zásek na zlatě

 

A další zlato...

 

 

Výsledky v lednu aneb jak obchodovat...

 

11.1. - magické datum pro WS

 

 

Podívejte se na krátké video s čerstvými referencemi našich klientů projetu WinSignals New z roku 2016 ZDE:

 

 

 

Zde můžete objednat WinSignals na další měsíce

 

Obchodní systém pana Petra s WinSignals

1.8.2011 Petr

Dobrý den,
posílám srdečné pozdravy celému Vašemu týmu. Obracím se na Vás s jedním konkrétním dotazem a předem děkuji za jeho zodpovězení.

Nejprve krátce k mému obchodování. Vaše skvělé WinSignály realizuji Life od 20. května a s účtem 10 tis. eur jsem za tu dobu dosáhl zisku 4.817 eur, což je téměř 50% zhodnocení. Za 2 měsíce! Navíc mě to baví a vůbec nejlepší je metoda Set&Forget přes mobil BlackBerry, kdy nekoukám na grafy... Posílám v příloze mé detailní výsledky (soubor GOT-PK.XLS, vč. plánu a grafu) - snad Vám bude tato informace k užitku a potěší Vás stejně jako mě.

Ano, začínal jsem na Vaše osobní doporučení opatrně s 1 lotem, ale po nastudování vašeho 'velkého Manuálu' jsem si vypracoval přesný plán, kterého se snažím držet. Hlavně mi přináší větší zisky občasné přikoupení pozice, když se cena ze začátku nevyvíjí dobře (věřím WinSignálům, na druhé straně ale poslouchám vaše WEM i WAA). Vlastně mám jen 2 významnější ztráty: na začátku června na SP (-115 eur) a minulý týden na DAXu (-437 eur) - v obou případech jsem si ale mohl počkat a došlo by obojí do zisku.

Vyzkoušel jsem rovněž poslat si část zisku (2.900 eur) zpět na svůj účet GEMB v ČR, sice to trvalo 2 týdny, ale peníze v pořádku dorazily.

A ještě tedy ten dotaz: ... text vpuštěn, interní dotaz (děkujeme za pochopení)..

Ještě jednou děkuji za odpověď.
Těším se na osobní setkání (četl jsem něco o dalších seminářích od září :-)

A hlavně přeji Vašemu týmu mnoho úspěchů!!

S úctou,
Petr

 

Příloha - Obchodní deník s WinSignals pana Petra - Ispirujte se..! - doporučujeme prostudovat všechny záložky a komentáře k jednotlivým obchodům - velmi inspirativní přístup k tradingu!

 

WinSignals z pohledu zkušeného tradera

1.4.2011 Stanislav

Dobrý den,
S Win Signals jsem za poslední čtyři měsíce velmi spokojen, i když na některé z nich jsem měl a mám trochu jiný názor, ale je logické, že ne všichni budeme mít na stejné tituly stejné názory. To ale nic nemění na skutečnosti, že vaše signály jsou pro mě, pro obchodníka na burzách, cenným pomocníkem. Hlavně z několika důvodů.

 

Prvním důvodem je úspora času, který nemusím prosedět sledováním pohybů na trzích. Já trhy sleduji denně dost dlouho, ale s Win Signals jsem si zvykl na jistotu, že nepřijdu o dobrý vstup do obchodu. Proto mohu se v klidu věnovat jiné činnosti a ne jen koukat na grafy.

 

Druhým důvodem je úšpěšnost. Ano úspěšnost s vašimi signály je více než devadesát procent. Mám na starosti více obchodních účtů a tam, kde je účet dostatečně velký, mám s těmito signály úspěšnost téměř 100%. Pokud budu konkrétní, tak za poslední tři měsíce jsou vaše signály v zisku až na jeden a to jednu pozici na měnovém páru EUR/USD z ledna tohoto roku, která zatím neskončila v aktuální době v dostatečném zisku a tak ji prozatím držím. U ostatních menších účtů používám svůj MSL a úspěšnost vašich Win Signals se tak pohybuje nad devadesát pocent, což je velmi dobré! A ještě k těm pozicím, které byly krátkodobě v mínusech. Tak například WS 0201 jsem držel až do začátku března a to do té doby, než byl i tento signál ziskový. S velkým účtem to jde, ale to asi vy všichni velmi dobře víte, jen jsem chtěl tuto skutečnost potvrdit. Větší účet rovná se menší riziko!

 

Posledním důvodem je možnost si v aktuální době prověřit, že vstup do obchodní pozice na burzovní platformě je nejen názor můj, ale i názorem jiných kolegů traderů. To je pro mne dost podstatné, protože jinak nemám možnost s nikým jiným vstup do obchodní pozice probrat a někdy je lépe, když se na celou věc podívá více lidí z oboru.

 

Mohu říct, že jsem se v minulosti hodně učil a nastudoval finanční a komoditní trhy. Chci se i nadále aktivně věnovat obchodování a jsem rád, že s Win Signals mohu a budu moci i do budoucna své počty úspěšných obchodů ještě rozšířit.

S pozdravem a přáním ať se vám všem daří i nadále
Stanislav

 

Zkušenosti začínajícího WinSignalisty

27.1.2011 Petr

Ahoj všem Traderům,kteří sledují dění na světových trzích! Využívám WS první měsíc a kromě nevydařeného 'Gold' ze začátku měsíce jsem zatím spokojen! Hlavně poslední čtyři WS na byly vydařené, protože měnové páry jsou 'soft', pro začínající tradery velmi vhodné, při protipohybu shovívavé i k menším účtům jako je i můj. Přeji úspěšné obchody všem příznivcům tradingu! Petr.

 

WinSignals v praxi :-)

 

6.5.2011 Klient při obědě na Workshopu II v Havířově

'Jednou se mi podařilo zobchodovat signál, aniž bych přerušil svou jízdu na kole a jeden signál jsem dokonce zadával po pěti pivech'.

 

25.2.2010 Klient na Semináři IV. v Havířově

'Nejhorší je, když Vám příjde signál při jízdě autem na dálnici. To hned hledám první vhodné místo na zastavení a rychle signál zadávám.'

 

Zkušenosti se zadáváním Profit Target L1 a mobile tradingem

8.11.2010 Vladimír

Dobrý den všem,něco k TS03/11 EUR/USD ze čtvrtka 4.11.- otevřel jsem 3 pozice a když se trh choval opačně tak než jsem šel spát všechny pozice jsem nastavil na L1 a opět při nerozhodném obchodu se to vyplatilo a všechny tři pozice se uzavřely a tím i obchod v plusu.Všem doporučuji přes noc držet L1.Zdravím

 

8.11.2010 Vladimír

Přeji dobrý den všem,dnes mě signál zastihl v zaměstnání a vše jsem řídil přes telefon.Otevřel jsem dvě pozice o 3 a 2 lotech,3 loty jsem zadal na 1.6004(nestačil jsem zadat na L3 a druhý obchod byl uzavřen na L3 - velmi slušných 306 EUR.Díky za velmi solidní úspěšnost jen tak dál-díky!

 

Ze života WinSignalisty

2.11.2010 Jirka

Dnes jsem měl možnost si čas částečně v klidu 'odsedět', zadával jsem až z vyšší pozice 1.6062 a uzavíral těsně nad L3, na 1,5995, kdy už jsem musel odejít. Tak jsem to raději típnul natvrdo, než riskovat stoploss na vyšší hladině. Výsledek je krásný, po strastiplných ztrátách je více než 5ti % navýšení účtu na jedno posezení krásná bilance! Díky !

 

2.11.2010 Roman

A opět krásné dopoledne s vaším signálem Sell-Gbp/Usd 3 x open 1,6054, 1,6065, 1,6074. Díky fundamentu z Británie posunut PT na L2. Všechny tři pozice uzavřeny v královském zisku. Třikrát děkuji

 

2.11.2010 Roman

Dobrý den,po prvním měsící jak na LIVE účtu a odebírání TS jsem dnešní signál uzavřel na L1 při počtu 9 lotů ,zažíval jsem poprvé finanční emoce,když jsem viděl začínající mínusové propadliště,ale jelikož jsem DAX dlouho studoval tak jsem pouze ze své strategie 6,2,2 všechny pozice stáhnul na L1 a jelikož jsem obchodoval přizaměstnání tak se vše uzavřelo nečekaněna L1.Zisk nad 650 euro je velmi slušný tak moc díky za signály.

 

 

Zde můžete objednat WinSignals na další měsíce

 

 

Výsledky
Aktuality z WinSignals