Kontaktní email: winsignals@wintraders.com
Hodnocení výsledků, výkonnosti a potenciálu WinSignals - červen 2017
V měsíci červnu bylo zasláno klientům celkem 32 signálů, z nich 28 dosáhlo Profit Target a vykázalo zisk 1,011 EUR/1 lot! Úspěšnost predikce 88%!
Koncept WinSignals

WinSignals jsou produkt, který nabízí klientům analýzu tržních situací zkušenými tradery a upozornění na potencionálně ziskový vývoj cen na burze. WinSignals nejsou robot, jde o predikce živých zkušených traderů! Signály formou alertů v mobilní aplikaci online, či SMS, obsahují upozornění na Winsignals i jednoduché řízení obchodů - WinEasy Management v ceně. Výsledky předchozích měsíců uveřejňujeme pravidelně na úrovni jednotlivých signálů ZDE v této sekci našeho webu.

Výsledky června 2017:

Měsíc červen byl jeden z nejúspěšnějších měsíců pro WinSignals v tomto roce z pohledu úspěšnosti dosažení Profit Targetu, i z pohledu dosaženého zisku. V červnu bylo zasláno celkem 32 signálů, což řadí měsíc k průměrným měsícům z hlediska počtu zaslaných predikcí. Avšak z těchto 32 signálů bylo možné uzavřít ihned 23 signálů v zisku podle zaslaných signálů Win Easy Managemenu (WAA) a dalších 5 signálů došlo na PT později. Celková úspěšnost predikce tedy dosáhla 87,5%.

Výkonnost a potenciál:

  • Ziskový potenciál obchodních pozic uzavřených na Win Profit Target v červnu 2017 dosáhl skvělých 1,011 EUR při obchodování vždy s 1 lotem. To znamená přibližně 10,1 % měsíční zhodnocení obchodního účtu 10 000 eur či usd (odpovídá 121% p.a.). Celkový teoretický potenciál všech signálů, na něž byly poslány zprávy WinEasy Managemenentu, byl 1.416 EUR/1 lot.
  • Ztrátové pozice s Winsignals. 9 pozic během ledna bohužel prošlo dočasnou ztrátou, ať už větší, nebo menší. Definovanou úrovní MSL prošly vesměs při neočekávaných změnách trendu spojených s rychlými změnami ceny při malé likviditě. Při správném money managementu bylo však možné 5 z těchto pozic uzavřít v zisku a u ostatních ztráty udržet v rozumné výši, která by neznamenala žádné ohrožení klientova účtu.
  • Win Actual Advice Management. 13 pozic dosáhlo ihned po zadání na plánovaný Profit Target, u ostatních jsme prostřednictvím signálu WAA umožnili klientům pozice správně řídit. 23 pozice bylo tedy možno ihned uzavřít v zisku, anebo beze ztráty. V konečném důsledku pouze čtyři pozice ze všech nedosáhly do 15 dnů pozaslání WS na plánovanou hodnotu zisku PT.
  • Pokud byste obchodovali námi doporučovaným systémem se zadáním PT, avšak pouze s mentálním SL (tedy SL nezadán na platformě ve formě příkazu) a tyto čtyři pozice po 15 dnech uzavřeli na ceně, jakou právě dosáhly, zhodnotili byste svůj účet o celkový zisk 967 EUR/1 lot.

V měsíci červnu zasílalo signály klientům pět signalistů, jejichž celkové výsledky zveřejňujeme v tabulce níže.

 

 

 

V zájmu transparentnosti a také pro ty, kdo chtějí naše signály podrobit vlastní analýze a backtestu, uveřejňujeme kompletní statistiku všech 32 WinSignals za červen 2017 v samostatné tabulce ZDE.

 Skutečné výsledky uživatelů WinSignals se mohou lišit od zvěřejněných výsledků v důsledku časového spoždění mezi odesláním WinSignals a zadáním příkazu do obchodní platformy, nebo v důsledku vlastní kreativity a money managementu, který většina klientů uplatňuje při svém obchodování WinSignals.

 

Chcete se o WinSiganals dozvědět víc? Podívejte se na náš blog ZDE.

Chcete také vydělávat na burze se signály s úspěšností 75-90%? Udělejte to ZDE.

Autor příspěvku: Jirka Gajdošík, červenec 2017

Aktuality z WinSignals