Kontaktní email: winsignals@wintraders.com
WinSignals v praxi
WinSignals jsou burzovní cenové signály pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 80-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Tento servis ve spojení s dalšími službami, které zde nabízíme, představuje nejjednodušší a zároveň velmi efektivní a ziskovou formu pro Vaše podnikání na burze.
Koncept WinSignals

Prostudujte si průběh WinSignals na cenových grafech, podívejte se, v jaké situaci byl signál zaslán, jaký byl jeho vývoj a kde dosáhl Profit Target. S WinSignals dosahujeme dlouhodobě úspěšnosti 80 - 90% v krátkodobé predikci vývoje trhů.

 

Příklady signálů pravidelně zveřejňujeme poté, co dosáhly predikovaného zisku, nebo byly uzavřeny dle pokynů Win Easy Managementu. V nabídce vpravo si vyberte signál, který Vás zajímá a prostudujte si, v jaké formě byl WinSignál zaslán, jaký byl jeho průběh, dále jakého zisku bylo možné dosáhnout při obchodování s 1 lotem a jaké bylo pravděpodobné zhodnocení účtu při obchodování s účtem o velikosti 10 000 Euro. Vždy přikládáme i graf, na kterém je celý průběh obchodu graficky znázorněn.

 

 

WinSignals zasíláme již od října 2009 s úspěšností 80 - 90%. Tento web byl spuštěn v červnu 2011, obnovenou premiéru zaznamenal v lednu 2016, kdy jsme znovu spustili oblíbený projekt WinSignals New a začali opětovně zasílat burzovní signály do trhu formou SMS zpráv. Proto Vám zde předkládáme historicky k nahlédnutí průběh jednotlivých WinSignals od roku 2011 a dále všechny aktuálně zaslané WinSignals.

 

Pokud Vás zajímají výsledky za jednotlivé měsíce, sumarizace všech WinSignals v daných měsících, jejich výkonnost a potenciál zisků, podívejte se do sekce Výsledky, výkonnost a potenciál WinSignals.

 

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Dotaz:
WinSignals v praxi
Aktuality z WinSignals