Kontaktní email: winsignals@wintraders.com
WinSignals
WinSignals jsou burzovní cenové signály pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 80-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Tento servis ve spojení s dalšími službami, které zde nabízíme, představuje nejjednodušší a zároveň velmi efektivní a ziskovou formu pro Vaše podnikání na burze.
Koncept WinSignals

WAA - jak mít zisk z každého WinSignálu

Určitě jste někdy přemýšleli co vlastně máte dělat, když dostanete zprávu typu Win Actual Advice. Zavřít obchod, nebo nezavřít? Existuje jedna univerzální rada. Čtěte zde.

Víte jak z naprosté většiny WinSignals získat někdy větší, někdy menší zisk?

Na burze existují období, kdy je obchodování relativně jednoduché, trhy jsou přehledné a většina obchodů, které podniknete na vlastní pěst či na základě WinSignals se bez problému dostane do zisku. Jsou ale období, kdy jdou trhy spíše do strany a jsou náchylné k relativně nelogickým cenovým pohybům. A v takovém období je obchodování mnohem obtížnější. A v tu chvíli platí více než kdy jindy - zajišťujte ziskové pozice proti ztrátám.

V rámci servisu WinSignals k tomu slouží zpráva typu Win Actual Advice. Jakmile ji dostanete formou SMS, tak vám autor WinSignálu říká 'pozice je v zisku, zajistěte ji proti nepříznivému vývoji'.

Ze zkušenosti víme, že v souvislosti se zprávou WAA mnoho klientů řeší otázku CO MÁM VLASTNĚ UDĚLAT? Zavřít pozici nebo ji nechat otevřenou? Nastavit stop-loss, ale kam?

Existuje jedno univerzální pravidlo, co udělat při zprávě WAA.

Tento způsob Money Managementu využívávelké množství profesionálních obchodníkůve světě. Je to osvědčený způsob jak z naprosté většiny obchodů 'vytřískat' větší nebo menší zisk.

Jaký je tedy víceméně univerzální návod na to, co dělat s pozicí když dostanete do telefonu WAA zprávu?

  1. Uzavřete ihned polovinu otevřené pozice: pokud máte zobchodováno např. 1 celý základní lot (10 minilotů), pak můžete uzavřít např. 0,5 lotu nebo jiný počet minilotů.Tím máte jistotu, že tentoobchod uzavřete se ziskem.
  2. U zbývajícího 0,5 lotuzadejte Stop-Loss do hodnoty nástupního kurzua ponechejte položku limit (automatické uzavření pozice v zisku, tedy WPR) na původní, nebo vámi zvolené, hodnotě.
  3. Dále už jen čekáte, zdali se pozice uzavře na vstupním kurzu (tzv. break even) nebo na zadaném Win Profit Target. Postupně můžete další desetiny lotu uzavírat v příznivém vývoji.

Díky tomuto postupu zcela odstraníte dilema 'zavřít pozici, nebo ji držet dále?'.

  • Díky uzavření první poloviny pozice si zajistíte zisk. Pozice nejen že nebude ztrátová, ale bude jednoznačně zisková a v zeleném.
  • Díky dalšímu držení druhé poloviny pozice a příkazu stop-loss na nástupním kurzu máte možnost zisk navýšit, pokud se cena bude vyvíjet příznivě. Pokud se druhá polovina pozice zavře na nástupním kurzu, tak máte pořád v kapse uzavřený zisk z první poloviny pozice.

Slyšeli jste někdy o řešení rozporuplné situace formou WIN-WIN? Je to forma řešení, díky kterému vyhrají obě strany, které jsou v nějakém konfliktu. Nebo také řešení mimo rámec 'zisk / tráta', nebo 'správně / špatně'. Prostě je to varianta výhra / výhra. I o tom může být zpráva Win Actual Advice.

WinSignals
Aktuality z WinSignals