13 jednoduchých kroků k ziskovému podnikání na burze!

Upravil jsem trávník kolem velmi úrodného kompostu a do hlavy mi přišla myšlenka na můj nejúrodnější byznys. Proto jsem neváhal a bez přípravy "na první klapku" jsem pro vás natočil pravdivé okolnosti mého podnikání s WINSIGNALS! Výsledky mého týmu burzovních analytiků se zelenají stejně krásně, jako moje zahrada 👍

Dnešní sdělení není žádné promo, není to žádná laciná propagace!

Podnikání na burze s WINSIGNALS je nejjednodušší a nejgeniálnější podnikání, které jsme vymysleli! Chci, abyste pochopili důvody, proč si to myslím. Zároveň musíte poctivě zvážit, zda je to pro vás a co musíte případně udělat, aby vám takové podnikání fungovalo podobně!  

✓ Je pár okolností, které mohou zničit vaše mínění o burze, nebo které vás mohou odradit od pochopení toho, o čem zde píšu. Jednak je to nedostatek mentálních a duševních schopností (to se jistě čtenářů tohoto sdělení netýká...). Potom je to nedostatek vzdělání, nebo přílišné mentální zaklesnutí na "levé straně" cash-flow kvadrantu.

✓ Zabijákem snů jsou dále lenost, přílišné ambice, doufání ve snadné a "stoprocentní" návody, naivita, strach, netrpělivost, nedisciplína. Samozřejmě roli hraje věk, zdraví, finanční zázemí a zkušenosti, nebo orientace na jiné skvělé zdroje příjmů. Tak mi to alespoň lidé píšou, když hledají výmluvy, proč to nejde...

✓ Je pár okolností, které vás mohou nakopnout a povzbudit! Úspěšných traderů a podnikatelů v naší komunitě HNB-TEK-WS je naprosto nadprůměrné procento lidí. Učíme to, co sami děláme. Máme skvělou komunitu, propracované postupy, vzdělávání, podporu a servis. Potom jsou to vaše odhodlání, odvaha, chuť a rozhodnutí, co vás může posunout ke chtěným cílům na burze.

Chci, abychom měli jasno! Podnikám 30 let, z toho na burze 18 let. Někdy to nebylo jednoduché, jindy to šlo jako po másle. Mám za sebou praxi individuálního tradera. Pracujii s investicemi kvalifikovaných investorů. Live účty na burze mi prošly milióny EUR. Kurzy a vzděláváním mi prošly tisíce lidí. To, co vám o podnikání na burze říkám a píšu, je poctivé sdělení

Proč vám to říkám a píšu zrovna dnes? 

Byznys s WinSignals jistě znáte! Jsou to naše burzovní predikce cenových pohybů, které zasíláme obchodníkům na burze. Samo obchodování na burze je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě, navíc bez “papírů” a úřední šikany. Je to prostě svoboda!

Pro úspěšné podnikání na burze potřebujete pár věcí › znalosti, peníze, odvahu, strategii a disciplínu!

98 % lidí se na burze snaží najít něco, jako “svatý grál”, to jest systém - jak odhadnout ty vítězné obchody. A popravdě - 98 % lidí na to nikdy nepřijde!

My to umíme! Ano, umíme to a již 5 let posíláme svoje signály do trhů sobě i klientům. Máme úspěšnost až 90 % (i více). Téměř každý měsíc jsme v plusu. Každý měsíc my a naši klienti vyděláváme! Neznám nic lepšího a jednoduššího!

Nechápu, proč pořádně neděláte tento byznys? 

Ano, jsou různé důvody, proč i s tak výbornou statistikou někteří lidé neuspějí. Pravděpodobně nerozumějí tomu, jak s tímto produktem zacházet? Nerozumí burze nebo sami sobě? Důvodů může být více - probrali jsme je na webináři ve čtvrtek 23. července večer zde!

Ano, můžete mít hodně důvodů, proč ne, nebo proč možná… Mohlo se vám nedařit (mně se taky občas nedařilo). Možná něco nevíte, a proto se připravujete o peníze a jednoduché podnikání? 

V červnu moji burzovní vlčáci (analytici a tradeři) vyslali do trhů 

👉 39 signálů 💰 zisk až 1 191 € ☑️ úspěšnost 92,3 % !!!

Proč nevyužíváte takovou skvělou příležitost?

Duplikujte mě a moje vlčáky a vyděláte!

Opravdu mě to mrzí, že nejste u toho! Nebo možná jste, ale neumíte z této příležitosti vytěžit více? Co je jednoduššího, než mít na burze pár peněz, zadat pár desítek obchodních pokynů s vysokou mírou úspěšnosti a prostě si jinak udělat léto a klid? Já to tak víceméně mám. A co vy? Nechápu, proč pořádně neděláte tento byznys? 

V čem vám můžeme pomoci?

Chci, aby byli moji klienti a parťáci na burze úspěšní! Na druhé straně je mi jasné, že pro 80 % lidí nikdy nebude tento byznys, ani žádný jiný. Důvodů může být hodně. Pokud patříte mezi ně, alespoň se inspirujte a zamáčkněte slzu, protože vám utíká opravdu velká šance! 

Potom je zde ještě jedna okolnost › aktuálně zavirovaná doba... Jistě sledujete situaci. Letní klid kolem koronaviru je jen zdánlivý. Ve skutečnosti nás čeká ještě těžké období, možná i docela fatální ekonomická krize. Vím, že v práci, v zaměstnání či v klasickém podnikání to budou mít lidé ještě zatraceně těžké a podstatně složitější, než si dnes připouštějí. 

Mám na podobné krize svůj recept › podnikám již 15 let jen online a podnikání na burze je jeden z pilířů mých příjmů. Funguje krize nekrize. Peníze ke mě proudí bez ohledu na krizi, pohyby cen, bez ohledu na situaci. Možná je to lehce asociální, ale víte co... Peníze prostě proudí a bez nich je vše složitější. Proto jsem pragmatický a k burze přistupuji jako k jakémukoliv jinému podnikání a zdroji peněz - prostě profesionálně!

Navíc se mi vše zjednodušilo tím, že mám kolem sebe tým burzovních analytiků a hodně parťáků, se kterými se mohu poradit a se kterými sdílíme navzájem vše, co o burze víme. To nás drží na cestě! Přidejte se!

Právě v těchto dnech máme možná poslední akci a šanci získat servis WINSIGNALS za stávající ceny. Od září chystáme zásadní zvýšení cen! 

Jak tedy na to, abyste mohli tuto šanci uchopit? Mám pro vás tato řešení:

 • Začínáte na burze a nevíte, co se signály?
  Tomu rozumím, také jsem začínal. Identifikace ziskových příležitostí zabere traderům nejvíce času. Naše metodika Situační Analýzy Online nám čas šetří, navíc je základem pro naše predikce. Prostě se naučte náš systém a náš přístup vám může fungovat a vydělávat tak, jako nám! Odebírejte naše WINSIGNALS a učte se!
 • Potřebujete více informací a postup?
  Pro všechny klienty WINSIGNALS máme připraven online kurz WINSIGNALS START & 7 kroků k ziskovému podnikání na burze. Tento kurz aktivujeme všem v rámci prvního spuštění servisu (START S WINSIGNALS), ale můžeme vám jej spustit kdykoliv individuálně. Pokud máte servis WINSIGNALS předplacen, stačí napsat na naší podporu (chat dole na této stránce) a my vám jej aktivujeme!
 • Víte o burze málo na to, abyste začali?
  Potom pro vás máme skvělý online kurz - HNB VIP Trader. Kurz HRAJEME SI NA BURZE v plné palbě sice není běžně přístupný, ale my vám jej můžeme kdykoliv zpřístupnit za nejvýhodnějších podmínek. Opět stačí napsat. Moje rada - bez nás a bez kurzu burzu raději ani nezkoušejte!

Pokud je vám vše jasné, jděte rovnou na objednávku:

⬇︎A ještě si zde vyzvedněte můj dnešní bonus, jsou to rady k nezaplacení ⬇︎

 

Dnes mám pro vás

nejjednodušší návod pro využívání WinSignals
v praxi úspěšného tradera a podnikatele na burze!

Víme, že hodně lidí návody nečte, a pak se diví, proč jim to či ono nefunguje. Proto jsme pro vás připravili krátkou inspiraci, která by mohla vést i ty nejzkušenější k tomu, aby se o našem produktu přece jen dozvěděli něco víc.

Má název 13 jednoduchých kroků k ziskovému podnikání na burze!

Každý projekt má svá pro a proti. Většina marketérů ta proti vynechává. My vám ale o nich poctivě napíšeme. Protože WinSignals jsou projekt, který je transparentní a poctivý. Na webu Winsignals.cz zveřejňujeme průběžně zasíláné signály a jejich výsledky. Na grafech obchodovaných aktiv se snadne přesvědčíte, že výsledky jsou pravdivé a poctivé, nelze si je prostě vymyslet. Jsme transparentní a jsme zřejmě jedinou firmou na světě, která takto veřejně dokládá svoje výsledky. Hrajeme fér!

Za své peníze obdrží klient nejen opravdu dobrý produkt, ale také návod, jak jej využít ke svému prospěchu.

Těm, kdo návody nečtou, fakt pomoci neumíme. Je jasné, že hodnota produktu a jeho ocenění jsou relativní a subjektivní – zvláště, když jde o peníze. Zvažte, jakou hodnotu mohou mít signály právě pro vás!

Pojďme však hned k jádru věci:

 • Nejdříve opravdu jednoduchý návod, JAK NA TO › 13 jednoduchých kroků k ziskovému podnikání na burze!
 • Tři důvody, proč vám to poněkud zkomplikujeme…
 • Jak je to s pojmy výkon › cena & hodnota a co z toho vyplývá pro vás?
 • Kde sehnat poněkud náročnější návod START S WINSIGNALS & 7 kroků k ziskovému podnikání na burze?
 • Proč je léto nejlepší doba pro nový začátek…

Nejdříve tedy nejjednodušší návod pro využívání WINSIGNALS v praxi úspěšného tradera a podnikatele na burze:

13 jednoduchých kroků k ziskovému podnikání na burze!

Vyzkoušejte s WinSignals tento postup – prostě nejjednodušší návod s WinSignals v praxi.

A potom nám napište, jak vám funguje… Zde je:

 1. Objednám si WinSignals RESTART a zaplatím 990 Kč (bez DPH).
 2. Stáhnu si mobilní aplikaci zdarma z AppStore nebo GooglePlay na svůj chytrý mobilní telefon.
 3. Prostuduji si oba návody – pro mobilní aplikaci a pro práci s WinSignals, sleduji návody z kurzu WINSIGNALS START.
 4. Přihlásím se do mobilní aplikace.
 5. Přijmu signál do své mobilní aplikace iOS nebo Android.
 6. Zadám obchod do své obchodní platformy ve velikosti odpovídající mému účtu (např 0,5 lotu při 5.000 EUR kapitálu).
 7. Nastavím PT (profit target) a SL (stoploss) ve výši 2-3 % a jdu od toho.
 8. Dodržuji doporučení z návodu k WinSignals, zejména zásady bezpečného a ziskového řízení peněz na účtu (money management).
 9. Sleduji vývoj obchodu, nebo jen čekám. Podle svého času a zkušeností sleduji vývoj otevřené pozice, nebo jen čekám, až dostanu zprávu o výsledku obchodu > ze 75-90 % pozitivní.
 10. Inkasuji zisk
 11. Opakuji celý postup s každou další WinSignals zprávou, kterou obdržím do své mobilní aplikace.
 12. Prodloužím si servis WinSignals o další měsíc a získám nejlepší insider cenu na trvalo.
 13. Těším se na další signály, těším se na další ziskový obchod, těším se na budoucnost, těším se na možný byznys, příležitosti, peníze, získaný čas a svobodu…

Tři důvody, proč vám to možná poněkud zkomplikujeme

1. Naše burzovní predikce mají úspěšnost „pouze“ 75-90 %…

Nejdříve fakta. Náš informační servis WinSignals má za sebou více než 53 měsíců, kdy pouze 5-6 bylo lehce ztrátových a všechny další skončily v plusu. Někdy v malém (desítky €/1 lot), často ve větším (přes 1 000€/1 lot).

To jsou čísla, která si lze ověřit, jsou poctivá a transparentní. Na obrázku níže sledujte růst vlastního jmění tradera obchodujícího WS z počáteční hodnoty 10 000€ od února 2016 (pro zvětšení klikněte na obrázek). Také je faktem, že máme stabilní úspěšnost v predikcích 75-90 %, i více, a to po celé období téměř 5 let.

Dosahujeme lepší výsledky než 98 % individuálních traderů. Ti díky WinSignals nemusejí vysedávat u počítačů, hlídáme příležitosti za ně, šetříme jim tak čas a peníze. Máme systém a jsme v tom první nejen v Česku, ale i na světě. Máme skvělou mobilní aplikaci, tým, servis. Tolik fakta.

Také je třeba se poctivě zmínit, že 10-25 % predikcí není úspěšných, resp. ne v krátkém čase. I když v rámci strategie Set&Forget je systém v 90% času úspěšný, je zde riziko ztráty kapitálu.

Proto k WinSignals přidáváme návody, informace, doporučení, které poněkud možná komplikují výše uvedený návod 13 věcí, které musíte udělat… Ale v principu je produkt tak jednoduchý, že pro zkušenějšího tradera není problém naučit se za 2-3 měsíce s produktem konzistentně vydělávat.

2. Někteří lidé se chovají jako blázni i ve zcela normálních situacích

Riziko špatného myšlení a používání predikcí traderem, uživatelem, je ale podstatně větší, než jsou rizika tržní či rizika z neúspěšné predikce. Důvodů je celá řada.

Kvalifikace, znalosti, zkušenosti, nepochopení produktu, neznalost návodu, osobní kompetence, vnímání rizik a pochopení, jak je zvládat relativně v pohodě… Co trader a uživatel, to jiné nastavení v hlavě.

WinSignals indikují cenové situace v 98 % v normálním tržním prostředí. Prostě cena osciluje, má volatilitu, likviditu, „nečekané“ zvraty, jindy (v případě WinSignals většinou) prostě naděluje zisk.

Trhy, grafy, zprávy, situace na burze jsou transparentní v tom, že fungují pro všechny účastníky naprosto stejně. Ale výsledek je, že menšina vydělává, většina prodělává.

Prostě i ve zcela normálních situacích se někteří lidé chovají jako blázni. Přeceňují své schopnosti, slepě důvěřují trendu, podceňují finanční účinnost a agresivitu určitých aktiv.

A to je důvod, proč vám ty návody a postupy poněkud zkomplikujeme – chceme, abyste dobře rozuměli tomu, co děláte!

3. Pro některé lidi je chaos a nepochopení přirozené prostředí

Je fakt, že 80 % lidí je v pohodě. Prostě jsou to normální lidé, a věříme, je to i valná většina z vás. Na druhé straně, pro některé lidi je chaos a nepochopení věcí, návodů a postupů prostě přirozené prostředí.

Dokonce ani nezáleží na tom, zda jsou návody složitější či jednodušší. Prostě „chaos“ a „nedovtipa“ pokazí, co může. A to i v situacích, kdy většina se nadšeně zalyká štěstím a inkasuje zisky.

Protože nevíme, v jakém spektru zkušeností, znalostí, míry chaosu, či naopak lpění na systému atd. se nachází každý z vás, musíme se slzou v oku ten „easy“ návod poněkud zkomplikovat…

Vsuvka a urgentní žádost:

Můžeme se mýlit, a většina, nebo úplně všichni, kdo čtete naše články a sledujete dění kolem burzy a WinSignals, možná patříte do té TOP 10 % v populaci a v té jednoduchosti si dobře rozumíme. Je-li to tak, prostě mi napište a já vše s nadšením zjednoduším. Pokud ale přes všechny návody věci kolem WinSignals nepochopíte, nic se neděje. Jen nám ale proboha nepište. Najděte si prostě jinou zábavu. Ona ta naše nemusí být nejlevnější…

A jsme u tématu

VÝKON :: CENA :: HODNOTA

V příběhu, ke kterému se dostanete registrací na doporučené stránce, mimo jiné popisujeme situaci, jaké by to bylo, kdybyste měli informace z budoucnosti se 100% zárukou toho, že vycházejí.

👉 Co byste dělali na burze, pokud by se tyto situace a 100% úspěšné predikce týkaly vývoje cen a kotací na burze?

Při odpovědi na tuto otázku se čtenáři dělí na dvě skupiny:

 1. 90 % populace asi nic. Informaci by nepochopili a vše by zůstalo při starém. Řekli by si, že peníze nejsou vše, a dále by makali na neefektivní systém.
 2. A ti důvtipnější a chytřejší – podnikatelé, spekulanti, vzdělaní hráči..? Chopili by se okamžitě příležitosti, vsadili by do hry vše, co mají a co seženou, a pěkně by se napakovali. Získané peníze by mohli využít k získání ještě větší míry svobody. „Co byste udělali vy?“

Cena informací

Kolik by stály takové informace, jakou by měly hodnotu? Je zřejmé, že cena za predikce limitující k hodnotě úspěšnosti 100 %, by vystřelila do nekonečných výšin.

Zůstaňme tedy při zemi. Naše úspěšnost je  pro „pouze“ 90 %, i když těch zbývajících 10% je možné uzavřít v černé nule. Ale i ta malá dávka nejistoty má prostě vliv na cenu i hodnotu.

Na druhé straně víme, že podobných výsledků, jako má tým WinSignals, prostě nedosahuje 98 % všech účastníků trhů. To jest, řeší problémovější situace, vysedávají u počítačů, mají bezesné noci…

Náš systém s WinSignals není jen o predikcích a číslech. Ale zejména klientům šetříme čas, nervy, energii – o tom není sporu. Jakou to má pro ně hodnotu? Dá se vůbec nadefinovat?

Polemika o výkonu, ceně a hodnotě informačního servisu WinSignals nemá řešení, a vlastně ani smysl. CO je pro jednoho neúnosně drahé, to se zdá jinému za hubičku, za drobné… Svět je relativní.

Prostě berte cenu a výkon (výsledky) tak, jak jsou. Zakomponujte do svého uvažování hodnotu peněz, faktor investování, čas a svobodu. Něco vám z toho vyjde…

Hodnota – souvisí nejen s úspěšností, ale i s tím, jak umí klient používat, velikost účtu, záměry. Aneb, co si s tím kdo jak udělá, tak to následně má. Vzdělávání, cvičení hlavy na peníze, podnikání na burze – vše pro to jsou WinSignals skvělým info servisem.

Ale ne investiční radou, co, kde, jak a s kým udělat, investovat. To fakt neřešíme a necháváme na uživatelích. Každý je nejen na burze strůjcem štěstí svého.

ŘEŠENÍ JE > VYUŽITÍ VOLNÉHO ČASU KE VZDĚLÁVÁNÍ!

Je známo, že 90 % úspěchu každého podnikatele v jakémkoliv oboru je to, že se vzdělává nejen v tomto oboru, ale také v tom, jak podnikat.

Je třeba získávat dovednosti, které se ve školách neučí a v zásadě se špatně načítají i z knih.

Ale proč studovat něco, čím si nejsme jisti? Proč nevyužít zkušeností jiných, když víme, že fungují?

Burza je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě a velká část lidí na burze neuspěje. My ale víme proč.

Prostě nedají si tu práci, aby zjistili, jak burza funguje, neučí se a nevyzkoušejí vše poctivě, jsou netrpěliví, chtějí zbohatnout snadno a rychle s málo penězi.

I pro naše WinSignals platí, že je třeba obchodovat na burze obezřetně, profesionálně a s minimálním rizikem. Pro profesionální trading musíte chápat a rozumět WinSignals, poté je zobchodujete správně a úspěšně. Když to budete dělat, zjistíte, že podnikání na burze může být procházka růžovým sadem.

✅ Využijte léto k vlastnímu obohacení a prospěchu!          ✅ Duplikujte mě a moje vlčáky a vydělávejte!

Upozornění › jak zmiňuji ve videu, budeme od září zvyšovat ceny... Využijte možnosti zafixovat si nejlepší podmínky pro svoje podnikání s WINSIGNALS právě teď!

Chci vás povzbudit › s Winsignals to opravdu jde na burze nejsnadněji. Pouze mizivému procentu lidí se dlouhodobě podaří mít takto úspěšné predikce cenvoých pohybů. Jistě ale víte či správně tušíte, že musíte přidat dodržování pravidel, disciplínu a chytrý riskmanagement. Vždyť nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svoboda! Chtějte ovládnout nejjednodušší podnikání, o kterém víme!

Držím vám všem palce v podnikání na burze s WINSIGNALS a přeji samé zelené reporty!

Jirka Mazur