- NÁVOD PRO MOBILNÍ APLIKACI 
WINSIGNALS 3.0 ONLINE -

Návod pro stažení, obsluhu a využití chytrých funkcí mobilní aplikace pro příjem, zobrazení a třídění signálů

K čemu aplikace slouží?

Mobilní aplikace slouží k přijímání signálů WinSignals online. Využívá živé signály traderů – členů našeho TOP týmu. Jedná se o burzovní cenové predikce pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 70-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze.

Nepožadujeme žádný vklad či hotovost. Neobchodujeme za vás. Pro WinSignals můžete využít vaši aktuální obchodní platformu či brokera.

WinSignals nejsou investičním doporučením, radou či návodem pro to, jak byste měli na burze obchodovat či řídit peníze, investice.

Mobilní aplikace WinSignals byla vyvinuta pro uživatele mobilních telefonů s operačním systémem Android (je vyžadována verze 4.1. a vyšší) i iOS (verze 8.2 a novější – aplikace je kompatibilní s iPhone, iPad, a iPod touch). Stažení software aplikace do mobilního telefonu je možné přímo z Google Play (Obchod Play) a AppStore.

WinSignals nejsou robot (AOS), využívají zkušeností reálných obchodníků pracujících se živými účty. Na základě aktuálního sledování trhu a zjištění specifické tržní situace zasílá klientům zprávu o možném cenovém tržním impulsu skupina nejlepších traderů z našeho početného týmu, jejichž výsledky pravidelně hodnotíme. Zajišťujeme tak kontinuálně výběr těch nejlepších z nejlepších signálů.

Instalace mobilní aplikace

Pokud si WinSignals objednáte na našem webu, je postup pro zprovoznění aplikace následující:

 • Na aplikaci AppStore (pro systém iOS pro zařízení Apple) nebo GooglePlay (pro systémy Android) si stáhněte mobilní aplikaci WinSignals (snadno najdete ve vyhledávači zadáním slova WinSignals) a nainstalujte ji ve svém mobilním telefonu. 
 • Po zaplacení signálů v projektu WinSignals obdrží klient emailem přihlašovací údaje do stažené a nainstalované mobilní aplikace.
 • Na přihlašovací obrazovce zadejte Name (svou emailovou adresu) a Password (heslo), které jste obdrželi v potvrzovací zprávě. Od tohoto okamžiku můžete přijímat všechny aktuální signály WinSignals 3.0
 • Důležité! Nezapomeňte po nainstalování aplikace povolit zobrazování upozornění a zvukového oznámení.
 • Po zadání přihlašovacího emailu a hesla se klientovi zobrazí obrazovka s historií WinSignals. Aplikace je funkční po takovou dobu, na jakou máte servis zaplacen.
 • Pozor! Pro příjem WinSignals je nutné mít aktivní mobilní data, nebo připojení k internetu prostřednictvím WiFi!

 

Nastavení upozornění a zvukových oznámení.

 • U telefonů s operačním systémem iOS je to v:
  Nastavení – Oznámení – WinSignals:

 

 • U telefonů s operačním systémem Android je to v
  Nastavení – Obecné - Správce aplikací – WinSignals*

* Pro různé modely telefonů se nastavení může lišit

Barevné rozlišení signálů a symbolů

Pro okamžité rozpoznání signálů typu WS (WinSignal) jsou povely SELL a BUY barevně rozlišeny.

Rovněž se barevně liší texty zpráv Win Easy Managementu:

Příklady zobrazovaných signálů:

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Ikony v dolní části obrazovky

Čtyři ikony v dolní části obrazovky umožňují uživateli:

 • All WinSignals (Historie) - Zobrazit kompletní historii signálů od jejich objednání
 • Trading (Obchody) - vybrat určité obchody k samostatnému sledování, např. ke sledování signálů vybraných pro obchodování 
 • Favorites (Oblíbené) - vybrat oblíbené tradery -poskytovatele signálů (signalisty), oblíbená aktiva, nebo kombinaci obou těchto možností
 • Settings (Nastavení) - umožňuje zobrazit verzi aplikace, nebo se z aplikace odhlásit (Log off)

Ikona Favorites (Oblíbené) pro zobrazení oblíbených aktiv:

Ikona Favorites (Oblíbené) pro zobrazení oblíbených signalistů:

Ikona Trading (Obchody) pro zobrazení vybraných signálů (např. pro vaše obchodování):

 

 

Jak si WinSignals objednat ?

Ano, je možné, že čtete tento návod a nemáte servis WinSignals aktivní? Co můžete udělat pro jeho aktivaci? Máte dvě možnosti:

 1. Pokud jste již máte zkušenosti a servis WinSignals jste si již vyzkoušeli a chcete si WinSignals objednat okamžitě, klikněte na tlačítko níže, ušetřete čas a zjednodušte si život Chytrou objednávkou:

... nebo

2. Pokud potřebujete více informací o informačním servisu WinSignals, nebo si chcete objednat WinSignals na zkoušku, přejděte na stránku WinSignals na zkoušku. Zde vaše cesta i jízda s WinSignals začíná!

Součástí akce WinSignals na zkoušku na 4 týdny je obsah START S WINSIGNALS

7 kroků k ziskovému podnikání na burze

Více informací máte níže v textu. S objednávkou WinSignals na zkoušku se vám tato série obsahu automaticky spustí a můžete se tak učit využívat servis burzovních predikcí s úspěšností 75 - 90% opravdu efektivně!

Přejeme hodně úspěchů při obchodování na burze s WinSignals!

Jirka Mazur & Jirka Gajdošík, Praha 1.6.2018

Naše výsledky jsou poctivé a transparentní. Jsme přesvědčeni, že se jedná v oboru burzovních predikcí o zcela výjimečné a bezkonkurenční výsledky. To ovšem musíte posoudit sami. Prostudujete si informace o používání WinSignals, výsledky WinSignals a jejich potenciál. Prostudujte si metodiku hodnocení výsledků, výkonnosti a ziskového potenciálu našich WinSignals. Podrobné informace se dočtete ve WinSignals Manuálu, který si zdarma můžete objednat zde: 

Jak vydělávat na burze s podporou profesionálů?

Chcete získat za 10 % času výsledky, pro které ostatní tradeři pracují celé dny, a navíc s úspěšností, jaké nedosahuje 98 % lidí na burze? S naším servisem WinSignals se naučíte řídit peníze na burze chytrým způsobem a zejména získáte systém, který je dlouhodobě úspěšný a ziskový. Jsme přesvědčeni o tom, že se jedná o unikátní produkt nejen na CZ/SK trhu.

» Přečtěte si, jak funguje informační servis WinSignals v praxi.
» Zjistěte, jak kienti s WinSignals vydělávají peníze a řídí svoje účty na burze.
» Získete příležitost, jak pro sebe získat čas, svobodu a systém na peníze!

Nepromarněte svou šanci a odhalte koncept WinSignals pro Vaši budoucí prosperitu ještě dnes!  

Chci se dozvědět víc o WinSignals

Kontaktujte nás:

winsignals@wintraders.com