Poctivý koncept pro vydělávání peněz na burze

My pracujeme, zatímco vy si užíváte! Vyzkoušejte nás a už od nás neodejdete!

Hlídáme grafy za vás!

Co budete dělat na burze, budete-li mít k dispozici informace ohledně predikce vývoje cen s úspěšností až 90 % a s měsíční stabilitou zisků v rozpětí 2 - 10 % ? 

  • Jak funguje servis WinSignals?
  • Jak si ověříte poctivost výsledků?
  • Jak pro sebe získáte peníze a čas?

© 2019 WinSignals, všechna práva vyhrazena.

Vydělávejte na burze s podporou profesionálů!

Nejlepší burzovní informační servis s tradicí a úspěšností 75-90 %!

Co na burze
hledá 90 % lidí?

Naprostá většina online obchodníků, traderů, spekulantů si podnikatelů na burze řeší jednu zásadní věc! Každý den vysedávají hodiny a hodiny u svých počítačů a na grafech či ve zprávách denně hledají svoje příležitosti k ziskům. Jde jim o to, aby se slušnou mírou pravděpodobnosti našli ty správné situace pro růst, nebo pokles ceny svého aktiva, na kterém chtějí vydělat.

Máme pro váš trading řešení!

Ano, máme pro vás něco, z čeho budete zcela nadšeni. Burzovní predikce WinSignals s úspěšností 75-90 % zcela obrátí naruby vše, se vám jeví složité a těžké ohledně burzy a vydělávání peněz! Už nemusíte ztrácet desítky a stovky hodin měsíčně, ale můžete svoje příležitosti dostávat formou zpráv přímo do svého mobilního telefonu v jednoduché aplikaci!

Burzovní servis WinSignals!

Ano, můžete být i na burze časově či mentálně naprosto free! Stačí si aktivovat náš informační servis a do mobilní aplikace na vašem telefonu můžete dostávat měsíčně desítky burzovních predikcí s úspěšností 75-90 % s průměrnou ziskovostí 2-10 % měsíčně. Ověřeno tisícovkou zákazníků za téměř 3 roky našeho informačního servisu!

Přestaňte vysedávat, pojďte vydělávat!

Co o servisu WinSignals říkají:

Tento týden jsem se potkal s člověkem, který programuje software pro tzv. „High-frequency trading“, neboli vysokofrekvenční obchodování. Tedy hledač obchodních příležitostí na finančních trzích. Potvrdil mi slova našich koučů z WinSignals, že není možné sestrojit software, který by za nás sám obchodoval.

Má to být spíše pomůcka pro obchodníky, která jim pomůže rychleji reagovat na změny trhu. Konečné vyhodnocení vstupu do obchodu je tedy v roli obchodníka. Tento software stojí nemalé peníze.

Proč tedy mít drahý software a dále platit za vývoj softwaru, když můžu mít za pár korun skvělý servis WinSignals, burzovní predikce s návodem, co a jak udělat - jako například ten včerejší, který mi vydělal 61 doláčů.

Prostě mozek tradera počítačem nenahradíš!
Jiří Bubák
Před pár měsíci jsem si zakoupil servis WinSignals. Pro počáteční nedůvěru jsem jej v lednu zkoušel jen sem tam na demíčku. Ouha, to jsem neměl dělat, protože mi ujely zisky za jeden z nejlepších měsíců v historii WinSignals

Na live to jedu od února. Únor i březen byly celkem náročné, vydělal jsem málo. Ale uvědomil jsem si, že to je prostě opravdu ZISK - rok jsem se před tím plácal na nule a vím, že 90% lidí ztrácelo.

Duben dobrý a květen..! Je zatím tak skvělý, že to ještě stále nemohu rozdýchat. Takový zisk jsem ještě z burzy neměl!

Opravdu díky a držím nám palce všem! Platforma s živými daty z burzy na mně bliká a já si hraju a konečně tomu rozumím. Ještě si ale počkám na další kurzy, neriskuji. Těším se na online kurz Hrajeme si na burze, škoda, že jsem předchozí dva ročníky prošvihnul...
Gabriel Honzejk
Moc jsem tomu nevěřil, ale kdo nezkusí, prostě se nedozví. Díky kurzům HNB mám skvělé základy, ale pro vlastní hlídání trhů mi chyběl čas. S WinSignals už neřeším...

Co se stalo? Prostě jsem do toho šel a jsem nadšen. Musel jsme se sice naučit synchronizovat čas a akce, to jest příjem a sledování signálů z burzy s jejich zadáváním do platformy, ale vzhledem k tomu, že obojí je mobilní, tak mám každý obchod na pár kliknutí...

Pro nedostatek času jedu strategii Set & Forget a s přibývajcími úspěchy roste odvaha a chuť.

Díky, osvěžil jsem si postupy a získal systém, v jednoduchosti je síla! Honza.
Jan Závodný
Zdravím, mne sa dnes páčil Sell signál EUR/USD. Karásne klesol až na 1,1087. Ja som nebol při kompe, tak sa to zatvorilo samo na Limitě a doporučenom Profit Target!

Škoda, že som nestíhal dalšie dva signály, boli skvělé.

Veľa zdaru všetkým a ĎAKUJEM.
Dalibor Borduliak
Dobrý večer přeji všem, musím moc poděkovat všem winsignalistům za jejich výborné signály.

Už jedenáct signálů a mám zatím stále 100% úspěšnost, takže moc děkuji všem, kteří se na tomto projektu podílejí!
Olča Hrachová
Jany Čelka: Signalista B006. Gratulujem a ďakujem za úspešný signál AUD/USD.

Michael Fajmi: Připojuji se, bylo to pěkné!

Dan Fiker: Taky jsem se svezl… Ještě teď mám vítr ve vlasech… Díky… Nakoupil jsem na úplném dně a zapíchnul se v horní úvrati… To potěší.

Miroslav Mirgus: Krása, funguje to s WinSignals skvěle, děkuji!
A ještě další...

Budoucnost patří těm, kdo vidí příležitosti dříve než ostatní