Webináře s WinSignals

Živá komunikace s burzovními vlčáky a jejich klienty!

Na této stránce můžete shlédnout pozvánky na nové webináře a také ze záznamu webináře a vysílání, která jsme o WinSignals uspořádali pro naše příznivce a klienty.

Pozvánky a záznamy již proběhlých webinářů:

Zde zveřejňujeme akce, které  pro vás připravujeme!

Nezapomeňte si vždy rezervovat termín ve svém diáři!

Je úspěšný Tajný Expertní Byznys 
fikce, nebo realita?

 TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS speciál
aneb "Vítězný únor" tentokrát jinak!

28. února 2019

Webinář proběhl ve formátu DigiPárty. Klíčovým bodem bylo téma, kterým jsme otevřeli něco, jako Pandořinu skříňku. Je možné na burze vydělávat když 80 - 90 % malých obchodníků ztrácí? Je na vině burza, regulace byznysu, neznámé překážky, nebo leží problém v něčem jiném?

Existuje nějaký tajný recept na ziskové podnikání na burze? Naši hosté to vědí a svěřili se vám.

PRVNÍ ŠANCE > 7 ODPOVĚDÍ NA KLÍČOVÉ OTÁZKY

Webinář: TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS!

31. ledna 2019

Na webináři 31.1.2019 jsme s hosty probrali otázky, na které potřebujete znát odpovědi pro to, abyste si ujasnili, proč a jak se naučit něco jako Tajný Expertní Byznys!

PROČ? Nejde o nic menšího, než o peníze, svobodu, čas a skvělou seberealizaci.
JAK? V klidu, mimo systém, tajně, individuálně, s vizí, se záměrem, chytře a promyšleně budovat jednoduché podnikání na expertní bázi.
S KÝM? Se zkušenými tradery, členy Tajného expertního klubu Podnikáme na burze, kteří vám pomohou rozjet vaši První šanci!

Jak využít signály k ziskovému tradingu

Odstraňte 5 věcí, které nejčastěji svazují
klienty WS při obchodování

WEBINÁŘ: Jak využít signály k ziskovému tradingu

6.12. 2018

Prozradili jsme více, než jsme chtěli! Z webináře, který se konal 6.12.2018 na téma: Jak využít signály k ziskovému tradingu si účastníci odnesli: 

✅ know-how zkušených traderů 
✅ tipy a návody pro ziskový trading s WinSignals
✅ informace, které ještě nikdy nebyly publikovány 
✅ jak si udělat analýzu trhů za 10 minut 
✅ nové zdroje burzovního vzdělávání.

A vy můžete také!

Webinář o podnikání na burze.
Rozjeďte svůj Tajný Expertní Byznys!

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS
& 7 ODPOVĚDÍ NA KLÍČOVÉ OTÁZKY

30. srpna 2018

Na webináři 30.8.2018 jsme s vámi a s hosty jsme probrali otázky, na které potřebujete znát odpovědi pro to, abyste si ujasnili, proč a jak se naučit se něco jako Tajný Expertní Byznys!
Získali jste odpovědi na 7 klíčových otázek! Odpovídali zkušení tradeři a podnikatelé, členové našeho týmu a absolventi kurzu HNB. Probrali jsme aktuální příležitost ze všech stran a probírali nejen odpovědi, ale řekli jsme si, kde a jak získat řešení pro změnu a pro cestu směr čas, svoboda a peníze.

Webinář o podnikání, kurzu Hrajeme si na burze, WinSignals a také o síle peněz a Složeného úročení

TEB SPECIÁL & VÍTĚZNÝ ÚNOR JINAK!

18. února 2018

Podnikáme na burze & TEB Speciál… Online akce zdarma, na pohodu a z klídku svého domova, to je lákavá záležitost. Nikam nemusíte jezdit a přesto se můžete účastnit zajímavé přednášky, diskuze, akce o zlaté cihličky, získat jisté příležitosti a benefity.
A hlavně dozvědět se o burze věci, které prostě jinde nejsou k dispozici. Inspirace, návody, doporučení…
Jsou mezi vámi tací, kdo se těší na to, jak se ponoří do tajů burzy, čísel, grafů a velkých peněz a osvojí si základy a pravidla toho, čemu říkám Tajný Expertní Byznys? O všem jsme si popovídali v neděli 18.2. večer!

Jak jednoduše a ziskově
vyděláváme s WinSignals 3.0?

Webinář o WinSignals 3.0 a jejich výhodách

30. ledna 2018

WinSignals 3.0 mají za sebou první měsíc života. Jaký byl tento měsíc a čím se nový koncept liší od WinSignals 1.0 a 2.0? Dozvíte se ze záznamu tohoto prvního letošního webináře, který jsme pro naše klienty vysílali 30.1.2018. Pokud jste neměli čas sledovat webinář živě, podívejte se ZDE na záznam z vysílání. 

WinSignals s novou tváří ... aneb Pět otázek, které vám zodpovíme.

Webinář o připravovaných změnách ve WinSignals

28. listopadu 2017

Webinář o nové tváři a životě WinSignals po Novém roce. Kromě stručné historie a výsledků Winsignals jsme hovořili o připravovaných změnách se zajímavými hosty, zkušenými tradery - klienty i vydavateli WinSignals. Mluvili jsme  o penězích, ziscích, úspěšnosti a strategiích. O tom, co se chystá po Novém roce. Odpovídali jsme na 5 klíčových otázek o WinSignals. 

Cestou necestou s WinSignals aneb Historie, současnost a budoucnost.

Webinář s burzovními vlčáky o WinSignals

31. října 2017

Chcete vědět, jak vydělávat s WinSignals? Chcete získat strategické informace o tom, pro koho jsou WinSignals určeny, jakou velikost účtu potřebujete pro své obchodování a kolik si s WinSignals můžete vydělat? Kdo s WinSignals vítězí? Pod videem si můžete stáhnout bonusové PDF z přednášky a návod na mobilní aplikaci WinSignals! 

WinSignals - zlatý důl, nebo marketingový trik? Aneb co o WinSignals určitě nevíte.

Webinář s burzovními vlčáky o WinSignals

24. srpna 2017

Vše o metodice vydávání a vyhodnocování signálů, v čem se WinSignals liší od jiných podobných projektů a co je a co není marketingový trik... Systémy obchodování WinSignals, jak je využívat a čeho se vyvarovat. POZOR! Odhalili jsme řadu tajemství, které dosud nikdy nebyly zveřejněny!  

Quo vadis WinSignals?
Aneb WinSignals se léta nebojí!

Webinář zaměřený na profitabilní trading

29. června 2017

Chcete vědět, jak vydělávat s WinSignals? Chcete získat strategické informace o tom, pro koho jsou WinSignals určeny, jakou velikost účtu potřebujete pro své obchodování a kolik si s WinSignals můžete vydělat? Kdo s WinSignals vítězí? Stáhněte si bonusové PDF z přednášky a návod na mobilní aplikaci WinSignals! 

Sell in May and Go Away aneb WinSignals se přísloví držet nemusí!

Webinář s burzovními vlčáky o WinSignals

25. května 2017

Máte rádi zprávy o penězích a zisku? S námi si jich můžete opravdu užívat mnoho! Na webináři jsme se pokusili se zkušenými burzovními vlčáky odhalit tajemství pro zajištění & vytěžení zisku z burzy a WinSignals. Zajímá vás to? Přijďte se podívat na záznam! Je zdarma a můžete jej sledovat z pohodlí vašich domovů! 

S mobilní aplikací WinSignals za hranice všedních dnů &
Quo vadis WinSignals?

Speciální Situační Analýza Online

25. dubna 2017

Přinesli jsme vám žhavé novinky o nové mobilní aplikaci pro online pro sledování WinSignals, nejúspěšnějších burzovních signálů na našem trhu, které se nacházejí právě v procesu transformace! Jaké? Podívejte se na záznam!

Magická přitažlivost ziskové
hry na burze

Webinář s burzovními vlčáky o WinSignals

29. března 2017

Tentokrát jsme si povídali s kolegy o praxi, jak to dělají oni, aby jejich obchodování bylo skutečně WIN! Povídali jsme si o typech zpráv, na kterých je postaven servis burzovních predikcí s úspěšností větší než 80 %. Odhalili jsme 6 možností, jak je možné řídit otevřenou obchodní pozici s pomocí jediné zprávy Win Actual Advice (WAA).