Start s WinSignals

7 kroků k ziskovému podnikání na burze

WinSignals team pro vás připravil sérii obsahů a návodů k tomu, abyste se naučili efektivně využívat servis WinSignals ke svému prospěchu.

Naučte se řídit svoje peníze na burze chytrým způsobem, který šetří váš čas a peníze. Získejte systém, který je dlouhodobě úspěšný a ziskový!

Podnikejte na burze s podporou profesionálů!

Tento ebook si stáhlo již 0 lidí

SERVIS :: NÁVODY :: PODPORA

SYSTÉM, KTERÝ NEZNÁ KONKURENCI

Jiří Mazur

Podnikatel, burzovní obchodník, autor a investor projektu WinSignals, který si v praxi úspěšně vyzkoušelo již více, než 1200 klientů. Ti si díky servisu WinSignals zjednodušili žIvot, šetří čas a peníze plus získávají informace, které nejsou veřejně dostupně!

Co se v sérii START S WINSIGNALS dozvíte?

Získáte zpět svůj čas! Jak?

... zjistíte, jak za 10% času a námahy můžete řídit svoje peníze jednoduše a zbylých 90% času prostě ušetříte! Čas pro sebe, svoboda a nezávislost za to opravdu stojí!

Ověříte si ziskový systém
a příležitost!

... zjistíte, kde, jak a proč můžete s WinSignals řídit svoje peníze na burze ziskově a zejména s minimálním rizikem. Dostanete skvělý systém, postup, servis i návody.

Zjistíte, jak peníze nejen vydělávat, ale i ušetřit!

... s WinSignals tak ušetříte tak nejen čas, námahu a energii, ale i peníze, které byste museli investovat jinde se značně nejistým výsledkem. Přesvědčte se sami!

S námi najdete zkratku, získáte čas a zjednodušíte si život na burze!


Získejte sérii 7 kroků k ziskovému podnikání na burze
START S WINSIGNALS
Série 7 kroků obsahuje tyto části, které získáte v rámci akce WinSignals na zkoušku:


I. Jak začít s WinSignals

II. Video návod Jirky Gajdošíka

III. Mobilní aplikace iOS a Android

IV. Bezpečné a ziskové obchodování WS

V. Časté otázky a odpovědi

VI. Jakých výsledků lze dosahovat

VII. WS = projekt pro váš čas a svobodu

Co o servisu WinSignals říkají:

Tento týden jsem se potkal s člověkem, který programuje software pro tzv. „High-frequency trading“, neboli vysokofrekvenční obchodování. Tedy hledač obchodních příležitostí na finančních trzích. Potvrdil mi slova našich koučů z WinSignals, že není možné sestrojit software, který by za nás sám obchodoval.

Má to být spíše pomůcka pro obchodníky, která jim pomůže rychleji reagovat na změny trhu. Konečné vyhodnocení vstupu do obchodu je tedy v roli obchodníka. Tento software stojí nemalé peníze.

Proč tedy mít drahý software a dále platit za vývoj softwaru, když můžu mít za pár korun skvělý servis WinSignals, burzovní predikce s návodem, co a jak udělat - jako například ten včerejší, který mi vydělal 61 doláčů.

Prostě mozek tradera počítačem nenahradíš!
Jiří Bubák
Před pár měsíci jsem si zakoupil servis WinSignals. Pro počáteční nedůvěru jsem jej v lednu zkoušel jen sem tam na demíčku. Ouha, to jsem neměl dělat, protože mi ujely zisky za jeden z nejlepších měsíců v historii WinSignals

Na live to jedu od února. Únor i březen byly celkem náročné, vydělal jsem málo. Ale uvědomil jsem si, že to je prostě opravdu ZISK - rok jsem se před tím plácal na nule a vím, že 90% lidí ztrácelo.

Duben dobrý a květen..! Je zatím tak skvělý, že to ještě stále nemohu rozdýchat. Takový zisk jsem ještě z burzy neměl!

Opravdu díky a držím nám palce všem! Platforma s živými daty z burzy na mně bliká a já si hraju a konečně tomu rozumím. Ještě si ale počkám na další kurzy, neriskuji. Těším se na online kurz Hrajeme si na burze, škoda, že jsem předchozí dva ročníky prošvihnul...
Gabriel Honzejk
Moc jsem tomu nevěřil, ale kdo nezkusí, prostě se nedozví. Díky kurzům HNB mám skvělé základy, ale pro vlastní hlídání trhů mi chyběl čas. S WinSignals už neřeším...

Co se stalo? Prostě jsem do toho šel a jsem nadšen. Musel jsme se sice naučit synchronizovat čas a akce, to jest příjem a sledování signálů z burzy s jejich zadáváním do platformy, ale vzhledem k tomu, že obojí je mobilní, tak mám každý obchod na pár kliknutí...

Pro nedostatek času jedu strategii Set & Forget a s přibývajcími úspěchy roste odvaha a chuť.

Díky, osvěžil jsem si postupy a získal systém, v jednoduchosti je síla! Honza.
Jan Závodný
Zdravím, mne sa dnes páčil Sell signál EUR/USD. Karásne klesol až na 1,1087. Ja som nebol při kompe, tak sa to zatvorilo samo na Limitě a doporučenom Profit Target!

Škoda, že som nestíhal dalšie dva signály, boli skvělé.

Veľa zdaru všetkým a ĎAKUJEM.
Dalibor Borduliak
Dobrý večer přeji všem, musím moc poděkovat všem winsignalistům za jejich výborné signály.

Už jedenáct signálů a mám zatím stále 100% úspěšnost, takže moc děkuji všem, kteří se na tomto projektu podílejí!
Olča Hrachová
Jany Čelka: Signalista B006. Gratulujem a ďakujem za úspešný signál AUD/USD.

Michael Fajmi: Připojuji se, bylo to pěkné!

Dan Fiker: Taky jsem se svezl… Ještě teď mám vítr ve vlasech… Díky… Nakoupil jsem na úplném dně a zapíchnul se v horní úvrati… To potěší.

Miroslav Mirgus: Krása, funguje to s WinSignals skvěle, děkuji!
A ještě další...

Prostě to vyzkoušejte!

Dnes vám předáváme příležitost na jednoduchý přístup k řízení peněz na burze. Další musíme ponechat na vás!

Za 10 % času získáte to, na co ostatní tradeři musejí makat celé dny, navíc s úspěšností, jaké nedosahuje 98 % lidí na burze.

Bez nás to raději nezkoušejte! Vidíme příležitosti dříve, než ostatní.

Získejte postup START S WINSIGNALS

7 kroků k ziskovému řízení investic na burze!

Ale vím, že času mi na to moc nezbývá...