VYDĚLÁVEJTE NA BURZE

S PODPOROU PROFESIONÁLŮ

Máme pro vás DRUHOU ŠANCI!


 • 1
  WINSIGNALS NA ZKOUŠKU MÁTE ZA SEBOU

  Skvělou příležitost vyzkoušet si servis WinSignals na 4 týdny s podporou profesionálů a dozvědět se více o této příležitosti máte za sebou. Za pouhých 99 CZK či 3.99 EUR jste byli ve hře a bylo jen na vás, jak jste tuto příležitost využili. Možná i po 4 týdnech váháte, jak dál, třeba se právě vám v minulosti nepodařilo WinSignals řádně vyzkoušet, nebo jste z nějakých důvodů nebyli úspěšní tak, jak byste si přáli. Proto pro vás máme druhou šanci. Jdete do akce znovu, nebo si necháte svou šanci utéct pod rukama?

 • 2
  DRUHÁ ŠANCE S WINSIGNALS

  S druhou šancí můžete další 4 týdny využívat signály a servis WinSignals ještě jednou a naposled za zvýhodněnou cenu 99 CZK nebo 3.99 EUR. Druhá šance je jen jedna, třetí už nebude...

7 kroků k ziskovému podnikání na burze

Vzdělávací obsah v sérii 7 KROKŮ k WinSignals START už máte, a tak můžete i nadále propojovat vzdělání s praxí!

 


- Aktuální zpráva k 15. listopadu 2018 -

Jedinečné výsledky signálů za 33 měsíců

Dlouhodobé výsledky klientů, kteří přijímají burzovní signály WinSignals, jsou prostě skvělé.

 • Celkem za 33 měsíců bylo klientům zasláno 1.225 signálů.
 • Z nich skončilo rovných 1000 signálů jako ziskové na definovaném cíli Profit Target.
 • Možné průměrné zhodnocení účtu při bezpečném obchodování těchto signálů bylo 6,0 % za pouhý měsíc (zisk 692€/1 lot se započtením úspěšných i neúspěšných signálů, obchodováno na platformě ActTrader).
 • Faktická úspěšnost signálů byla tedy 80 % !!!

Jako příklad se podívejte, jak signály v září 2018 zobchodoval jeden z našich klientů...

Stačil sice zobchodovat pouze 11 signálů, ale se ziskem 624€ může být jistě spokojen. A ani jeden ztrátový obchod!

Úspěšnost signálů WinSignals v roce 2018

V roce 2018 naši burzovní specialisté vygenerovali a zaslali klientům pomocí chytré mobilní aplikace 336 signálů. Z nich u rovných 275 obdrželi klienti zprávu WPR (Win Profit Report) která znamená, že kotace aktiva, pro něž byl zaslán signál, dosáhla na predikovanou hodnotu zisku Profit Target (PT). Takže 82 % signálů dosáhlo hodnotu PT nejpozději do 15 dnů od jejich vydání.

To vše hodnoceno metodou Set&Forget, tj. při přijetí signálu klient zadá obchod, nastaví na své platformě doporučenou hodnotu PT, nastaví maximálně možnou ztrátu ve velikosti 2 % ze svého účtu a pak už jen čeká na uzavření obchodu a potvrzující zprávu ve své mobilní aplikaci.

Při obchodování s účtem o velikosti 10 000€, využití všech zaslaných signálů a velikostí obchodu 1 lot, by vaše rostoucí křivka Equity – tedy vlastního jmění - vypadala tak, jako na obrázku níže. Dosažený zisk v €/1 lot reflektuje všechny ziskové i ztrátové obchody metodou Set&Forget, tedy „Zadej a zapomeň“.

Vydělávejte na burze s podporou profesionálů


Co potřebujete k tomu, aby váš účet rostl konzistentně jako na obrázku výše? 


 • Porozumět tomu, jak s WinSignals obchodovat na burze a jak to celé funguje.
 • Kopírovat a v praxi používat prověřený systém, který má solidní ziskový potenciál.
 • Být důsledný, dodržovat návody, doporučení a postupy.
 • Šetřit čas a peníze a prostě vydělávat!

Projděte si důkladně vše o WinSignals a postavte solidní základy pro svoje podnikání na burze a zdroj peněz, nezávislosti a časové svobody. 


Chcete získat druhou šanci s WinSignals?

POKUD JE VŠE JASNÉ, JDĚTE ROVNOU NA VĚC:

Jistě je nám všem jasné, že neřešíte 99 CZK či 3.99 EUR? To, o čem se rozhodujete, je - zda máte odvahu a chuť si to znovu vyzkoušet. A že ta hlavní investice na 4 týdny je váš čas a vaše pozornost. Záleží výhradně na vás, jak to máte nastaveno v hlavě, v podnikání a proč jste vlastně tady. Nepochybuji o tom, že pro hlavy otevřené a k akci připravené,  je to prostě dobrá příležitost.

nebo...

SI POTŘEBUJETE JEŠTĚ UJASNIT PÁR ZÁKLADNÍCH INFORMACÍ, NEŽ STISKNETE TLAČÍTKO?

Prostě si to prostudujte >>>

PROČ JSTE TADY

Blahopřeji vám! Je skvělé, že si jdete pro svou druhou šanci.

Přidáte se mezi ty, kteří...

s druhou šancí zbystří a pochopí, že se dostali k opravdu zajímavé příležitosti? Stačí kliknout na kterékoliv tlačítko v textu níže a prostě být v akci!

Máte v podstatě dvě možnosti:

Za prvé ► buď zjistíte, že jste zde omylem, rychle utečete a prostě na tuto příležitost zapomenete, protože se vás prostě netýká.

Nebo za druhé ► využijete svou druhou šanci a vydáte se na cestu k úspěšnému obchodování na burze s podporou komunity stejně zaměřených lidí.

Jiná možnost v zásadě není!

 


A úvodem mám ještě malé upozornění! V tom, jak pro sebe pochopíte to, co s vámi zde sdílím, najdete možná řešení pro efektivní vydělávání peněz na burze, pro zvýšení komfortu, míry svobody a získání času pro sebe.

Nebo jen příležitost. Nebo klidně i skvělý byznys, o jakém se vám ani nesnilo. Vše totiž závisí výhradně na vás a na vaší hlavě. Každý je strůjcem svého osudu a vaše úspěchy či výsledky jsou důsledkem toho, jak o nich přemýšlíte.

Víte - ono nejde o nic menšího, než jsou hodnoty, jako je čas, svoboda a peníze.


Ale popořádku, udělejme si nejdříve jasno v hlavě a ujasněme si pár faktů a hodnot, o které nám jde. Zásadní důvod, proč jste tady - na této stránce, jsou tyto hodnoty:

SVOBODA, ČAS A PENÍZE

To jsou hodnoty, o nichž si naprostá většina lidí nechává jenom zdát. Také jsem to měl podobně. Výchova, rodiče, přátelé, školství, práce... Systém nás naprogramoval tak, abych se naučili plnit sny jiných lidí. Není to chyba ve vašem přijímači, pokud se vaše cesta, nebo její část vyvíjela podobným směrem.

Svoboda, čas a peníze spolu úzce souvisí. Jedno bez ostatního prostě nefunguje. Chceme peníze, ale nemáme čas a svobodu se jim věnovat. Chceme svobodu a čas, ale nemáme na obojí peníze. Nebo čas... Myslím si, že většina lidí tyto hodnoty prostě vzdá a zastrčí do šuplíku mezi další nesplněné sny.

Je ale část lidí, kteří si v určité etapě života řeknou, chtělo by to více peněz. Více peněz, protože... Peníze přinášejí více svobody. Hodně peněz dokonce nezávislost, čas pro sebe a čas pro realizaci toho, o čem před tím pouze snili. Chybný postoj k penězům a ke tvorbě bohatství způsobuje jejich následný nedostatek. Svoboda a čas, to jsou hodnoty, o které jde zejména. Peníze jsou prostředkem. Není sporu, že s penězi je to lepší, než bez nich.

 • Lidé zaměstnaní a uvízlí v systému často sní o příležitosti - vydělat prostě více peněz. A proto pokoušejí štěstí všude možně. Někdy to vyjde, většinou však nikoliv.
 • Lidé podnikaví a podnikatelé chtějí také vydělávat peníze, více peněz a mají svoje sny a záměry. Znají hodnotu peněz a cesty, které k nim vedou. Někdy jsou tyto cesty složité, jindy se hledají zjednodušení.

MŮJ PŘÍBĚH

Prošel jsem si cestou, kterou popisuji výše. Z dítěte systému, který mě vychovával od základní po vysokou školu k loajalitě k práci pro jiné, jsem se stal rebelem a guerillovým podnikatelem. Ano, prošel jsem si i cestu klasického podnikání a měřítky jiných lidí jsem úspěšný, pár stovek miliónů ročně jsem ve svém podnikání roztáčel.

V jistou dobu, je tomu již 18 let, ke mě přišla informace a příležitost jménem BURZA. Ano, viděl jsem to pro sebe jako podnikatelskou příležitost. Burza má paralely k podnikání. Je to v podstatě podnikání, ale aktivem, se kterým se zde podniká, jsou zejména peníze. A s nimi i svoboda a čas. 

Prošel jsem si skvělou cestu a jízdu nejen v podnikání, ale i na burze. Naučil jsem se dělat to, co mě baví. Abych měl kontakt s lidmi, na který jsem byl zvyklý, založil jsem konzultační a vzdělávací společnost zaměřenou na problematiku burzy. Výsledkem bylo 13 let vzdělávání, kterým mi prošlo pár tisícovek lidí v offline i online programech. 

Jedním z nejlepších výsledků bylo a je, že se mi podařilo dát dohromady partu burzovních spekulantů, traderů a podnikatelů, které burza živí, je jim osudem i vášní a kteří se mnou šli do mého TOP projektu WinSignals. A proto jste tady na této stránce i vy... Ale ještě odbočíme.

TŘI KLÍČOVÉ FAKTORY ÚSPĚCHU

 • 1
  Odhadnout správně a určitou mírou jistotu, kam půjdou ceny
 • 2
  Správně se rozhodovat k akci a v akci
 • 3
  Sbírat a maximalizovat zisky a minimalizovat ztráty

Pokud máte v hlavě či v rukou systém pro predikce cenových pohybů aktiv, na která je vhodné spekulovat, a úspěšnost je dejme tomu stabilně alespoň 60 %, máte v prvním bodě splněn první předpoklad. Nicméně právě ty predikce, analýzy a správná interpretace toho, co se na trhu odehrává - to zabírá online obchodníkům nejvíce času a energie. To je přesně ta fáze, kterou umíme řešit. Ale nepředbíhejme...

Pokud se naučíte správně rozhodovat, máte nakročeno k bodu tři. Můžete se rozhodovat složitě a na dvě varianty, které se na burze odehrávají s cenou, můžete hledat složitá řešení. Nebo se naučíte rozhodovat easy, jednoduše a získáte vše, po čem toužíte. Nejen peníze, ale i čas a následně svobodu. V tom je podstata a síla našeho know-how, o které zde tady jde.

Burza je jediné podnikání na světě, kde můžete vydělávat bez ohledu na to, jak se daří ekonomice a systému. Prostě vyděláváte na cenových pohybech. Je to spekulace. Ale i klasičtí podnikatelé spekulují a lidé běžně také, akorát ne za peníze. 

Na burze řešíme DVĚ možnosti. Ceny aktiv mohou pouze růst nebo klesat. Jiná možnost zde neexistuje. Vše na burze se dá zjednodušit na to, že vydělávání peněz na burze je o tom, zda odhadneme správně budoucí pohyb ceny čehokoliv, co na burze sledujeme.

Kdo správně odhadne cenový pohyb a je v akci, to jest reálně obchoduje a řídí peníze na burze, prostě vydělává. A nejen peníze, ale zadělává i na svoji svobodu a čas pro sebe. Podnikatelé na burze mají rádi nejen peníze, ale milují právě i svobodu, chtějí čas pro sebe a dělají vše pro nezávislost na systému. Na vše mají pouze dvě možnosti a musejí se s nimi naučit správně pracovat.

Činnost, kterou na burze lidé dělají, nazývají různě - obchodování, trading, spekulace. Mně osobně a lidem v mém týmu je nejbližší pojmenování toho, co děláme - podnikání na burze. Podnikání s penězi. Ale i podnikání s časem a s osobní porci svobody a rozhodování. Málokdo máte vlastní osud ve vlastních rukou tak, jak to máme my na burze!

WinSignals dlouhodobě dosahují finální úspěšnost
v burzovních predikcích kolem 75-90 %

S vysokou mírou pravděpodobnosti cílíme do správné ceny v budoucnosti. Pokud zamíříme do časové historie WinSignals, zjistíme snadno, že ziskové mety dříve nebo později dosáhlo až 96 % všech WinSignals. S těmito výsledky lze stavět strategie dlouhodobě ziskového investování.

Pouze dodáváme, že bohužel neodebíráme výtisky NY Times z budoucnosti, naše WinSignals jsou výsledkem analytických postupů našich kolegů. A protože je v nich obsažen prvek nejistoty včetně problému s načasováním predikce, musí náš koncept WinSignals i vaše obchodování s WinSignals obsahovat vhodné strategie řízení rizik…

Koncept WinSignals. Základním konceptem WinSignals je identifikace zajímavých situací ve vývoji cen sledovaných aktiv pro krátkodobé spekulace na burze. Základem WinSignals jsou burzovní cenové signály, ke kterým přidáváme doporučené parametry Risk Managementu burzovních obchodů, otevřených dle parametrů WinSignals.

WinSignals upozorní na cenově zajímavou situaci s pravděpodobnostním potenciálem cenového pohybu předvídatelným směrem v reálně blízkém čase – desítky minut, hodiny, max. dny…  WinSignals jsou pravděpodobnostní informací. Pravděpodobnost není jistota. Protože ovšem dosahujeme dlouhodobě 80, 90 i více procent úspěšnosti krátkodobých prognóz vývoje finančních trhů, přidáváme k našim Signals slovo „Win“.

A co se zbývajícími 10 % méně úspěšných predikcí? Protože určitý prvek nejistoty výsledků ve spekulacích představuje reálná finanční rizika, přidáváme k WinSignals vhodný Risk Management již do úvodní Signální informace a následně jako součást servisu poskytujeme zájemcům informace pro efektivní a ziskové spekulace s WinSignals a servis Win Easy Management. Popravdě není účelem tohoto textu podrobnější popis. Pokud vás tato příležitost zaujala, zvu vás do hry a postupně se dozvíte vše důležité!

ZAJÍMÁ VÁS, JAK TO FUNGUJE?

Ukážeme vám průběh jednoho ze 42 signálů, které nabídli naši signalisté klientům v měsíci lednu 2018. 88 % z těchto signálů dosáhlo do 15 dnů predikovanou úroveň Profit Target a při jejich obchodování mohli klienti vydělat 1.514 EUR/1 lot (za předpokladu bezpečného obchodování s 1 lotem/10.000 EUR na účtu ActTrader na platformě CFDs a Forex Trading společnosti Goldstarway,  pomocí  níž burzu sledujeme).
 
Signál respektuje strategii řízení Set&Forget, tedy nastav hodnoty Profit Target podle signálu a hranici rizika 2 % z účtu (nebo podle vlastního vnímání) a na obchod "zapomeň". Při individuálním řízení podle signálů WinEasy Managementu a posouvání hranice PT byl potenciál signálu mnohonásobně vyšší.
 
Při tomto způsobu obchodování s WinSignals mohli klienti zhodnotit svůj účet o velikosti 10.000 EUR o 15% /1 měsíc. Dlouhodobě se pak průměrné měsíční zhodnocení účtu pohybuje mezi 6-8 %.

 

Takto se zobrazil WinSignal včetně doprovodných zpráv WinEasy Managementu klientům v aplikaci na jejich mobilních telefonech.

Aplikace nabízí zobrazení signálů jednotlivě, nebo signály k jednomu obchodu na jedné obrazovce od prvotní informace o aktivu, vstupní ceně a směru obchodu (SELL, BUY), možné průběžné informace o aktuální kotaci aktiva (žlutá zpráva WAA) až po závěrečnou notifikaci o dosažení plánovaného zisku (zelená WPR).

 
Jednalo se o signál typu BUY pro aktivum Dow Jones Industrial Average (americký průmyslový index). Průběh obchodu ukážeme na dvou grafech.
 
První graf - dvouhodinový - zobrazuje situaci v daném týdnu, kdy aktivum rostlo po celé sledované období. Elipsa znázorňuje situaci, ve které byl signál zaslán. 
Druhý graf zobrazuje jednodenní situaci znázorněnou 15 minutovými svícemi. Signalista čekal na vyformování situace a příležitost identifikoval 17. 1. 2018 kolem 16. hodiny. V okamžiku drobné korekce zaslal signál WAA a po necelé 2,5 hodině informoval klienty o dosažení Profit Targetu a zisku 80 EUR/1 lot.

Konkrétní průběh signálu:


 • 1
  Ziskovou situaci WinSignalista identifikoval a signál WS zaslal 17. 1. 2017 v 16:07 hodin.
 • 2
  V 17:36 obdrželi klienti průběžnou informaci WAA o tom, že pozice je v zisku a je vhodné jí věnovat pozornost, např. zajistit ji proti nepříznivému vývoji.
 • 3
  V 18:27 poté zbyla již jen milá povinnost oznámit dosažení plánovaného zisku zprávou typu WPR.
Finanční potenciál takového obchodu může být samozřejmě mnohem větší v závislosti na velikosti vašeho účtu a způsobu řízení.
 
S WinSignals můžete navíc získat čas a svobodu! Zbavte se únavného sledování obrazovek a grafů a nechejte si pomoci profesionály, kteří to udělají za vás.

CHCETE VYUŽÍT SVOU DRUHOU ŠANCI?

Běžně se v učebnicích používají pojmy online obchodování, trading či spekulace na burze. Já mám raději sousloví "podnikání na burze" nebo chytré řízení peněz. A v každém případě s tahem na jednoduchost, časovou úspornost a systém, který prostě funguje. Jak jsem psal výše, máte teď v zásadě dvě možnosti:

 • 1
  Buď jste již na burze zkušení a proháníte svůj kapitál.

  Máte za sebou první pokus START s Winsignals a třeba se právě vám v minulosti nepodařilo akci plně využít, nebo jste z nějakých důvodů nebyli úspěšní tak, jak byste si přáli. V tom případě si prostě znovu vyzkoušejte náš informační servis WinSignals. Po registraci a platbě budou vaše přihlašovací údaje do aplikace znovu obnoveny. Můžete očekávat 30-40 zpráv měsíčně. A máte-li zájem, přidáme opět zdarma návod, podporu a servis. Samozřejmě si můžete přijít i na náš online kurz. I pokročilí v něm najdou svoje AHA momenty, zkratky a zajímavé návody či strategie.

 • 2
  Nebo začínáte, či o pokusu na burze uvažujete.

  V tom případě máte jedinečnou šanci si vaši první lekci z WinSignals zopakovat za stejně výhodných podmínek, jako minule. Jistě není vhodné na burzu investovat opravdové peníze. Nejdříve doporučujeme projít si náš online kurz HNB VIP TRADER, v rámci kterého dostanete velmi solidní základy a efektivní zkratku pro svoje podnikání na burze. Servis WinSignals si k tomu můžete přibrat jako education - doplněk vzdělávání. Naučíte se vše podstatně rychleji.

DRUHÁ ŠANCE S WINSIGNALS
NA 4 TÝDNY ZA 3.99 EUR

Máte svou vizi finanční a časové nezávislosti? Realizujte ji s WinSignals!

Průběh je stejný, jako při první šanci s WinSignals:

» Získáte přístup na zkoušku opět na 4 týdny za pouhých 99 CZK, nebo 3.99 EUR.

» Plnou částku 1190 CZK, nebo 47 EUR vám začneme měsíčně automaticky účtovat až po uplynutí této doby na vyzkoušení. Jenom pro informaci - cena bez zvýhodnění je aktuálně 1490 CZK nebo 59 EUR. Vy pouze nyní můžete natrvalo získat opravdu ty nejlepší podmínky.

» Úplné postupy, návod a podporu od nás již máte. Ale pokud jste si je neschovali a máte zájem je obdržet ještě jednou, platí, že na vyžádání emailem na servis@winsignals.cz vám opět zdarma zašleme sérii START S WINSIGNALS & 7 kroků k ziskovému podnikání na burze. Dostaneme vás do hry!

» Tuto cenově zvýhodněnou službu můžete kdykoliv přerušit týden (nebo klidně i dříve) před zahájením dalšího měsíce poskytování služby.

Nic tedy s námi neriskujete, vše je jednoduché!

Za 99 CZK si v průběhu měsíce svou první zkoušku zopakujete, a když vám tento servis nebude dále vyhovovat, jednoduše jej přerušíte. Sice se tím připravíte o nejvýhodnější podmínky, ale nic víc prostě nezaplatíte. Je to férová nabídka, co myslíte?

Pokud si chcete zopakovat základy podnikání na burze, najít pro sebe nové přístupy, AHA momenty, získat naše postupy pro SAO - situační analýzu online, či zjistit, jako děláme naše burzovní predikce WinSignals, pokračujte níže a vyzkoušejte náš online kurz HNB VIP TRADER.

NEJLEPŠÍ ONLINE KURZ
O PODNIKÁNÍ NA BURZE ⇒ HNB VIP TRADER

Máte svou vizi finanční a časové nezávislosti?

Dejte si šanci naučit se základy podnikání na burze.

Bez rizika během pár měsíců v nejlepším online kurzu!

Následující odkaz vás přesměruje na webovou stránku projektu:

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Na co se nás naši klienti nejčastěji ptají?

A jaké jsou naše poctivé a transparentní odpovědi?

Proč bych měl využít tuto nabídku právě dnes?

Je to jednoduché - protože je nejvýhodnější, férová a dostane vás ihned do akce. Když rozhodnutí odložíte, odložíte i příležitost svého podnikání, peníze, čas a svobodu.

Bude možnost získat servis WinSignals později?

Ano, na stránkách WinSignals je běžná objednávka pro tento informační servis. Ale nejvýhodnější podmínky natrvalo jsou možné pouze dnes a z této stránky!

Co to znamená mít tuto nejvýhodnější cenu natrvalo?

Celý proces objednávek zjednodušujeme na opakovanou měsíční platbu kartou - zjednodušujeme tím administrativu servisu a můžete si tak zafixovat svoji nejvýhodnější cenu natrvalo. To jest do doby, kdy si ji dobrovolně nezrušíte. Pak již tuto cenu nezískáte.

Co jsou to WinSignals 3.0?

První službu s WinSignals 1.0 jsme měli již v letech 2010-2012 a byla velmi úspěšná. Druhý upgrade - WinSignals 2.0 - jsme rozjeli na podzim 2015 a jeho výsledky a podobu můžete vidět na našem webu. Od začátku roku 2018 servis vylepšujeme do modelu WinSignals 3.0, který lépe odpovídá tomu, co investoři očekávají - jednoduchost, transparentnost, výsledky ve statistice úspěšnosti i v reálném řízení peněz. Přesvědčte se o tom sami!

Mohu WinSignals používat, i když nejsem zatím profesionální trader?

Ano, zcela jistě. Příjemce nelimitujeme ničím. Nejde o investiční produkt, ale o produkt informační. Je na vás, jak a kde jej využíváte. Vhodný je pro proces učení, pro porovnání vlastních náhledů na trh ve srovnání s našimi analytiky, nebo pro profesionální řízení investic.

Kde najdu návody, postupy a doporučení?

Všechny potřebné informace vám zašleme ihned po registraci a najdete je také na našem webu ve vždy aktuální podobě. Máte celé 4 týdny na vyzkoušení. Nic tedy neriskujete!

Signály si obchoduji sám a jak?

Ano, s aplikací WinSignals získáte pomocí mobilní aplikace obchodní predikce s úspěšností 75-90 % a pokyny pro risk management. Jde o informace vztažené k reálným trhům a zasílají je naši experti. Signály pak obchodujete sami podle svého uvážení a výběru na platformě vašeho brokera.

Mohu někde vidět výsledky a WinSignals v praxi?

Ano, výsledky a podrobné informace k WinSignals najdete na našem webu. Jde nám o to, abyste věděli, že WinSignals je transparentní, poctivý a důvěryhodný informační servis a má pro vás opravdový potenciál! Zjistěte si zejména, jak můžete skvělých výsledků se servisem WinSignals dosahovat i vy!

Jaké výsledky mohu s WinSignals očekávat?

S WinSignals můžete očekávat výsledky, kterých dosahujeme my a které průběžně a transparentně publikujeme. Nebo můžete zvolit vlastní postupy a potom se vaše výsledky budou přiměřeně lišit. Každopádně se můžete opřít o výborné statistiky našeho informačního produktu WinSignals za uplynulé 3 roky.

Jak vytřískat z WinSignals maximum?

Hodně záleží na tom, zda jste začátečníci, či pokročilí obchodníci, nebo manažeři větších účtů. Záleží na tom, s jakým kapitálem na burze pracujete a jaká máte očekávání. Můžete se připojit do komunity absolventů kurzů HNB nebo do HNB Premium Clubu, či do FB skupiny WinSignals (ta je pouze pro aktivní klienty) a získat řadu inspirací, jak můžete pro sebe s WinSignals vytřískat opravdu co nejvíce!

Kolik hodin strávím s WinSignals na burze?

Toto je klíčová otázka. 90 % traderů a spekulantů stráví nad vyhodnocováním zpráv a grafů u svých počítačů dlouhé desítky i stovku hodin měsíčně. Náš informační servis toto odpracuje za ně! Šetří tím čas a peníze, přináší zásadní hodnotu - časovou svobodu a nezávislost. Přitom dosahujeme statisticky lepší výsledky než 98 % všech individuálních účastníků trhů! Ve výsledku můžete na burze strávit s WinSignals řádově 10-20 hodin měsíčně v různých časech, udělat 20-40 obchodů s úspěšností až 90 % a s prokázaným měsíčním zhodnocováním účtů v řádů procent.

Jaká aktiva mohu očekávat do svého mobilu?

Pro náš informační servis jsme vybrali 7 aktiv, která reprezentují 90 % sentimentu a cenových pohybů téměř všeho, co se na burzách hýbe… Sledujeme 3 hlavní měnové páry Forexu - EUR, GBP a JPY ve vztahu k USD, dále 2 hlavní akciové indexy - SP500, DJIA a 2 komodity - Crude Oil (ropa) a zlato - Gold. Zjistíte, že to bohatě stačí a každý den zde nalézáme ziskové příležitosti!

Jsou vaše výsledky poctivé a transparentní?

Jsme jedinou firmou na světě, která produkuje burzovní predikce a posílá je online bez zpoždění s tím, že všechny zprávy a signály následně zveřejňujeme na svém webu. Nelze tedy zpětně nic upravovat ani pozměňovat. Stejně tak vyhodnocování výsledků, úspěšnosti i tradingových výsledků a studií - přímo na našem webu si můžete formou backtestingu přímo na grafech ověřit jejich poctivost.

Doporučíte mi brokerskou společnost?

Nedoporučíme. Jako projekty WinSignals i PODNIKÁME NA BURZE jsme zcela nezávislí a neživíme se jako burzovní naháněči či doporučovači. Pracujeme převážně na platformě Goldstarway - ActTrader nebo Metatrader. Nicméně je na rozhodnutí každého tradera, co od své brokerské firmy očekává.

Doporučíte mi obchodní platformu?

Naše WinSignals i náš vzdělávací online kurz HNB VIP TRADER děláme na platformě ActTrader Goldstarway-GCI. Důvodem je dlouhodobá zkušenost, spokojenost, jednoduchá obsluha, uživatelské funkce a servis. Nicméně naši klienti používají různé platformy - důležité pouze je, aby na nich měli námi sledovaná aktiva, což v 99 % není problém.

Na jaké burze a platformě mohu tedy WinSignals obchodovat?

My svůj informační servis WinSignals děláme na platformě ActTrader Goldstarway. Nicméně můžete jej využít u jakéhokoliv operátora burzy, brokera či platformě, na které se dají naše aktiva v reálném čase obchodovat. Hodně klientů využívá software Metatrader u svých poskytovatelů. Jsme nezávislá firma, nedoporučujeme konkrétní prostředí pro obchodování.

Jakou mohu k informačnímu servisu WinSignals očekávat podporu a servis?

Důležitá otázka. Kontakty na náš tým najdete na webu WinSignals dole. Můžete se připojit do uzavřené FB skupiny pro klienty WinSignals, kde vám poradí rychle a odborně naši specialisté, nebo ostatní klienti. Informace najdete také v Tajném Expertním Klubu PNB. Nicméně nejlepší individuální servis týmu najdete v kontaktech!

Kde si mohu porovnat WinSignals s konkurenčním produktem?

Ať hledáte, jak hledáte, podobný systém burzovních predikcí nenajdete! Jsme jediným poskytovatelem podobného informačního servisu s tak vysokou úspěšností. Náš systém je poctivý a transparentní. Informace vytvářejí naši obchodníci, nikoliv fx roboti. Budeme rádi, pokud nás na smysluplný konkurenční a zejména na brokerské firmě nezávislý systém kdokoliv upozorní!

Je potřeba pro příjem WinSignals datové připojení?

Ano, pro využití mobilní aplikace WinSignals 3.0 je potřeba mít na vašem chytrém telefonu či tabletu aktivní datové služby, nebo připojení na internet prostřednictvím Wifi. Pro příjem sms signálů stačí využití mobilních služeb vašeho operátora, ale budete ochuzeni o řadu chytrých funkcí dostupných pouze s mobilní aplikací.

Co znamenají zkratky C/O, DJI a další v signálech?

Je to zkrácené označení názvů aktiv, pro která WinSignals vydáváme. Prostudujte si bedlivě návod pro použití WinSignals 3.0, který naleznete na našem webu v sekci Jak to funguje. Bez prostudovaného návodu se do obchodování nepouštějte ani s WinSignals!

Mohu přijímat WinSignals i mimo území České či Slovenské republiky?

Služba WinSignals je dostupná všude, kde je dostupné připojení k internetu či mobilní datové síti. WinSignals 3.0 neznají hranic a můžete je využít klidně i v průběhu své dovolené v zahraničí ve většině zemí na světě.

Musím si u vás zřídit účet, abych mohl obchodovat s WinSignals?

WinSignals jsou jediné burzovní signály na našem trhu, které nejsou závislé na konkrétním brokerovi či obchodní platformě. Můžete využít váš současný obchodní účet, nebo jej založit u společnosti podle vaší volby. Doporučujeme však zkontrolovat aktuální hodnoty kotací aktiv na vaší platformě s platformou Goldstarway, kterou pro signály používáme, nebo v sekci WinSignals Live na našem webu.

Jsou vaše WinSignals investičním doporučením?

WinSignals jsou informačním produktem, nikoliv investičním doporučením. Nepracujeme pro konkrétní brokerskou firmu. Je na každém uživateli, pro jaké účely náš informační servis používá. Používá-li jej na finančním trhu, musí na vlastní riziko rozumět všemu, co se s jeho penězi může odehrávat. WinSignals jsou i skvělým produktem pro proces učení.

Kdo stojí za projekty WinSignals a PODNIKÁME NA BURZE?

Autorem a zakladatelem obou projektů je podnikatel a trader v jedné osobě - Jirka Mazur. Dělá to, co jej baví a má k tomu skvělý tým. Vzdělávání a servis jsou pro nás předpokladem k tomu, abychom mohli rozvíjet svoje expertní znalosti na burze. Sdílení a komerční podstata našich projektů jsou zárukou toho, abych ze sebe vydali pro svoje klienty co nejvíce. Je potom na každém, co z toho potom pro sebe vytříská!

Už víte, proč je chytré využít druhou šanci a vyzkoušet

na 4 týdny servis WinSignals!

Nejde o nic menšího, než o peníze, čas a svobodu!

 

Jděte na to!

Jasně, teď už opravdu víte co dnes můžete získat za pouhých 3.99 EUR! 

Udělejte proto nejlepší investici svého života! Má opravdu velkou finanční páku!

Jirka Mazur a tým projektů WinSignals a PODNIKÁME NA BURZE