VYDĚLÁVEJTE NA BURZE

S PODPOROU PROFESIONÁLŮ

Na tuto stránku jste si přišli pro tyto 2 věci:


 • 1
  WINSIGNALS NA ZKOUŠKU

  Pro skvělou příležitost vyzkoušet si servis WinSignals na 4 týdny s podporou profesionálů a dozvědět se více o této příležitosti. Za pouhých 99 korun či 3.99 EUR jste ve hře a je na vás, zda vše pochopíte a získáte pro sebe tento systém natrvalo za nejlepší možnou cenu, která je možná pouze z tohoto místa... nebo si prostě necháte šanci utéct pod rukama?

 • 2
  START S WINSIGNALS

  7 KROKŮ K ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ NA BURZE. K WinSignals na zkoušku získáváte sérii 7 obsahů zdarma, které vás provedou problematikou WinSignals. Sledujte a studujte pozorně. Ptejte se, pomůžeme, poradíme. Možná je to naopak. Prostě získáte vzdělávací obsah v sérii 7 KROKŮ a aby vám to fungovalo a abyste se to mohli naučit, je třeba mít zprovozněn servis WINSIGNALS NA ZKOUŠKU. Praxe a vzdělání v jednom!

Zdarma k akci WinSignals na zkoušku:

Součástí akce WinSignals na zkoušku na 4 týdny je obsah START S WINSIGNALS

7 kroků k ziskovému podnikání na burze

Více informací máte níže v textu. S objednávkou WinSignals na zkoušku se vám tato série obsahu automaticky spustí a můžete se tak učit využívat servis burzovních predikcí s úspěšností 75 - 90 % opravdu efektivně!

Únor 2019 - nejlepší výsledky
WinSignals za tříletou historii
!

Výsledky nové verze WinSignals za tři roky

Dlouhodobé výsledky klientů, kteří přijímají burzovní signály WinSignals, jsou jedinečné a nedosahuje jich podle našich informací žádná jiná informační společnost.

 • Celkem za 37 měsíců bylo klientům zasláno 1.350 signálů.
 • Z nich skončilo rovných 1086 signálů jako ziskových na definovaném cíli Profit Target.
 • Možné průměrné zhodnocení účtu při bezpečném obchodování těchto signálů bylo 6,6 % za pouhý měsíc (zisk 656€/1 lot se započtením úspěšných i neúspěšných signálů, obchodováno na platformě ActTrader).
 • Faktická úspěšnost signálů byla tedy 80 % !!!

Podívejte se, jak by vypadala křivka equity (růst vlastního jmění) při počátečním vkladu na obchodním účtu 10.000 € u kteréhokoli brokera v únoru 2016, a obchodování všech signálů metodou Set&Forget. Konečný zůstatek je nad hodnotou 30.000 €!

Srovnejte s růstem stejného vkladu ve kterékoli bance či fondu za stejné období. Myslím, že se zhodnocením účtu o 6,6 % za měsíc byste mohli být spokojeni, co říkáte? 🙂

Úspěšnost signálů WinSignals v únoru 2019 nejlepší v historii projektu!

V únoru 2019 naši burzovní specialisté vygenerovali a zaslali klientům pomocí chytré mobilní aplikace 31 signálů. Všechny dosáhly na predikovanou hodnotu zisku Profit Target (PT) nejpozději do 15 dnů od jejich vydání, takže klienti pro ně obdrželi zprávu WPR (Win Profit Report) která znamená, že kotace aktiva, pro něž byl zaslán signál dosáhla předpokládané hodnoty pro Profit Target... Znamená to úspěšnost signálů 100 % do 15 dnů od jejich zaslání!

Ti, kdo únorové signály obchodovali metodou Set&Forget, tj. při přijetí signálu zadali obchod, nastavili na své platformě doporučenou hodnotu PT, nastavili maximálně možnou ztrátu ve velikosti 2 % ze svého účtu a pak už jen čekali na uzavření obchodu, se dočkali potvrzující zprávy WPR, to znamená dosažení předpokládaného zisku PT, u 25 ze zadaných 31 obchodů. To je úspěšnost 81 %!

Při obchodování s účtem o velikosti 10.000 €, využití všech zaslaných signálů a velikostí obchodu 1 lot, by se váš účet za únor zvýšil o 1.961 € (+19 %) při obchodování bez zadání SL, nebo při obchodování metodou Set&Forget (zadej a zapomeň - metoda vhodná pro opatrnější tradery a ty, kdo nemohou sledovat průběh svých obchodů) by zisk dosáhl 381€ (+3,8 %).

Máte šanci získat takové zhodnocení svého účtu po dobu více než tří let někde jinde?

Vydělávejte na burze s podporou profesionálů!

Co potřebujete k tomu, aby váš účet
rostl konzistentně jako na obrázku výše?
 

Stačí vám pouze:

 • Porozumět tomu, jak s WinSignals obchodovat na burze a jak to celé funguje.
 • Kopírovat a v praxi používat prověřený systém, který má solidní ziskový potenciál.
 • Být důsledný, dodržovat návody, doporučení a postupy.
 • Šetřit čas a peníze a prostě vydělávat!

Projděte si důkladně vše o WinSignals a postavte solidní základy pro svoje podnikání na burze a zdroj peněz, nezávislosti a časové svobody. 


Chcete mít s WinSignals podobné výsledky?

POKUD JE VŠE JASNÉ, JDĚTE ROVNOU NA VĚC:

Jistě je nám všem jasné, že neřešíte 99 korun či 3.99 EUR? To, o čem se rozhodujete, je - zda máte odvahu a chuť si to vyzkoušet. A že ta hlavní investice na 4 týdny je váš čas a vaše pozornost. Záleží výhradně na Vás, jak to máte nastaveno v hlavě, v podnikání a proč jste vlastně tady. Další volba pro vás může mít hodnotu zcela zásadní, nebo prostě jen vyzkoušíte a své šanci věnujete pár drobných peněz. Nepochybuji o tom, že pro hlavy otevřené a k akci přopravené, je to prostě dobrá příležitost.

nebo...

SI POTŘEBUJETE JEŠTĚ UJASNIT PÁR ZÁKLADNÍCH INFORMACÍ, NEŽ STISKNETE TLAČÍTKO?

Prostě si to prostudujte >>>

PROČ JSTE TADY

Blahopřeji vám! Je to skvělé, že jste zde na této stránce.
Chci poctivě říct v úvodu, že máte pouze dvě možnosti:

Za prvé ► buď zjistíte, že jste zde omylem, rychle utečete a prostě na tuto příležitost zapomenete, protože se vás prostě netýká.

Nebo za druhé ► zbystříte a pochopíte, že jste se dostali k opravdu zajímavé příležitosti a ona se vám usadí celkem neodbytně v hlavě. Výsledkem bude, že zcela nezávazně kliknete na kterýkoliv další odkaz v textu níže a prostě budete v akci. Vím, že vás to pohltí a že budete nadšeni. A to možná i přes počáteční nedůvěru... 

Jiná možnost v zásadě není!


A úvodem mám ještě malé upozornění! V tom, jak pro sebe pochopíte to, co s vámi zde sdílím, najdete možná řešení pro efektivní vydělávání peněz na burze, pro zvýšení komfortu, míry svobody a získání času pro sebe.

Nebo jen příležitost. Nebo klidně i skvělý byznys, o jakém se vám ani nesnilo. Vše totiž závisí výhradně na vás a na vaší hlavě. Každý je strůjcem svého osudu a vaše úspěchy či výsledky jsou důsledkem toho, jak o nich přemýšlíte.

Víte - ono nejde o nic menšího, než jsou hodnoty, jako je čas, svoboda a peníze.

Ano, je vám jasné, že jste na stránce, která je mimo jiné o burze a jisté vychytávce, o kterou se s vámi chci podělit. Můžete mít oprávněnou důvěru v podobná sdělení. Vím, že 90 % všeho, co se týká burzy, je opředené mýty, tajemstvím a často je i zavádějící. Důvěra a opatrnost jsou na místě. Chci vás ubezpečit, že jste zde na správném místě. Moje sdělení jsou poctivá, transparentní, dokládáme je fakty, čísly, výsledky a také názory těch, kteří si vše vyzkoušeli v praxi.


Ale popořádku, udělejme si nejdříve jasno v hlavě a ujasněme si pár faktů a hodnot, o které nám jde. Zásadní důvod, proč jste tady - na této stránce, jsou tyto hodnoty:

SVOBODA, ČAS A PENÍZE

To jsou hodnoty, o nichž si naprostá většina lidí nechává jenom zdát. Také jsem to mě podobně. Výchova, rodiče, přátelé, školství, práce... Systém nás naprogramoval tak, abych se naučili plnit sny jiných lidí. Není to chyba ve vašem přijímači, pokud se vaše cesta, nebo její část vyvíjela podobným směrem.

Svoboda, čas a peníze spolu úzce souvisí. Jedno bez ostatního prostě nefunguje. Chceme peníze, ale nemáme čas a svobodu se jim věnovat. Chceme svobodu a čas, ale nemáme na obojí peníze. Nebo čas... Myslím si, že většina lidí tyto hodnoty prostě vzdá a zastrčí do šuplíku mezi další nesplněné sny.

Je ale čas lidí, kteří si v určité etapě života řeknou, chtělo by to více peněz. Více peněz, protože... Peníze přinášejí více svobody. Hodně peněz dokonce nezávislost, čas pro sebe a čas pro realizaci toho, o čem před tím pouze snili. Chybný postoj k penězům a ke tvorbě bohatství způsobuje jejich následný nedostatek. Svoboda a čas, to jsou hodnoty, o které jde zejména. Peníze jsou prostředkem. Není sporu, že s penězi je to lepší, než bez nich.

 • Lidé zaměstnaní a uvízlí v systému často sní o příležitosti - vydělat prostě více peněz. A proto pokoušejí štěstí všude možně. Někdy to vyjde, většinou však nikoliv.
 • Lidé podnikaví a podnikatelé chtějí také vydělávat peníze, více peněz a mají svoje sny a záměry. Znají hodnotu peněz a cesty, které k nim vedou. Někdy jsou tyto cesty složité, jindy se hledají zjednodušení.

Prošel jsem si cestou, kterou popisuji výše. Z dítěte systému, který mě vychovával od základní po vysokou školu k loajalitě k práci pro jiné, jsem se stal rebelem a guerillovým podnikatelem. Ano, prošel jsem si i cestu klasického podnikání a měřítky jiných lidí jsem úspěšný, pár stovek miliónů ročně jsem ve svém podnikání roztáčel.

V jistou dobu, je tomu již 18 let, ke mě přišla informace a příležitost jménem BURZA. Ano, viděl jsem to pro sebe jako podnikatelskou příležitost. Burza má paralely k podnikání. Je to v podstatě podnikání, ale aktivem, se kterým se zde podniká, jsou zejména peníze. A s nimi i svoboda a čas. 

Prošel jsem si skvělou cestu a jízdu nejen v podnikání, ale i na burze. Naučil jsem se dělat to, co mě baví. Abych měl kontakt s lidmi, na který jsem byl zvyklý, založil jsem konzultační a vzdělávací společnost zaměřenou na problematiku burzy. Výsledkem bylo 13 let vzdělávání, kterým mi prošlo pár tisícovek lidí v offline i online programech. 

Jedním z nejlepších výsledků bylo a je, že se mi podařilo dát dohromady partu burzovních spekulantů, traderů a podnikatelů, které burza živí, je jim osudem i vášní a kteří se mnou šli do mého TOP projektu WinSignals. A proto jste tady na této stránce i vy... Ale ještě odbočíme.

POCTIVÝ KONCEPT VYDĚLÁVÁNÍ PENĚZ

         Vy, kteří čtete tento text, patříte mezi jednu ze tří skupin lidí:

 • Buď o burze již něco víte, obchodujete či podnikáte s penězi a prostě vás zaujala informace a zdroj, díky kterému jste tady. Jste v očekávání, o čem to bude a jak vám to může zjednodušit život a vylepšit zisky na burze.

 • Nebo patříte mezi začátečníky a útěkáře ze systému, který jsem popisoval výše. Prostě hledáte pro sebe řešení, návody a postupy, jak vyzkoušet, jak se naučit a jak uspět na burze a na finančním trhu. Očekáváte, že zde najdete řešení.

 • Možná jste prozatím něco, jako hledači štěstí a prostě chcete změnu. Nebo jen dobrodružství, adrenalin, nové věci. Cítíte, že život v systému, v zaměstnání, nebo v podnikání, které děláte, vás úplně neuspokojuje a prostě hledáte, zkoušíte.


Víte, v této fázi je celkem jedno, mezi kterou skupinu se identifikujete. V každém případě děláte krok kupředu a já vám k tomu blahopřeji. A také vám garantuji, že je to krok směrem, který vás bude bavit. Probuďte v sobě zvědavost a vášeň, ale nikdy nepusťte z uzdy emoce a mějte svoji hlavu pod kontrolou. Vaše jízda totiž začíná!

Nejdříve si položme otázku, jaký je poctivý koncept pro vydělávání peněz. Pokud jste podnikatelé, tak to víte a pokud nejste, ale vnímáte svět kolem sebe, tak to víte také.

Poctivý koncept vydělávání peněz je to, že vytváříte hodnoty a dáváte je do oběhu. Nakupujete levně a prodáváte za více peněz. Přidáváte ke zboží, ke službě, k produktu obchodní přirážku, marži, přidanou hodnotu a prodáte na trhu, který vás koupí za takovou cenu, jakou vnímá jako férovou. Ano, i vaše práce, zaměstnání či podnikání je ve spárech trhu a tržní nabídky či poptávky. Vaše peníze, čas a svoboda jsou potom výsledkem toho, jak umíte sebe, jako aktivum, prostě prodat.

Na burze děláme totéž. Nakupujeme aktiva - akcie, indexy, komodity či měny co nejvýhodněji, když je cena nízko. A na základě principu nabídky a poptávky je prodáváme, když je cena výše nebo prostě vysoko. Naším ziskem je cenový rozdíl, který takovou transakcí získáme.

Na burze ale můžeme tuto operaci udělat i opačně - můžeme aktivum nejdříve prodat, když je cena vysoko a poté jej koupit, když jde cena dolů. A opět vyděláváme na cenovém rozdílu na základě principu, který je vždy stejný - koupit levně, prodat dráže. Pouze na pořadí operace nezáleží. Slangově jsou to pro nás obchody Buy nebo Sell podle toho, zda ceny aktiv nejdříve rostou, nebo následně klesají.

TŘI KLÍČOVÉ FAKTORY ÚSPĚCHU

         Klíčem k úspěchu na burze jsou tyto tři faktory:

 • 1
  Odhadnout správně a určitou mírou jistotu, kam půjdou ceny
 • 2
  Správně se rozhodovat k akci a v akci
 • 3
  Sbírat a maximalizovat zisky a minimalizovat ztráty

Pokud máte v hlavě či v rukou systém pro predikce cenových pohybů aktiv, na která je vhodné spekulovat, a úspěšnost je dejme tomu stabilně alespoň 60 %, máte v prvním bodě splněn první předpoklad. Nicméně právě ty predikce, analýzy a správná interpretace toho, co se na trhu odehrává - to zabírá online obchodníkům nejvíce času a energie. To je přesně ta fáze, kterou umíme řešit. Ale nepředbíhejme...

Pokud se naučíte správně rozhodovat, máte nakročeno k bodu tři. Můžete se rozhodovat složitě a na dvě varianty, které se na burze odehrávají s cenou, můžete hledat složitá řešení. Nebo se naučíte rozhodovat easy, jednoduše a získáte vše, po čem toužíte. Nejen peníze, ale i čas a následně svobodu. V tom je podstata a síla našeho know-how, o které zde tady jde.

Burza je jediné podnikání na světě, kde můžete vydělávat bez ohledu na to, jak se daří ekonomice a systému. Prostě vyděláváte na cenových pohybech. Je to spekulace. Ale i klasičtí podnikatelé spekulují a lidé běžně také, akorát ne za peníze. 

Burza je jediné podnikání na světě, kde řešíme DVĚ možnosti. Ceny aktiv mohou pouze růst nebo klesat. Jiná možnost zde neexistuje. Vše na burze se dá zjednodušit na to, že vydělávání peněz na burze je o tom, zda odhadneme správně budoucí pohyb ceny čehokoliv, co na burze sledujeme.

Kdo správně odhadne cenový pohyb a je v akci, to jest reálně obchoduje a řídí peníze na burze, prostě vydělává. A nejen peníze, ale zadělává i na svoji svobodu a čas pro sebe. Podnikatelé na burze mají rádi nejen peníze, ale milují právě i svobodu, chtějí čas pro sebe a dělají vše pro nezávislost na systému. Na vše mají pouze dvě možnosti a musejí se s nimi naučit správně pracovat.

Činnost, kterou na burze lidé dělají, nazývají různě - obchodování, trading, spekulace. Mně osobně a lidem v mém týmu je nejbližší pojmenování toho, co děláme - podnikání na burze. Podnikání s penězi. Ale i podnikání s časem a s osobní porci svobody a rozhodování. Málokdo máte vlastní osud ve vlastních rukou tak, jak to máme my na burze!

MÁM PRO VÁS SKVĚLOU ZPRÁVU!

Výsledek mého podnikání na burze za 18 let, hlavní know-how a můj TOP produkt, může být i váš... Ale než se dostaneme k našemu produktu, kterým jsou burzovní predikce a systém pro ziskové řízení peněz na burze, mám tady pro vás ještě jeden krátký příběh. Takovou pro burziána sladkou a lákavou fikci. Jděme na ni...

Podstata úspěšného a ziskového řízení investic je v pochopení budoucnosti!

Nejdříve sladká fikce nekonečného bohatství… Představte si, že byste na rohu své ulice, nebo jakémkoliv místě, našli výtisk New York Times s datem z příštího týdne. Prostě jej tady odložila návštěva z budoucnosti. Začtete se do budoucích zpráv, naleznete výsledky a vývoj finančních trhů. Jasně bijí do očí kurzy akciových indexů, měnových kurzů, ceny komodit…

Pro spekulanta jistě výborná situace… 

Co uděláte, jako chytrý spekulant? Zcela jistě seženete všechny finanční prostředky, které  budou v dosahu, investujete na burze s Live účtem, nakoupíte nebo prodáte vybrané aktivum, jehož cena vám rezonuje v mozkových závitech slastně a s nadějí na jistý zisk, využijete svou finanční páku a jednoduše vyčkáte na své peníze, zisky… Nic by nebylo jednodušší, než spekulovat se stoprocentní jistou informací z budoucnosti… A dejme tomu, že další týden bychom stejně jako minule, našli opět svůj výtisk NY Times z budoucnosti. 

Uf, to by mohlo být návykové… 

WinSignals dlouhodobě dosahují finální úspěšnost
v burzovních predikcích kolem 75-90 %

S vysokou mírou pravděpodobnosti cílíme do správné ceny v budoucnosti. Pokud zamíříme do časové historie WinSignals, zjistíme snadno, že ziskové mety dříve nebo později dosáhlo až 96 % všech WinSignals. S těmito výsledky lze stavět strategie dlouhodobě ziskového investování.

Pouze dodáváme, že bohužel neodebíráme výtisky NY Times z budoucnosti, naše WinSignals jsou výsledkem analytických postupů našich kolegů. A protože je v nich obsažen prvek nejistoty včetně problému s načasováním predikce, musí náš koncept WinSignals i vaše obchodování s WinSignals obsahovat vhodné strategie řízení rizik…

Koncept WinSignals. Základním konceptem WinSignals je identifikace zajímavých situací ve vývoji cen sledovaných aktiv pro krátkodobé spekulace na burze. Základem WinSignals jsou burzovní cenové signály, ke kterým přidáváme doporučené parametry Risk Managementu burzovních obchodů, otevřených dle parametrů WinSignals.

WinSignals upozorní na cenově zajímavou situaci s pravděpodobnostním potenciálem cenového pohybu předvídatelným směrem v reálně blízkém čase – desítky minut, hodiny, max. dny…  WinSignals jsou pravděpodobnostní informací. Pravděpodobnost není jistota. Protože ovšem dosahujeme dlouhodobě 80, 90 i více procent úspěšnosti krátkodobých prognóz vývoje finančních trhů, přidáváme k našim Signals slovo „Win“.

A co se zbývajícími 10 % méně úspěšných predikcí? Protože určitý prvek nejistoty výsledků ve spekulacích představuje reálná finanční rizika, přidáváme k WinSignals vhodný Risk Management již do úvodní Signální informace a následně jako součást servisu poskytujeme zájemcům informace pro efektivní a ziskové spekulace s WinSignals a servis Win Easy Management. Popravdě není účelem tohoto textu podrobnější popis. Pokud vás tato příležitost zaujala, zvu vás do hry a postupně se dozvíte vše důležité!

V rámci dalšího postupu si ujasněte, mezi kterou ze tří skupin, kteří jsem popisoval v úvodu, vlastně patříte. Protože od toho se bude odvíjet vaše porozumění dalšímu textu i postup, který bude pro vás ten nejlepší!

ÚVOD K WINSIGNALS

Vydělávejte na burze s podporou profesionálů!


 • Jste úspěšný obchodník na burze a chcete ušetřit svůj drahocenný čas strávený vysedáváním před obrazovkou s grafy?
 • Jste začínající trader se střídavými úspěchy a neúspěchy a chcete výrazně zvýšit výši svého obchodního účtu?
 • Jste prozatím jen pokušitel štěstí a hledající změnu, řešení či jen lehkého adrenalinu? Jistě není náhoda, že jste tady. Protože jak známo - náhody neexistují!
Pokud Vaše odpověď na některou z předchozích dvou otázek je ANO, čtěte dál! Teď se dostáváme k podstatě řešení toho, co jsem naznačil výše! Zejména teď zapomeňte na znalostní rozdíly, které jsou do dozajista u vás různé. Soustřeďte se na sdělení a obsah a neřešte v první fázi, zda úplně všemu rozumíte. Garantuji vám, že budou-li jakákoliv nepochopení čehokoliv, tak to prostě do vaší hlavy dostaneme. Vše další již bude pouze na vás!

Navrhuji odlišný postup pro dvě skupiny:


 • 1
  Varianta pro zkušenější obchodníky a spekulanty!

  Přečtěte si, o čem je pro vás produkt a informační servis WinSignals a jak to funguje. Využijte skvělé příležitosti vyzkoušet si vše na 4 TÝDNY za pouhých 99 korun. Dostanete podrobné informace, návody i potřebnou podporu. Prostě si vše vyzkoušíte. Zjistíte, že mimo peníze s námi můžete získat i svobodu a čas!

 • 2
  Varianta pro začátečníky a pokušitele štěstí!

  Také si přečtěte, o čem je produkt a informační servis WinSignals a jak to funguje. Neřešte v této fázi, jak tomu rozumíte, protože vám dám následující možnost. Příležitost k podnikání na burze, kterou já jsem pro sebe stejně tak, jako tisíce jiných, získával pracně, náročně a nákladně po několik let, vám prostě naservíruji za hubičku, jednoduše a tak, že se vše naučíte rychle a bez postoupení jakéhokoliv rizika a dalších nákladů!

UPOZORNĚNÍ: Obě možnosti jsou za těchto podmínek dostupné pouze tady a teď. Běžně nejsou vůbec dostupné, a pokud je nevyužijete ihned, zmizí pro vás jako pára nad hrncem. To je totiž podstata podnikání i spekulací na burze - příležitost se musí chytit za pačesy, když je. Nikoliv tehdy, kdy máte čas a chce se vám. To je zásadní rozdíl mezi úspěšným podnikatelem a stálým snílkem o štěstí - akce a rozhodnutí.

Díky, že vám mohu dát tuto skvělou možnost, jaké se mi, ani tisícovkám vašich předchůdců nedostalo a ani nesnilo...

Přečtěte si, co jsou WinSignals!

WinSignals jsou informační servis - burzovní predikce s úspěšností 75-90 % s návodem, jak je efektivně využít!

Co kdyby vám někdo poslal do mobilu informaci o tom, že se právě vytváří na burze situace, která dává příležitost vydělat peníze? Souhlasíte s tím, že by vám takové informace mohly hodně pomoci a byly by vám užitečné? 
Přesně o tom je servis WinSignals.
Informační servis, za kterým stojí zkušení burzovní obchodníci
 
Možná si položíte otázku - jak lze s WinSignals mimo peníze na burze vydělávat svobodu a čas? Čtěte dál a pochopíte!
WinSignals jsou obchodní predikce, signály pro online obchodování na burze od specialistů - zkušených traderů. WinSignals nejsou robot (AOS), využívají zkušeností reálných obchodníků pracujících se živými účty. 
 
Jedná se o burzovní cenové predikce pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 70-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Nepožadujeme žádný vklad či hotovost. Neobchodujeme za vás. Pro WinSignals můžete využít vaši aktuální obchodní platformu či brokera.
Členové našeho TOP týmu provádějí online technickou a situační analýzu trhů. Identifikují aktuální trendy na grafech, sledují nejdůležitější trendové linie a oblasti supportů a rezistencí. Pomocí analýzy hlavních patternů na dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých grafech identifikují nejlepší ziskové příležitosti k zadání obchodu.
 
Signál pro klienty zasílají v případě, že identifikují na trhu potenciální ziskovou situaci. Na základě kontinuálního sledování trhu a zjištění specifické tržní situace informují klienty zprávou o možném cenovém tržním impulsu
S pravděpodobností 75-95 % se cena dříve nebo později rozpohybuje identifikovaným směrem a dosáhne  predikovaný Profit Target. Zprávy WinEasy Managementu umožňují klientovi sledovat průběh obchodu -  zastavení trendu, dosažení Profit Target, a chrání vaše prostředky před ztrátou.
 
Výsledky skupiny nejlepších traderů z našeho početného týmu pravidelně hodnotíme.
Zajišťujeme tak kontinuálně výběr těch nejlepších z nejlepších signálů. 

JAK SIGNÁLY OBDRŽÍTE?

Přijímání našich obchodních signálů je jednoduché! Naši klienti využívají bezplatnou mobilní aplikaci WinSignals pro iOS nebo Android a snadno mají přístup k informačnímu servisu WinSignals.

Zprávu WinSignals obdržíte během milisekund a zvukový alert vás upozorní na možný profitabilní obchod kdekoliv na světě. V aplikaci si můžete zprávy archivovat, editovat, třídit, vybírat oblíbená aktiva či signalisty. Je to opravdu chytrá evidence zpráv k našim WinSignals! Aplikaci si oblíbíte!

Kde mobilní aplikaci získáte?

Jednoduše si na stránce App Store nebo Google Play (Google Obchod) napište do vyhledávače WinSignals a zdarma si stáhněte a nainstalujte aplikaci označenou naším logem \"\"  do svého chytrého telefonu nebo tabletu. 

Jak získáte přihlašovací údaje?

Klikněte na tlačítko pod tímto odstavcem a pokračujte podle instrukcí na webové stránce. Přihlašovací údaje - jméno (Username) a heslo (Password) pak obdržíte emailem na vámi zadanou adresu. A je to!

WinSignals jsou nyní vaše a my přejeme mnoho úspěchů při jejich používání ve vašem tradingu!

Víte co dnes můžete získat za pouhých 3.99 EUR? Tak v obchodě asi moc ne... Ale zde dnes získáte vstupenku do neuvěřitelného světa, kde kategorie, jako jsou peníze, čas nebo svoboda, nabývají úplně jiný rozměr. Ale je to pouze vstupenka. Záleží výhradně na vás, co uděláte uvnitř. Hranice mezi úspěchem či neúspěchem je někdy nezřetelná. Pro vás se ale může stát naprosto jasná…

K WinSignals na zkoušku získáte zdarma:

K WinSignals na zkoušku spustíme všem “zkoušejícím” sérii emailů s odkazy na 7x obsah ATART S WINSIGNALS zdarma:
 

7 kroků k ziskovému podnikání na burze.

 
Během dvaceti dnů vám otevřeme sérii důležitých informací pro úspěšné používání WinSignals v praxi s názvem START S WINSIGNALS, která bude obsahovat návody, tipy a strategické informace k tomu, jak využívat informační servis WinSignals co nejlépe a jak z něj vytěžit co nejvíce. 
 
Série START S WINSIGNALS obsahuje tyto moduly:
I.    Jak začít nejlépe?
II.   Videonávod
III.  Mobilní aplikace
IV.  Otázky a odpovědi
V.   Bezpečně a ziskově
VI.  Vaše možné výsledky
VII. ČAS :: SVOBODA :: PENÍZE

ZAJÍMÁ VÁS, JAK TO FUNGUJE?

Ukážeme vám průběh jednoho ze 42 signálů, které nabídli naši signalisté klientům v měsíci lednu 2018. 88 % z těchto signálů dosáhlo do 15 dnů predikovanou úroveň Profit Target a při jejich obchodování mohli klienti vydělat 1.514 EUR/1 lot (za předpokladu bezpečného obchodování s 1 lotem/10.000 EUR na účtu ActTrader na platformě CFDs a Forex Trading společnosti Goldstarway,  pomocí  níž burzu sledujeme).
 
Signál respektuje strategii řízení Set&Forget, tedy nastav hodnoty Profit Target podle signálu a hranici rizika 2 % z účtu (nebo podle vlastního vnímání) a na obchod \"zapomeň\". Při individuálním řízení podle signálů WinEasy Managementu a posouvání hranice PT byl potenciál signálu mnohonásobně vyšší.
 
Při tomto způsobu obchodování s WinSignals mohli klienti zhodnotit svůj účet o velikosti 10.000 EUR o 15% /1 měsíc. Dlouhodobě se pak průměrné měsíční zhodnocení účtu pohybuje mezi 6-8 %.

 

Takto se zobrazil WinSignal včetně doprovodných zpráv WinEasy Managementu klientům v aplikaci na jejich mobilních telefonech.

Aplikace nabízí zobrazení signálů jednotlivě, nebo signály k jednomu obchodu na jedné obrazovce od prvotní informace o aktivu, vstupní ceně a směru obchodu (SELL, BUY), možné průběžné informace o aktuální kotaci aktiva (žlutá zpráva WAA) až po závěrečnou notifikaci o dosažení plánovaného zisku (zelená WPR).

 
Jednalo se o signál typu BUY pro aktivum Dow Jones Industrial Average (americký průmyslový index). Průběh obchodu ukážeme na dvou grafech.
 
První graf - dvouhodinový - zobrazuje situaci v daném týdnu, kdy aktivum rostlo po celé sledované období. Elipsa znázorňuje situaci, ve které byl signál zaslán. 
Druhý graf zobrazuje jednodenní situaci znázorněnou 15 minutovými svícemi. Signalista čekal na vyformování situace a příležitost identifikoval 17. 1. 2018 kolem 16. hodiny. V okamžiku drobné korekce zaslal signál WAA a po necelé 2,5 hodině informoval klienty o dosažení Profit Targetu a zisku 80 EUR/1 lot.

ZÍSKEJTE ZPÁTKY SVŮJ ČAS!

Přečtěte si, jak můžete s WinSignals získat zpět nejen svůj čas, ale i svobodu a prostor pro další věci, které chcete dělat. Jistě si nechcete ničit zdraví vysedáváním u monitorů a ztrácet čas v situaci, kdy se v 80% času na burze nic neděje. Promyslete si následující informace!

Základní filozofií WinSignals je strategie Set & Forget, to jest přijmi signál, nastav na platformě ty správné pokyny a zapomeň. Protože máme úspěšnost až 90 %, 9 pozic s 10 se samo automaticky uzavře na nastavené ziskové úrovni. Trader se poté zabývá v podstatě již jen jedním obchodem, který musí řídit sám a mít ho pod kontrolou. Nebo jednoduše přijme ztrátu jako náklad v podnikání a více neřeší. Tento postup přináší ČAS a SVOBODU! Nemusíte vysedávat u počítače a hledat a následně hlídat příležitosti. 

Hlídáme grafy za vás. 

My pracujeme, zatímco vy si užíváte!

Vyzkoušejte nás a už od nás neodejdete!

Také máte druhou možnost. Podstatou ziskového obchodování je eliminovat zbytečné ztráty, což náš přístup řeší, a naopak maximalizovat zisky. Když je momentum, hybnost trhů výrazná, můžete převzít kontrolu i nad svými zisky. Jednoduše použijete pokyn Stoploss k ochraně minimálního zisku nad otevírací cenu a cílovou hranici pro zisk posunete. Tato strategie by vám ve výše popisovaném případě obchodu vydělala minimálně dvojnásobek. To jest s minimálním rizikem zisk klidně i 2 % na jeden obchod za pár minut práce!

Podobnou akci s námi můžete vyzkoušet klidně 30-40x za měsíc!

Konkrétní průběh signálu:


 • 1
  Ziskovou situaci WinSignalista identifikoval a signál WS zaslal 17. 1. 2017 v 16:07 hodin.
 • 2
  V 17:36 obdrželi klienti průběžnou informaci WAA o tom, že pozice je v zisku a je vhodné jí věnovat pozornost, např. zajistit ji proti nepříznivému vývoji.
 • 3
  V 18:27 poté zbyla již jen milá povinnost oznámit dosažení plánovaného zisku zprávou typu WPR.
Finanční potenciál takového obchodu může být samozřejmě mnohem větší v závislosti na velikosti vašeho účtu a způsobu řízení.
 
S WinSignals můžete navíc získat čas a svobodu! Zbavte se únavného sledování obrazovek a grafů a nechejte si pomoci profesionály, kteří to udělají za vás.

ZAJÍMÁ VÁS, JAK SE TO MŮŽETE NAUČIT?

Jistě jste slyšeli o pojmech online obchodování, trading či spekulace na burze. Já mám raději sousloví \"podnikání na burze\" nebo chytré řízení peněz. A v každém případě s tahem na jednoduchost, časovou úspornost a systém, který prostě funguje. Jak jsem psal výše, máte teď v zásadě dvě možnosti:

 • 1
  Buď jste již na burze zkušení a proháníte svůj kapitál.

  V tom případě si prostě rovnou vyzkoušejte náš informační servis WinSignals. Po registraci vám přijdou úplné návody pro stažení aplikace do mobilního telefonu, popis a funkce aplikace a spustíme vám zkušebně WinSignals přímo do vašeho mobilu. Můžete očekávat 30-40 zpráv měsíčně. Přidáme návod, podporu a servis. Samozřejmě si můžete přijít i na náš online kurz. I pokročilí v něm najdou svoje AHA momenty, zkratky a zajímavé návody či strategie.

 • 2
  Nebo začínáte, či o pokusu na burze uvažujete.

  V tom případě jistě není vhodné na burzu investovat opravdové peníze. Nejdříve doporučujeme projít si náš online kurz HNB VIP TRADER, v rámci kterého dostanete velmi solidní základy a efektivní zkratku pro svoje podnikání na burze. Servis WinSignals si k tomu můžete přibrat jako education - doplněk vzdělávání. Naučíte se vše podstatně rychleji.

WINSIGNALS NA ZKOUŠKU
NA 4 TÝDNY ZA 3.99 EUR

Máte svou vizi finanční a časové nezávislosti? Realizujte ji s WinSignals!

Víte co dnes můžete získat za pouhých 3.99 EUR? Vy jistě víte, že v reálu si za 3.99 EUR či 99 korun moc nekoupíte. Ale víte co - třeba je to symbolická cena za jeden výtisk  New York Times s datem z příštího týdne. Je to třeba vaše vstupenka do světa, o kterém jste neměli tušení, ale prostě vás láká. Je to možná cena losu do loterie, kde vyhrává úplně každý. Možná že ne přímo hlavní cenu, hromadu peněz, nebo nové auto - ale zcela jistě příležitost.

A o tu právě jde..!

Přečtěte si, jak to bude probíhat:

» Získejte přístup na zkoušku na 4 týdny za pouhých 99 korun, nebo 3.99 EUR.

» Plnou částku 1190 korun, nebo 47 EUR vám začneme měsíčně automaticky účtovat až po uplynutí této doby na vyzkoušení. Jenom pro informaci  - cena bez zvýhodnění je aktuálně 1490 korun nebo 59 EUR. Vy pouze dnes můžete natrvalo získat opravdu ty nejlepší podmínky:

» Dostanete od nás úplné postupy, návod a podporu. Dostaneme vás do hry!

» Tuto cenově zvýhodněnou službu můžete kdykoliv přerušit týden před zahájením dalšího měsíce poskytování služby.

Nic tedy s námi neriskujete, vše je jednoduché!

Za 99 korun si v průběhu měsíce vše vyzkoušíte a když vám tento servis nebude vyhovovat, jednoduše jej přerušíte. Sice se tím připravíte o nejvýhodnější podmínky, ale nic víc prostě nezaplatíte. Je to férová nabídka, co myslíte?

Pokud si chcete zopakovat základy podnikání na burze, najít pro sebe nové přístupy, AHA momenty, získat naše postupy pro SAO - situační analýzu online, či zjistit, jako děláme naše burzovní predikce WinSignals, pokračujte níže a vyzkoušejte náš online kurz HNB VIP TRADER.

NEJLEPŠÍ ONLINE KURZ
O PODNIKÁNÍ NA BURZE ⇒ HNB VIP TRADER

Máte svou vizi finanční a časové nezávislosti?

Dejte si šanci naučit se základy podnikání na burze.

Bez rizika během pár měsíců v nejlepším online kurzu!

Následující odkaz vás přesměruje na webovou stránku projektu:

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Na co se nás naši klienti nejčastěji ptají?

A jaké jsou naše poctivé a transparentní odpovědi?

Proč bych měl využít tuto nabídku právě dnes?

Je to jednoduché - protože je nejvýhodnější, férová a dostane vás ihned do akce. Když rozhodnutí odložíte, odložíte i příležitost svého podnikání, peníze, čas a svobodu.

Bude možnost získat servis WinSignals později?

Ano, na stránkách WinSignals je běžná objednávka pro tento informační servis. Ale nejvýhodnější podmínky natrvalo jsou možné pouze dnes a z této stránky!

Co to znamená mít tuto nejvýhodnější cenu natrvalo?

Celý proces objednávek zjednodušujeme na opakovanou měsíční platbu kartou - zjednodušujeme tím administrativu servisu a můžete si tak zafixovat svoji nejvýhodnější cenu natrvalo. To jest do doby, kdy si ji dobrovolně nezrušíte. Pak již tuto cenu nezískáte.

Jak mohu odstoupit od smlouvy u servisu “natrvalo” při inkasu kartou?

Jednoduše. Stačí oznámit nejpozději 3 dny před dalším vystavením zálohové faktury, že si přejete službu deaktivovat a je to. Následující částka nebude z karty již inkasována. Přijdete tak pouze o výhodu z této akce a o nejlepší cenu, jaká kdy byla…

Co jsou to WinSignals 3.0?

První službu s WinSignals 1.0 jsme měli již v letech 2010-2012 a byla velmi úspěšná. Druhý upgrade - WinSignals 2.0 - jsme rozjeli na podzim 2015 a jeho výsledky a podobu můžete vidět na našem webu. Od začátku roku 2018 servis vylepšujeme do modelu WinSignals 3.0, který lépe odpovídá tomu, co investoři očekávají - jednoduchost, transparentnost, výsledky ve statistice úspěšnosti i v reálném řízení peněz. Přesvědčte se o tom sami!

Mohu WinSignals používat, i když nejsem zatím profesionální trader?

Ano, zcela jistě. Příjemce nelimitujeme ničím. Nejde o investiční produkt, ale o produkt informační. Je na vás, jak a kde jej využíváte. Vhodný je pro proces učení, pro porovnání vlastních náhledů na trh ve srovnání s našimi analytiky, nebo pro profesionální řízení investic.

Kde najdu návody, postupy a doporučení?

Všechny potřebné informace vám zašleme ihned po registraci a najdete je také na našem webu ve vždy aktuální podobě. Máte celé 4 týdny na vyzkoušení. Nic tedy neriskujete!

Signály si obchoduji sám a jak?

Ano, s aplikací WinSignals získáte pomocí mobilní aplikace obchodní predikce s úspěšností 75-90 % a pokyny pro risk management. Jde o informace vztažené k reálným trhům a zasílají je naši experti. Signály pak obchodujete sami podle svého uvážení a výběru na platformě vašeho brokera.

Mohu někde vidět výsledky a WinSignals v praxi?

Ano, výsledky a podrobné informace k WinSignals najdete na našem webu. Jde nám o to, abyste věděli, že WinSignals je transparentní, poctivý a důvěryhodný informační servis a má pro vás opravdový potenciál! Zjistěte si zejména, jak můžete skvělých výsledků se servisem WinSignals dosahovat i vy!

Jaké výsledky mohu s WinSignals očekávat?

S WinSignals můžete očekávat výsledky, kterých dosahujeme my a které průběžně a transparentně publikujeme. Nebo můžete zvolit vlastní postupy a potom se vaše výsledky budou přiměřeně lišit. Každopádně se můžete opřít o výborné statistiky našeho informačního produktu WinSignals za uplynulé 2 roky.

Jak vytřískat z WinSignals maximum?

Hodně záleží na tom, zda jste začátečníci, či pokročilí obchodníci, nebo manažeři větších účtů. Záleží na tom, s jakým kapitálem na burze pracujete a jaká máte očekávání. Můžete se připojit do komunity absolventů kurzů HNB nebo do HNB Premium Clubu, či do FB skupiny WinSignals (ta je pouze pro aktivní klienty) a získat řadu inspirací, jak můžete pro sebe s WinSignals vytřískat opravdu co nejvíce!

Kolik hodin strávím s WinSignals na burze?

Toto je klíčová otázka. 90 % traderů a spekulantů stráví nad vyhodnocováním zpráv a grafů u svých počítačů dlouhé desítky i stovku hodin měsíčně. Náš informační servis toto odpracuje za ně! Šetří tím čas a peníze, přináší zásadní hodnotu - časovou svobodu a nezávislost. Přitom dosahujeme statisticky lepší výsledky než 98 % všech individuálních účastníků trhů! Ve výsledku můžete na burze strávit s WinSignals řádově 10-20 hodin měsíčně v různých časech, udělat 20-40 obchodů s úspěšností až 90 % a s prokázaným měsíčním zhodnocováním účtů v řádů procent.

Jaká aktiva mohu očekávat do svého mobilu?

Pro náš informační servis jsme vybrali 7 aktiv, která reprezentují 90 % sentimentu a cenových pohybů téměř všeho, co se na burzách hýbe… Sledujeme 3 hlavní měnové páry Forexu - EUR, GBP a JPY ve vztahu k USD, dále 2 hlavní akciové indexy - SP500, DJIA a 2 komodity - Crude Oil (ropa) a zlato - Gold. Zjistíte, že to bohatě stačí a každý den zde nalézáme ziskové příležitosti!

Jsou vaše výsledky poctivé a transparentní?

Jsme jedinou firmou na světě, která produkuje burzovní predikce a posílá je online bez zpoždění s tím, že všechny zprávy a signály následně zveřejňujeme na svém webu. Nelze tedy zpětně nic upravovat ani pozměňovat. Stejně tak vyhodnocování výsledků, úspěšnosti i tradingových výsledků a studií - přímo na našem webu si můžete formou backtestingu přímo na grafech ověřit jejich poctivost.

Kde si mohu stáhnout zmíněnou mobilní aplikace do svého telefonu?

Ihned po registraci vám pošleme podrobné pokyny pro stažení aplikace pro OS iOS (Apple) nebo Android včetně podrobného návodu. Informace ke stažení jsou i na našem webu. V případě, že vlastníte méně chytrý mobilní telefon, lze informační servis WinSignals zasílat omezeně i formou SMS. Informujte se na podpoře projektu.

Doporučíte mi brokerskou společnost?

Nedoporučíme. Jako projekty WinSignals i PODNIKÁME NA BURZE jsme zcela nezávislí a neživíme se jako burzovní naháněči či doporučovači. Pracujeme převážně na platformě Goldstarway - ActTrader nebo Metatrader. Nicméně je na rozhodnutí každého tradera, co od své brokerské firmy očekává.

Doporučíte mi obchodní platformu?

Naše WinSignals i náš vzdělávací online kurz HNB VIP TRADER děláme na platformě ActTrader Goldstarway-GCI. Důvodem je dlouhodobá zkušenost, spokojenost, jednoduchá obsluha, uživatelské funkce a servis. Nicméně naši klienti používají různé platformy - důležité pouze je, aby na nich měli námi sledovaná aktiva, což v 99 % není problém.

Na jaké burze a platformě mohu tedy WinSignals obchodovat?

My svůj informační servis WinSignals děláme na platformě ActTrader Goldstarway. Nicméně můžete jej využít u jakéhokoliv operátora burzy, brokera či platformě, na které se dají naše aktiva v reálném čase obchodovat. Hodně klientů využívá software Metatrader u svých poskytovatelů. Jsme nezávislá firma, nedoporučujeme konkrétní prostředí pro obchodování.

Jakou mohu k informačnímu servisu WinSignals očekávat podporu a servis?

Důležitá otázka. Kontakty na náš tým najdete na webu WinSignals dole. Můžete se připojit do uzavřené FB skupiny pro klienty WinSignals, kde vám poradí rychle a odborně naši specialisté, nebo ostatní klienti. Informace najdete také v HNB Premium Clubu. Nicméně nejlepší individuální servis týmu najdete v kontaktech!

K čemu se mi hodí aplikace na chytrý mobilní telefon?

V rámci WinSignals verzí 1.0 a 2.0 jsme posílali zprávy WinSignals ve formátu SMS, který měl řadu omezení a nevýhod. WinSignals 3.0 jsou již plně optimalizované pro mobilní aplikace Android či iOS, které umožňují lepší využívání servisu a mají řadu chytrých funkcí - podrobné informace naleznete na webu v sekci Mobilní aplikace.

Kde si mohu porovnat WinSignals s konkurenčním produktem?

Ať hledáte, jak hledáte, podobný systém burzovních predikcí nenajdete! Jsme jediným poskytovatelem podobného informačního servisu s tak vysokou úspěšností. Náš systém je poctivý a transparentní. Informace vytvářejí naši obchodníci, nikoliv fx roboti. Budeme rádi, pokud nás na smysluplný konkurenční a zejména na brokerské firmě nezávislý systém kdokoliv upozorní!

Je potřeba pro příjem WinSignals datové připojení?

Ano, pro využití mobilní aplikace WinSignals 3.0 je potřeba mít na vašem chytrém telefonu či tabletu aktivní datové služby, nebo připojení na internet prostřednictvím Wifi. Pro příjem sms signálů stačí využití mobilních služeb vašeho operátora, ale budete ochuzeni o řadu chytrých funkcí dostupných pouze s mobilní aplikací.

Budu dostávat WinSignals i o víkendu?

Jelikož o víkendu burzy nepracují, nebudete vyrušováni v době vašeho volna ani alerty o přijetí signálu, na které se v průběhu týdne s napětím a očekáváním těšíte. Víkend slouží k relaxaci a tento princip dodržujeme i my.

Co znamenají zkratky C/O, DJI a další v signálech?

Je to zkrácené označení názvů aktiv, pro která WinSignals vydáváme. Prostudujte si bedlivě návod pro použití WinSignals 3.0, který naleznete na našem webu v sekci Jak to funguje. Bez prostudovaného návodu se do obchodování nepouštějte ani s WinSignals!

Zadají se mi obchody po přijetí WinSignals samy na mé platformě?

WinSignals nejsou robot ani AOS. Obchody po přijetí signálu zadáváte na své platformě sami. Má to výhodu možné selekce aktiv, traderů zadávajících signály a vaše vlastní rozhodnutí o vstupu do obchodu. Neobchodujeme za vás, upozorňujeme na obchodní příležitosti se statistickou úspěšností až 90 %!

Mohu přijímat WinSignals i mimo území České či Slovenské republiky?

Služba WinSignals je dostupná všude, kde je dostupné připojení k internetu či mobilní datové síti. WinSignals 3.0 neznají hranic a můžete je využít klidně i v průběhu své dovolené v zahraničí ve většině zemí na světě.

Musím si u vás zřídit účet, abych mohl obchodovat s WinSignals?

WinSignals jsou jediné burzovní signály na našem trhu, které nejsou závislé na konkrétním brokerovi či obchodní platformě. Můžete využít váš současný obchodní účet, nebo jej založit u společnosti podle vaší volby. Doporučujeme však zkontrolovat aktuální hodnoty kotací aktiv na vaší platformě s platformou Goldstarway, kterou pro signály používáme, nebo v sekci WinSignals Live na našem webu.

Jsou vaše WinSignals investičním doporučením?

WinSignals jsou informačním produktem, nikoliv investičním doporučením. Nepracujeme pro konkrétní brokerskou firmu. Je na každém uživateli, pro jaké účely náš informační servis používá. Používá-li jej na finančním trhu, musí na vlastní riziko rozumět všemu, co se s jeho penězi může odehrávat. WinSignals jsou i skvělým produktem pro proces učení.

Kdo stojí za projekty WinSignals a PODNIKÁME NA BURZE?

Autorem a zakladatelem obou projektů je podnikatel a trader v jedné osobě - Jirka Mazur. Dělá to, co jej baví a má k tomu skvělý tým. Vzdělávání a servis jsou pro nás předpokladem k tomu, abychom mohli rozvíjet svoje expertní znalosti na burze. Sdílení a komerční podstata našich projektů jsou zárukou toho, abych ze sebe vydali pro svoje klienty co nejvíce. Je potom na každém, co z toho potom pro sebe vytříská!

Už víte, proč je chytré využít tuto akci a vyzkoušet na 

4 týdny servis WinSignals!

Nejde o nic menšího, než o peníze, čas a svobodu!

 

Jděte na to!

Jasně, teď už opravdu víte co dnes můžete získat za pouhých 3.99 EUR! 

Udělejte proto nejlepší investici svého života! Má opravdu velkou finanční páku!

Jirka Mazur a tým projektů WinSignals a PODNIKÁME NA BURZE


PS: Krátká úvaha Jirky Gajdošíka v kontextu s výsledky WinSignals:

\"Moje uvažování technika je následující: Zaplatím 99,- Kč (bez DPH). Stáhnu si mobilní aplikaci zdarma. Přihlásím se do aplikace. Prostuduji si oba návody - pro mobilní aplikaci a pro práci s WinSignals. Dostanu signál. Zadám obchod do své obchodní platformy ve velikosti odpovídající mému účtu (např 0,5 lotu při 5.000 EUR kapitálu). Nastavím PT (profit target) a SL (stoploss) ve výši 2 % a jdu od toho. Dodržuji doporučení z návodu k WinSignals a a zejména zásady bezpečného a ziskového řízení peněz na účtu. Pak už jen podle svého času a možností sleduji vývoj pozice, nebo jen Čekám, až dostanu zprávu o výsledku obchodu > ze 75-90 % pozitivní (viz tabulka). Inkasuji zisk. A tak to budu zkoušet měsíc stále dokola. Když se výsledek nebude krýt s mým očekáváním, promyslím si, jak dále se signály. Nicméně při náhledu na dlouhodobé výsledky vidím, že burza je běh na dlouhou trať a s WinSignals prostě budu ziskový! Když vydělám a jsem se signály spokojen, nemusím dělat nic, jen se těšit na další signály. A přitom na každém úspěšném obchodu s 1 lotem můžete vydělat 50-80 EUR, což je 12-20 x více, než byl váš vklad z akce WinSignals na zkoušku. A potom? I běžná platba za tento servis může být prostě skvělou investicí v rukou chytrého tradera! Stačí si vzít kalkulačku a rozum do hrsti. Mezi námi - víte někdo o výkonnějším systému na burze?\" Jirka

Myslím, že je to sděleno polopatě, jasně, stručně. Co dodat?