Vysílací stránka webináře, který zde proběhl v úterý 29. 3. od 20:00

Magická přitažlivost ziskové
hry na burze

Jedno z hlavních pravidel úspěchu na burze je:

Když máte zisk, za každou cenu zabraňte
otočení pozice do ztráty
.

Webinář se  konal v úterý 29. 3. 2016 od 20:00.  
Na kompletní záznam se můžete podívat na této stránce:

O čem byla tato akce?

  • Tentokrát jsme vynechali většinu teorie a povídali si s kolegy o praxi, jak to dělají oni, aby vaše obchodování bylo skutečně WIN!

  • Povídali jsme si o typech zpráv, na kterých je postaven servis burzovních predikcí s úspěšností větší než 80 %.

  • Odhalili jsme 6 možností, jak je možné řídit otevřenou obchodní pozici s pomocí jediné zprávy Win Actual Advice (WAA). Pět z nich jste možná tušili, šestá je ale určitě pro většinu z vás velkým tajemstvím…Nedovíte se o ní nikde jinde, než na záznamu z našeho webináře 🙂

Na webinář jsem pozval zajímavé hosty z řad zkušených profesionálních traderů i jejich klientů, příjemců signálů. Zeptal jsem se jich, co je přitahuje na online obchodování na burze… Bylo to zajímavé a akční!

  • S našimi hosty jsem hovořil o tom, co pro ně znamená přitažlivost a co je pro ně zdrojem odměn..

  • Stěžejní součástí webináře byly informace a diskuse s hosty o tom, jak uplatňovat jedno z hlavních pravidel úspěchu na burze – řízení zisku při obchodování s WinSignals

  • Náš přítel Vojta nám vysvětlil, co je HNB Premium Club a co má společného s WinSignals. Víte už, co můžete získat, pokud se stanete členem HNB Premium Clubu?

V rámci živého vysílání webináře  se jeho účastníci mohli již podruhé zúčastnit ankety o jeden měsíc s WinSignals zdarma.

Vítězem losování se stal pan Karel Horáček, který získal  WinSignals na měsíc duben zdarma! Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů při obchodování s našimi signály!

Jirka Gajdošík, Jirka Mazur a Vojta Podešva


Komentáře a dotazy můžete vkládat níže:

Pokud se vám váš komentář hned nezobrazí, tak prosíme o strpení, je potřeba ho schválit! Poté se zde zveřejní :-). Děkujeme za pochopení.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *