Kdo tvoří tým investičních analytiků a burzovních obchodníků, kteří stojí za WinSignals, nejlepšími burzovními signály na našem trhu?

Přidejte se k profesionálům, obchodujte s WinSignals!

Kdo stojí za WinSignals

Tým WinSignals tvoří skupina investičních analytiků a burzovních obchodníků s dlouholetými zkušenostmi z finančních trhů. Pro sebe a pro své klienty vytváříme krátkodobé predikce cenového vývoje finančních trhů s dlouhodobou úspěšností 80-90 %. Tyto predikce zveřejňujeme v sekci WinTraders Live na úvodní straně webu a vybrané WinSignals od poskytovatelů s nejvyšším Ratingem zasíláme svým klientům ve formě SMS Alerts zpráv včetně jednoduchých pokynů pro realizaci vysoce pravděpodobného zisku a eliminaci finančního rizika.

Jak zajišťujeme spolehlivost a kvalitu WinSignals? Kdo dává WinSignals do sekce WinTraders Live a SMS alertů? Burzovní predikce a signály do trhů tvoří WinTraders, nezávislí obchodníci, burzovní analytici, majitelé privátních Hedge fondů a další příznivci online tradingu. WinTraders jsou monitorováni ve kvalitě a spolehlivosti poskytovaných burzovních signálů tak, aby do placených SMS Alerts šly ty nejlepší predikce, burzovní signály s úspěšností 80-90 % a více. SMS Alerts s WinSignals od WinTraders s nejvyšším Ratingem můžete používat pro své profesionální spekulace na burze i pro dlouhodobě ziskové řízení svých investic. Můžete se rovněž aktivně zapojit do programu WinTraders a využívat patřičné výhody.

Investování s WinSignals na finančních trzích vám umožní technologicky, technicky a časově nejméně náročné obchodování či spekulace v podmínkách reálných finančních trhů. Nemusíte se složitě věnovat principům analytických postupů pro rozhodování, ani nemusíte trhy sledovat. Vše děláme za vás, hlídáme situaci a ceny aktiv na finančních trzích, upozorňujeme na cenově zajímavé a zejména ziskové situace, přidáváme jednoduchý Risk Management. Hlídáme ziskové příležitosti burzy za vás. Každý den děláme svou Situační Analýzu Online, fundamentální a technický náhled trhů, denně hodnotíme ekonomické a finanční dění na světových burzách. WinSignals vytváříme pro sebe i pro vás! Pečlivě vybíráme vhodné obchodní situace pro své spekulace na burze.

Pravidelně zveřejňujeme své výsledky na tomto webu, jsme pod veřejnou kontrolou svých klientů. Tento přístup aplikujeme asi jako jediní ve svém oboru. A k WinSignals přidáváme metodiku, postupy a podporu. Tu zajišťuje další část týmu zaměřená na marketingovou podporu a servis. Vše je v režii firmy WinSignals LLC resp. WS DIRECT LINE LLP, pro české a slovenské klienty zajišťuje servis a podporu HNB servis.

WinSignals LLC (USA) je firma s významným celosvětovým působením a dlouhodobou tradicí v oboru finančního, investičního poradenství a informačního servisu pro profesionální působení individuálních i institucionálních obchodníků na burzách. Pod novým názvem se v roce 2010 transformovala z původní firmy TopTradeSignals LLC (působení od roku 1998). Firma vyvinula sofistikované informační, obchodní i marketingové postupy a produkty pro své klienty a partnery. V roce 2010 přijala do svého know-how postupy pro informační servis k Trading Signals od českých autorů inovovaný servis pro poskytování burzovních predikcí a aplikuje je do svých servisů a produktů pro své zákazníky. V roce 2015 postoupila majetková práva k systému britské firmě WS DIRECT LINE LLP.

WS DIRECT LINE LLP (London, United Kingdom) je aktuálním majitelem know-how informačního systému a servisu WinSignals. Je poskytovatelem licence WinSignals, v rámci které je pověřena pro administraci a podporu pro klienty na čs. trhu česká firma HNB servis s.r.o.

HNB servis s.r.o. (Česká republika) je firma navazující na mnohaletou tradicí autorů systému obchodních predikcí, kteří se etablovali v oboru vzdělávání a burzovního informačního servisu. Zajišťuje úspěšný prognostický systém a jeho aplikaci nabízí svým klientům, přidává postupy pro ziskové a bezpečné obchodování. Součástí činnosti firmy je i systém vzdělávání, který je ovšem dostupný pouze pro klienty v českém jazyce. Toto přináší významnou přidanou hodnotu pro klienty firmy. V roce 2010 navázali čeští majitelé know-how firma strategickou spolupráci s WinSignals LLC (USA). Obchodní strategie a postupy WinSignals ve spojení s know-how obchodních signálů vytvářejí silné spojenectví, které je zárukou úspěchu a stability pro individuální i institucionální klienty WinSignals LLC resp. WS DIRECT LINE LLP.

Naše výsledky jsou poctivé a transparentní. Jsme přesvědčeni, že se jedná v oboru burzovních predikcí o zcela výjimečné a bezkonkurenční výsledky. To ovšem musíte posoudit sami. Prostudujete si informace o používání WinSignals, výsledky WinSignals a jejich potenciál. Prostudujte si metodiku hodnocení výsledků, výkonnosti a ziskového potenciálu našich WinSignals. Podrobné informace se dočtete ve WinSignals Manuálu, který si zdarma můžete objednat zde: 

Stáhni si zdarma:

WinSignals Manual

Nepromarněte svou šanci a odhalte koncept WinSignals pro Vaši budoucí prosperitu ještě dnes! Jsme přesvědčeni o tom, že se jedná o unikátní produkt nejen na CZ/SK trhu. Tato publikace obsahuje zásadní informace o tom, co jsou to WinSignals a jak je používat. Přidáváme podnětné informace k problematice tradingu, burzovních spekulací a inteligentního způsobu pro dlouhodobě ziskové řízení vlastních investic na burze. Informace zde uvedené jsou důležité pro začátečníky i pro pokročilé uživatele WinSignals

STÁHNOUT