Jak objednat WinSignals

Chcete WinSignals rovnou objednat na 1, 3 nebo 12 měsíců

Pokud chcete se signály začít, nebo jste WinSignals již odebírali, vyberte si měsíční, čtvrtletní nebo zvýhodněné roční předplatné odběru signálů do vašeho mobilu.

Projektu WinSignals 4.0 se daří. V únoru 2024 oslavil v této nové verzi s mobilní aplikací osm let od svého vzniku. A na oslavu, za rok 2023 dosáhla úspěšnost signálů hodnoty 88% z vydaných 442 signálů a za rok 2022 dosáhla úspěšnost predikcí do 15 dnů od zaslání signálu 86 %! Klienti i my z toho máme radost!

Úspěšnou jízdou pokračujeme i v letošním roce. Jaké jsou aktuální výsledky WinSignals zjistíte v sekci "Výsledky" viz horní menu.

Buďte u toho také! Využijte možnosti zvýhodněných objednávek na této stránce.

V případě dotazů se na nás obraťte na chatu v pravém dolním rohu této stránky.

Tým WinSignals

Získejte servis WinSignals za nejlepší ceny!

Hledáme za vás ziskové příležitosti do trhů!

5 ZÁSADNÍCH DŮVODŮ, PROČ ODEBÍRAT WINSIGNALS:

 • 1
  Hlídáme trhy za vás a posíláme upozornění na ziskové situace přímo do vašeho mobilního telefonu!
 • 2
  Posíláme vám obchodní signály do trhů s nejlikvidnějšími aktivy a s úspěšností predikce 80-90 % !
 • 3
  Pouze s námi můžete používat nejmodernější mobilní platformu pro iPhone či Android a mít všechny signály pod kontrolou!
 • 4
  Pouze s námi ušetříte čas, zjednodušíte si život a získáte větší klid a stabilitu v tradingu!
 • 5
  Již od roku 2016 jsme prokazatelně statisticky úspěšnější než 98 % ostatních účastníků na burze - toto získáte pouze s námi!

Chcete pravidelně zhodnocovat svůj účet o 2-6 % měsíčně,
ať používáte kteréhokoli brokera?

Objednáním servisu WinSignals získáte:

Po prvním zaplacení servisu obdržíte email s informacemi o produktu WinSignals a zejména to, jak ho využívat v praxi. Už teď si můžete stáhnout aplikaci "WinSignals" v App Store (iOS) nebo Obchod Play (Android) na svém telefonu.

 • Přístupové údaje do mobilní aplikace
  S Winsignals obchodujte kdekoliv (na světě) přímo z PC nebo mobilního telefonu s operačním systémem Android nebo iOS.
 • Mobilní Alerts WS
  Upozornění na potencionálně ziskový vývoj cen na burze, burzovní signály s úspěšností 80-90 %.
 • Mobilní Alerts WPR
  Upozornění na dosažení predikované úrovně zisku PT pro jednoduché řízení obchodů - Win Profit Report.
 • Přístup do uzavřené FB skupiny
  Ve skupině můžete sdílet své zkušenosti a dotazy.
 • Informační a uživatelský servis
  Do mobilní aplikace zasíláme pouze vybrané WinSignals s Ratingem nejvyšší spolehlivosti!
 • Čas pro sebe
  Šetřete svůj čas, svoje peníze a svou hlavu, snižte svůj emoční stres, který každodenní sledování burzy s sebou přináší! Nevysedávejte u PC, věnujte se svým koníčkům či jinému podnikání a obchodujte snadno!

Stáhnout a instalovat aplikaci do svého chytrého telefonu můžete snadno tak, že na AppStore nebo Google Play zadáte do vyhledávače název "WinSignals".

Před vyplněním objednávky si přečtěte Všeobecné obchodní podmínky. Objednávkou stvrzujete, že jste se s nimi seznámili a že je respektujete.

Dnes zdarma k objednávce WinSignals:

 • Kurz v hodnotě 4 390,- Kč WINSIGNALS START dostanete dnes zdarma

 • S objednávkou WinSignals vám po projevení zájmu pošleme přístupové údaje do kurzu a můžete se tak učit využívat servis burzovních predikcí s úspěšností 80-90 % opravdu efektivně!

 • Více informací máte níže v textu.

V průběhu dvaceti dnů vám otevřeme přístup do jednotlivých lekcí kurzu s důležitými informacemi pro úspěšné používání WinSignals v praxi. Kurz obsahuje návody, tipy a strategické informace k tomu, jak využívat informační servis WinSignals co nejlépe a jak z něj vytěžit co nejvíce. 
 
V sedmi lekcích vás provedeme kompletně problematikou obchodování s WinSignals a způsoby jejich bezpečného a ziskového využívání. Sledujte a studujte pozorně. Možná je to naopak. Prostě získáte vzdělávací kurz v sérii 7 KROKŮ a aby vám to fungovalo a abyste se to mohli naučit, je třeba mít zprovozněn servis WINSIGNALS. Praxe a vzdělání v jednom!

Kurz WINSIGNALS START obsahuje tyto lekce:

I.    Jak začít nejlépe?
II.   Videonávod
III.  Mobilní aplikace
IV.  Otázky a odpovědi
V.   Bezpečně a ziskově
VI.  Vaše možné výsledky
VII. ČAS :: SVOBODA :: PENÍZE

UŠETŘETE ČAS A ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT DÍKY WINSIGNALS

WINSIGNALS › aktuální ceny a podmínky pro objednávky

Předplatné na 1 měsíc
1990 Kč / měsíc
79 eur / měsíc
Celoroční předplatné
1340 Kč / měsíc
53 EUR / měsíc
Objednat na rok
12 x1340 KČ

Potřebujete více informací o WinSignals?

Burzovní signály

WinSignals jsou burzovní cenové signály pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 80-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Jde o krátkodobé pravděpodobnostní predikce. Jejich forma vystihuje i určitý investiční potenciál, který přidává ziskovou a užitnou hodnotu k těmto predikcím.

Kdo zasílá signály?

Z 11 nezávislých traderů winsignalistů zasílají klientům signály jen ti nejlepší. Nejedná se tedy o automat nebo robota. Tým obchodníků čerpá svoje know-how z našich kurzů HNB, z naší metodiky pro analýzu trhů - Situační Analýzy Online, a také z osobních dlouhodobých zkušeností. Jsou to nejlepší tradeři z mých kurzů za posledních pár let, nejlepší z nejlepších.

Transparentní systém

Signály průběžně zveřejňujeme. Naši klienti mají jejich historii ve své mobilní aplikaci. Výsledky pravidelně vyhodnocujeme a zveřejňujeme v sekci "Výsledky" na našem webu. Nemáme jakoukoliv možnost je zpětně upravovat. Je to snadno kontrolovatelné podle dat z burzy.

Úspěšnost

Řízení peněz a pozic na burze s WinSignals přináší 80-90 % profitních situací a jen málo signálů si v praxi musí naši uživatelé pohlídat. Na druhé straně netvrdíme, že je to úplně jednoduché. Je třeba jistě znát základy burzovních operací, obchodování a principy pro řízení peněz a otevřených pozic na burze - risk management.

Nejjednodušší podnikání?

Naše WinSignals a online obchodování na burze vytvářejí předpoklad pro úspěšné nejjednodušší podnikání s penězi, které lze vymyslet. Nicméně je třeba rozumět okolnostem, tradingu a vše si v klidu natrénovat.

Jak to funguje?

WinSignal je upozorněním přes mobilní aplikaci na pravděpodobnostně zajímavou situaci, na možný cenový tržní impuls. Dlouhodobě lze v ziskových úrovních uzavřít až 95 % obchodních burzovních pozic otevřených na základě WinSignals.

Upozornění: Opravdu doporučujeme zvládat základy obchodování CFDs a Forex instrumentů, obsluhu obchodní platformy a řízení obchodních pozic. Tento servis je určen pro kvalifikované uživatele! Nejde o žádnou "pojišťovnu štěstí"! Prostě si vše prostudujte, stáhněte všechny dokumenty a návody! 

Co říkají klienti o servisu WinSignals

Pokud vám v rozhodování pomůže poslechnout si, co říkají ostatní, podívejte se na video a na důvody, proč mají klienti rádi náš informační servis WinSignals.

Co řekli o WinSignals účastníci workshopu a VIP meetingu v Praze:

"WinSignals odebírám, jsem s nimi velice spokojen, protože winsignály mi dávají to, co považuji za velice důležité. Je to čas a je to svoboda. Díky tomu, že mi zazvoní mobilní telefon, přijde mi WinSignal, já mám šanci podívat se, jak se aktuální cena vyvíjí, a pokud souhlasím s touto danou cenou či signálem, okamžitě ho zobchoduju a buď na něm vydělám, nebo jsem takzvaně částečně na nule."
Ladislav Vávraod 6:24 minuty

Další reference:

Dobrý den, Měla jsem Winsignals na zkoušku na měsíc. Myslím, že teď 17.2. by to mělo vypršet. Mezitím jsem psala, že chci Winsignals zrušit. Vaše asistentka mi odpověděla, že to je zrušené. Jenže pak jsem zjistila, že Winsignals jsou víc než úžasné. Opravdu je to tak, jak říkáte - veliká úspěšnost signálů a pro mě jako pro začátečníka je to obrovská pomoc. Každý signál, podle kterého jsem zadala obchod (sice zatím jen na demo účtu) byl úspěšný. Proto bych velmi ráda Winsignals odebírala. Zřejmě jsem ale asi přišla o tu zvýhodněnou měsíční cenu, ale i tak budu ráda Winsignals dále odebírat.
Jitka S. , 15.2.2019
Ráda bych poděkovala burzovním vlčákům. WS odebírám dva měsíce, trénuji zatím na demo účtu. Nezadávám žádné jiné obchody, abych si WS opravdu vyzkoušela, jak se na ně mohu spolehnout a jak "odolná" jsem psychické zátěži, když nemám možnost celodenního sledování na počítači či mobilu. Jistě, jsou i signály, které nevyjdou, ale to "zelenání se" na mé stránce historie obchodování je úžasné. Děkuji moc za vaši práci, jsem nadšená a těším se na další testování než otevřu živý účet. Já vím, na live účtu je to víc adrenalinové, ale i přesto věřím, že WS je úžasná služba pro nás začínající. Děkuji celému týmu WS za to, co pro nás tvoříte. Krásný víkend všem přeji.😊😊😊🤩🤩🤩🤩🤩
Jitka K., FB 15.2.2019

Chcete WinSignals rovnou objednat na 1, 3 nebo 12 měsíců

Pokud chcete se signály začít, nebo jste WinSignals již odebírali, vyberte si měsíční, čtvrtletní nebo zvýhodněné roční předplatné odběru signálů do vašeho mobilu.