Mobilní aplikace

 

pro chytré telefony s iOS nebo Android!

Jak to funguje a proč to musíte mít?

Představte si, že jste někde ve světě. Nebo klidně v práci či doma v obýváku. Občas vám pípne na mobilním telefonu notifikace o zprávě WinSignals. Buď půjde o novou zprávu o potenciálně ziskové situaci, nebo zprávu o dosažení zisku, náš Win Profit Report, kterou máme všichni nejraději a přichází nám v 75-90 % ke všem zadaným signálům. Také vám občas pípne zprávička o tom, že predikce úspěšná nebyla. Prostě sem tam přijmete i malou ztrátu. Nebo ji nepřijmete a s otevřenou pozicí si prostě poradíte sami.

Faktem je, že průběžný součet zisků a ztrát s WinSignals je dlouhodobě kladný! S tímto faktem se naučte pracovat! Naučte se inkasovat zisky a nepanikařit s dočasných ztrát. Signály určují trendy, ale občasná volatilita znervózňuje a narušuje potenciál možných zisků. Je na vás, co následně se zprávami uděláte. Zda je ihned zobchodujete například opět přes mobilní platformu, nebo se nejdříve podíváte do grafů a uděláte rozhodnutí podle svého úsudku a zkušeností. Každopádně získáte zpátky svůj čas, zklidníte trading a vše další je pouze na vás!

My pracujeme a vy si užíváte - zejména času a komfortu v obchodování. Naše poslání je zjednodušit obchodníkům život a práci na burze, šetřit jim čas a peníze, hlídat ziskové situace a zasílat ty správné informace komfortním způsobem! Hlídáme ceny na burze za vás! Jsme statisticky úspěšnější, než 98 % traderů a navíc šetříme to nejcennější - vás čas!

Stáhněte si mobilní aplikaci do svého telefonu a také návod na její používání!

Stáhněte si zdarma aplikaci pro příjem informačního servisu WinSignals podle typu operačního systému svého telefonu!

WinSignals - obchodní signály 

přímo do vašeho mobilního telefonu!

Přijímání našich obchodních signálů je jednoduché!  Využijte bezplatnou mobilní aplikaci pro iOS nebo Android a získáte přístup k informačnímu servisu WinSignals kdekoliv na světě!

Zprávu WinSignal obdržíte během milisekund kdekoliv na světě. V aplikaci si můžete zprávy archivovat, editovat, třídit, můžete vybírat oblíbená aktiva a signalisty. 

Světová premiéra & jsme první!

Špičková mobilní aplikace pro příjem a správu obchodních signálů!

WinSignals mění spekulace na burze ve snadnou hru!

Nejúspěšnější živé obchodní signály pro online obchodování vybraných akciových indexů, Forexu a komodit se 75 až 90% úspěšností!

Signály generují lidé, nejlepší tradeři z našeho týmu! Nepoužíváme roboty, ani AOS. Je to osobní přístup našich obchodníků na základě interních analytických postupů!

  • Po registraci můžete získat START verzi našeho servisu po dobu 4 týdnů za symbolickou cenu!
  • Získáte jedinečnou příležitost otestovat náš informační servis WinSignals pro vaše ziskové obchodování!

Nejnovější články

4 tipy, jak proměnit svůj trading v ziskový

INSPIRACE vedoucí k jistým ziskům a stabilitě… Zasvěceným je známo, že Evropský orgán pro cenné papíry a…

Celý článek

Černé zlato znovu nadělilo

Výdělek 60 USD/1 lot za 14 minut! V tomto článku se podíváme na situaci na online trhu…

Celý článek

Úspěšný příběh zlata

Zlatý signál za pět hodin v cíli. V tomto článku budeme analyzovat aktuální situaci na online trhu…

Celý článek