Mobilní aplikace

 

pro chytré telefony s iOS nebo Android!

Jak to funguje a proč to musíte mít?

Představte si, že jste někde ve světě. Nebo klidně v práci či doma v obýváku. Občas vám pípne na mobilním telefonu notifikace o zprávě WinSignals. Buď půjde o novou zprávu o potenciálně ziskové situaci, nebo zprávu o dosažení zisku, náš Win Profit Report, kterou máme všichni nejraději a přichází nám v 75-90 % ke všem zadaným signálům. Také vám občas pípne zprávička o tom, že predikce úspěšná nebyla. Prostě sem tam přijmete i malou ztrátu. Nebo ji nepřijmete a s otevřenou pozicí si prostě poradíte sami.

Faktem je, že průběžný součet zisků a ztrát s WinSignals je dlouhodobě kladný! S tímto faktem se naučte pracovat! Naučte se inkasovat zisky a nepanikařit s dočasných ztrát. Signály určují trendy, ale občasná volatilita znervózňuje a narušuje potenciál možných zisků. Je na vás, co následně se zprávami uděláte. Zda je ihned zobchodujete například opět přes mobilní platformu, nebo se nejdříve podíváte do grafů a uděláte rozhodnutí podle svého úsudku a zkušeností. Každopádně získáte zpátky svůj čas, zklidníte trading a vše další je pouze na vás!

My pracujeme a vy si užíváte - zejména času a komfortu v obchodování. Naše poslání je zjednodušit obchodníkům život a práci na burze, šetřit jim čas a peníze, hlídat ziskové situace a zasílat ty správné informace komfortním způsobem! Hlídáme ceny na burze za vás! Jsme statisticky úspěšnější, než 98 % traderů a navíc šetříme to nejcennější - vás čas!

Stáhněte si mobilní aplikaci do svého telefonu a také návod na její používání!

Stáhněte si zdarma aplikaci pro příjem informačního servisu WinSignals podle typu operačního systému svého telefonu!

WinSignals - obchodní signály 

přímo do vašeho mobilního telefonu!

Přijímání našich obchodních signálů je jednoduché!  Využijte bezplatnou mobilní aplikaci pro iOS nebo Android a získáte přístup k informačnímu servisu WinSignals kdekoliv na světě!

Zprávu WinSignal obdržíte během milisekund kdekoliv na světě. V aplikaci si můžete zprávy archivovat, editovat, třídit, můžete vybírat oblíbená aktiva a signalisty. 

Světová premiéra & jsme první!

Špičková mobilní aplikace pro příjem a správu obchodních signálů!

WinSignals mění spekulace na burze ve snadnou hru!

Nejúspěšnější živé obchodní signály pro online obchodování vybraných akciových indexů, Forexu a komodit se 75 až 90% úspěšností!

Signály generují lidé, nejlepší tradeři z našeho týmu! Nepoužíváme roboty, ani AOS. Je to osobní přístup našich obchodníků na základě interních analytických postupů!

  • Po registraci můžete získat START verzi našeho servisu po dobu 4 týdnů za symbolickou cenu!
  • Získáte jedinečnou příležitost otestovat náš informační servis WinSignals pro vaše ziskové obchodování!

Nejnovější články

www.winsignals.cz

Buď vítězem na burze. Víme, jak na to!

Známe cestu k 75-92% úspěšnosti na burze. Můžeš se přidat... Když jsme se před více než třemi…

Celý článek

Trendový signál znamená úspěch.

Poslední srpnový signál skončil úspěšně. Cílem tohoto článku je analyzovat aktuální situaci na online trhu a ukázat…

Celý článek

Správné načasování a dvakrát zisk!

Cílem tohoto článku je analyzovat aktuální situaci na online trhu a ukázat vám průběh obchodů, které byly…

Celý článek