Objednání servisu WinSignals

Vše o objednávání servisu WinSignals naleznete na této stránce!

Projektu WinSignals 3.0 se daří. V lednu 2019 oslavil v této nové verzi s mobilní aplikací tři roky od svého vzniku. A na oslavu, v únoru 2019, dosáhla úspěšnost predikcí do 15 dnů od zaslání signálů rovných 100%, to znamená všech 31 zaslaných signálů dosáhlo predikovanou hodnotu Profit Target a v březnu byl výsledek ještě lepší - 25 signálů úspěšných metodou Se&Forget a zisk téměř 1.000 €/1 lot! Lépe už to fakt nejde!

Upozornění: Buďte u toho! Máte jedinečnou možnost vyzkoušet si WinSignals na 4 týdny za pouhá 3 % obvyklé ceny, a následně si zafixovat stávající ceny natrvalo jednoduše tím, že použijete chytrou objednávku s aktuální současnou cenou "natrvalo".

Můj TIP: Začněte sérií START WINSIGNALS a pokračujte CHYTROU OBJEDNÁVKOU se čtvrtletní platbou. Dlouhodobě je tento postup nejvýhodnější.

Objednejte si servis WinSignals za nejlepší ceny!

Ušetřete čas a zjednodušte si život!
Hledáme za vás ziskové příležitosti do trhů!

5 ZÁSADNÍCH DŮVODŮ, PROČ ODEBÍRAT WINSIGNALS:

 • 1
  Hlídáme trhy za vás a posíláme upozornění na ziskové situace přímo do vašeho mobilního telefonu!
 • 2
  Posíláme vám obchodní signály do trhů s nejlikvidnějšími aktivy a s úspěšností predikce 70-90 % !
 • 3
  Pouze s námi můžete používat nejmodernější mobilní platformu pro iPhone či Android a mít všechny signály pod kontrolou!
 • 4
  Pouze s námi ušetříte čas, zjednodušíte si život a získáte větší klid a stabilitu v tradingu!
 • 5
  Již tři roky jsme prokazatelně statisticky úspěšnější než 98 % ostatních účastníků na burze - toto získáte pouze s námi!

Chcete pravidelně zhodnocovat svůj účet o 2-6 % měsíčně,
ať používáte kteréhokoli brokera?

Vyberte pro sebe nejvýhodnější variantu objednávky:

Standardní objednávka servisu WinSignals předpokládá jednorázovou úhradu za vybrané období zvoleným způsobem - kartou, nebo bankovním převodem. Tento způsob objednávky je méně komfortní, ale vychází vstříc těm z vás, kteří si nepřejete výhodnější způsob chytré objednávky s automaticky opakovanou platbou kartou. 

Chytrá objednávka servisu WinSignals předpokládá automatické opakované platby kartou (OPK) bez nutnosti dalších objednávek a hlídání plateb i platnosti servisu. Chytrou objednávkou šetříte čas a peníze sobě i nám! Proto jsou zde k dispozici nejlepší ceny za nejméně starostí!

Volba doby odběru burzovních signálů. V obou variantách platby máte na výběr období 1, 3, 6 nebo 12 měsíců!

Níže uvedené ceny jsou bez DPH. K výsledné ceně je tedy nutné připočítat DPH, které může být odečitatelnou položkou pro plátce DPH za informační služby. 

Pokud víte, co chcete,
jděte přímo na objednávku:

STANDARDNÍ OBJEDNÁVKA


Objednávka na 1 měsíc:

1 měsíc 1590 korun/62 EUR


Objednávka na 3 měsíce:

3 měsíce 4320 korun/169 EUR

Měsíc vychází na 1440 korun/56 EUR


Objednávka na 6 měsíců:

6 měsíců 7500 korun/293 EUR

Měsíc vychází na 1250 korun/49 EUR


Objednávka na 12 měsíců:

12 měsíců 12960 korun/506 EUR

Měsíc vychází na 1080 korun/42 EUR


Kartou je to výhodnější!

CHYTRÁ
OBJEDNÁVKA


Objednávka na 1 měsíc:

1 měsíc 1390 korun/54 EUR


Objednávka na 3 měsíce:

3 měsíce 3820 korun/149 EUR

Měsíc vychází na 1275 korun/50 EUR


Objednávka na 6 měsíců:

6 měsíců 5860 korun/229 EUR

Měsíc vychází na 975 korun/38 EUR


Objednávka na 12 měsíců:

12 měsíců 9960 korun/389 EUR

Měsíc vychází na 830 korun/32 EUR


Pokud objednáváte poprvé a chcete WinSignals na zkoušku, zde je možnost:

Objednejte si servis WinSignals a my vám jej aktivujeme během několika minut po přijetí vaší platby.

Svezte se na transparentních výsledcích!

Informační servis WinSignals:

Pokud potřebujete více informací o informačním servisu WinSignals,
zveme vás k přečtení následujících řádků!

WinSignals jsou burzovní cenové signály pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 80-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Jde o krátkodobé pravděpodobnostní predikce. Jejich forma vystihuje i určitý investiční potenciál, který přidává ziskovou a užitnou hodnotu k těmto predikcím.

WinSignal je upozorněním na pravděpodobnostně zajímavou situaci, na možný cenový tržní impuls. Dlouhodobě lze v ziskových úrovních uzavřít až 95 % obchodních burzovních pozic otevřených na základě WinSignals. Součástí WinSignals (WS) je doplňkový servis Win Easy Management (WEM). Servis WS a WEM formou mobilních Alertů šetří Váš čas, peníze a představuje zajímavé ziskové příležitosti pro Vaše podnikání na burze.

Burzovní predikce a signály do trhů tvoří WinTraders, nezávislí obchodníci, burzovní analytici a další specialisté na online trading. Kvalita WinSignals je průběžně monitorována a poskytovatelé signálů jsou podle dosahovaných výsledků hodnoceni. WinSignals od WinTraders s nejvyšším Ratingem můžete používat pro své profesionální spekulace na burze i pro dlouhodobě ziskové řízení svých investic. 

Identifikaci obchodních predikcí provádíme pomocí platformy CFD a Forex Goldstarway, kde lze velmi jednoduše, účinně a spolehlivě realizovat obchody s akciemi, akciovými indexy, nejlikvidnějšími komoditami a měnovými páry z jednoho místa, s nízkými náklady a kvalitním servisem. Servis WinSignals však můžete efektivně využít pro své spekulace na burze v rámci jakéhokoliv obchodního systému, u něhož lze toto obchodování realizovat online přes internet.

Objednáním servisu WinSignals získáte:

Po prvním zaplacení servisu obdržíte email s informacemi o produktu WinSignals a zejména to, jak ho využívat v praxi. Už teď si můžete stáhnout aplikaci "WinSignals" v App Store (iOS) nebo Obchod Play (Android) na svém telefonu.

 • Přístupové údaje do mobilní aplikace
  Winsignals obchodujte kdekoliv (na světě) jste přímo z PC nebo mobilního telefonu s operačním systémem Android nebo iOS.
 • Mobilní Alerts WS
  Upozornění na potencionálně ziskový vývoj cen na burze, burzovní signály s úspěšností 80-90 %.
 • Mobilní Alerts WEM
  Upozornění na Winsignals i jednoduché řízení obchodů - WinEasy Management.
 • Přístup do uzavřené FB skupiny
  Ve skupině můžete sdílet své zkušenosti a dotazy
 • Informační a uživatelský servis
  Do mobilní aplikace zasíláme pouze vybrané WinSignals s Ratingem nejvyšší spolehlivosti!
 • Čas pro sebe
  Šetřete svůj čas, svoje peníze a svou hlavu, snižte svůj emoční stres, který každodenní sledování burzy s sebou přináší! Nevysedávejte u PC, věnujte se svým koníčkům či jinému podnikání a obchodujte snadno!

Stáhnout a instalovat aplikaci do svého chytrého telefonu můžete snadno tak, že na AppStore nebo Google Play zadáte do vyhledávače název "WinSignals".

Před vyplněním objednávky si přečtěte Všeobecné obchodní podmínky. Objednávkou stvrzujete, že jste se s nimi seznámili a že je respektujete.

Co říkají klienti o servisu WinSignals

Pokud vám v rozhodování pomůže poslechnout si, co říkají ostatní, podívejte se na video a na důvody, proč mají klienti rádi náš informační servis WinSignals.

Co řekli o WinSignals účastníci workshopu a VIP meetingu v Praze:

"WinSignals odebírám, jsem s nimi velice spokojen, protože winsignály mi dávají to, co považuji za velice důležité. Je to čas a je to svoboda. Díky tomu, že mi zazvoní mobilní telefon, přijde mi WinSignal, já mám šanci podívat se, jak se aktuální cena vyvíjí, a pokud souhlasím s touto danou cenou či signálem, okamžitě ho zobchoduju a buď na něm vydělám, nebo jsem takzvaně částečně na nule."

Ladislav Vávraod 6:24 minuty

Další reference:

Dobrý den, Měla jsem Winsignals na zkoušku na měsíc. Myslím, že teď 17.2. by to mělo vypršet. Mezitím jsem psala, že chci Winsignals zrušit. Vaše asistentka mi odpověděla, že to je zrušené. Jenže pak jsem zjistila, že Winsignals jsou víc než úžasné. Opravdu je to tak, jak říkáte - veliká úspěšnost signálů a pro mě jako pro začátečníka je to obrovská pomoc. Každý signál, podle kterého jsem zadala obchod (sice zatím jen na demo účtu) byl úspěšný. Proto bych velmi ráda Winsignals odebírala. Zřejmě jsem ale asi přišla o tu zvýhodněnou měsíční cenu, ale i tak budu ráda Winsignals dále odebírat.

Jitka S. , 15.2.2019

Ráda bych poděkovala burzovním vlčákům. WS odebírám dva měsíce, trénuji zatím na demo účtu. Nezadávám žádné jiné obchody, abych si WS opravdu vyzkoušela, jak se na ně mohu spolehnout a jak "odolná" jsem psychické zátěži, když nemám možnost celodenního sledování na počítači či mobilu. Jistě, jsou i signály, které nevyjdou, ale to "zelenání se" na mé stránce historie obchodování je úžasné. Děkuji moc za vaši práci, jsem nadšená a těším se na další testování než otevřu živý účet. Já vím, na live účtu je to víc adrenalinové, ale i přesto věřím, že WS je úžasná služba pro nás začínající. Děkuji celému týmu WS za to, co pro nás tvoříte. Krásný víkend všem přeji.😊😊😊🤩🤩🤩🤩🤩

Jitka K., FB 15.2.2019

Pokud víte, co chcete,
vyberte si variantu objednávky:

Pokud objednáváte poprvé a chcete WinSignals na zkoušku, zde je možnost: