START S WINSIGNALS

 7 kroků k ziskovému podnikání na burze

V. JAK NA BEZPEČNÉ A ZISKOVÉ OBCHODOVÁNÍ?

Trading je byznys, který je pro znalé skvělý prostředek k získání hezkých výdělků a zisku. Burza je přitom jediné podnikání na světě, které je možné si vyzkoušet nanečisto s Demo účtem, aniž bychom riskovali své peníze, nebo zdraví.

Přitom pouze 10 % traderů dosahuje zisky a ostatní peníze ztrácejí. A všichni používají stejné burzy, stejná aktiva, stejné kotace a mohou obchodovat u téhož brokera.

V čem se odlišují ti úspěšní od těch neúspěšných? Jsou jisté věci, které musíte vědět a které nesouvisejí s úspěšností našich predikcí, ale s tím, jak používáte hlavu a jak se rozhodujete! Klíč k úspěchu hledejte zejména u sebe, WS jsou zkratkou a nástrojem pro chytré lidi na burze.

Jak na bezpečné a ziskové obchodování?

 • 1
  Přečtěte si 10 zásad pro bezpečné a ziskové obchodování s WinSignals 3.0
 • 2
  Podívejte se na ukázkové video, jak se to dělat NEMÁ!
 • 3
  Najděte si vlastní způsob obchodování s WinSignals 3.0, který vám nejlépe vyhovuje a přináší nejlepší výsledky!
 • 4
  Neriskujte, nežeňte se za ziskem, nenechejte se odradit dílčí ztrátou. Při konzistentním využívání WinSignals máte šanci být úspěšní v 75 - 90 %!
 • 5
  Pusťte se do svého byznysu na burze s podporou WinSignals bezpečně a ziskově!

Jak to udělat, abyste se dostali mezi úspěšné?

Otázku \"Jak to udělat, abyste se zařadili mezi úspěšné?\" řeší tradeři na celém světě od doby vzniku burzy. 98 % z nich odpověď nenašlo, ale 2 % ji znají a zařadili se mezi VÍTĚZE. Jak můžete mít za krátkou dobu to, co jiní marně hledají spoustu let? V následujícím textu se pokusíme shrnout, co jsou strategie vítězů a jak vám mohou WinSignals pomoci na vaší cestě ZA VÍTĚZSTVÍM.

Vězte, že vaše vítězství bude znamenat úspěšné vyřešení rovnice

PENÍZE = SVOBODA = ČAS

Tuto trojici hodnot máme rádi, zejména však svobodu. A WinSignals nám umožňují získat zkratku k jejímu řešení.

V prvé řadě je třeba poctivě říct, že jde o informační servis, burzovní predikce, u kterých si rozhodujete výhradně sami, kdy a jak je využijete ve svých spekulacích na burze. V rámci WinSignals 3.0 dáváme servisu více tradingový systém, o který se dá opřít!

\"\"WinSignals jsou informačním servisem. Pracujete tedy s informacemi, které vám přijdou do vaší aplikace na mobilní telefon.  Na základě této informace můžete zadávat svoje obchody přímo do ze svého mobilního zařízení, pokud vám to vaše brokerská firma umožňuje. Nebo se prostě přesunete na chvíli ke svému počítači. Oba přístupy klienti využívají.

Na burze můžete s WinSignals řídit svoje peníze. Nebo je můžete chápat jako pomoc při rozhodování, nebo jako součást svého studia na burze (didaktická funkce). WinSignals jsou servis vhodný pro začátečníky i profesionály.

WinSignals nemají úspěšnost 100%. Pokud by měly, byly by za úplně jiné ceny! Jde o pravděpodobnostní produkt. Proto nikdy nepodlehněte euforii či skepsi v případě dílčích výsledků!

To, co vždy ve finále rozhoduje o vašich výsledcích a penězích, je vaše hlava a schopnost mít svoje obchodování pod kontrolou!

Pro většinu lidí je trading prostředkem podnikání, projekt pro zlepšení finanční situace, nebo také výnosné povolání. Přitom podnikat na burze individuálně spoustu let je docela obtížné. Ale když se vymyslí a přidá systém, v rámci kterého vaše příležitosti monitorují a hlídají ti nejlepší z nejlepších, vracíme se k podstatě jednoduchosti. Nemusíte vysedávat u počítače, hlídat zprávy a grafy. Dnes vám stačí jen chytrý mobilní telefon a ty správné impulsy pro peníze mohu přijímat kdekoliv.

Ale jednu podmínku to má: musíte dodržovat pravidla a money management. 

BEZPEČNÉ A ZISKOVÉ  ŘÍZENÍ PENĚZ

Podstatou úspěšného obchodování a řízení peněz na burze je dělat správná rozhodování ve prospěch zisků a v neprospěch ztrát.

I při obchodování s WinSignals dodržuj pravidla a správný Money Management. Používejte pro zadání jednoho obchodu maximálně 1 lot/10.000 €($) (na MT4 1 minilot). Nenechejte se omámit vidinou rychlých peněz a bohatství, ale nenechejte se odradit ani dílčí ztrátou.

Obchodování na burze a zvláště s WinSignals je jistě jedno z nejjednodušších podnikání na světě. Ale má svoje úskalí, která je dobré znát.

Rozhodující pro vás je vaše kvalifikace a kompetence pro řízení peněz na burze. Pokud jste začátečníci, neváhejte šetřit čas a peníze a udělejte si náš kurz o obchodování na burze. Jde jistě o nejlepší variantu a zkratku, jak se naučit opravdu důležité věci za poměrně krátkou dobu!

V jisté fázi učení a zkoušení si vyzkoušejte WinSignals na zkoušku a následně servis WinSignals v běžném dlouhodobém režimu a nadále obchodujte s ambicí se učit!

Pokud jste zkušenější, nebo profesionálové, stáhněte si manuály, návody, aplikaci a prostě si to vše vyzkoušejte. Dejte tomu 2-3 měsíce, než pochopíte to, jak WinSignals fungují ve vaší praxi! 

Za chyby se platí... Podívejte se na video v závěru tohoto článku, kam až může vést nedodržování pravidel tradingu a obchodování s WinSignals. Nedopusťte, aby se tento příklad týkal vás.

10 zásad pro bezpečné a ziskové

obchodování s WinSignals 3.0

Winsignals -  burzovní predikce a zprávy o vývoji cen sedmi nejlikvidnějších aktiv na burze - vyvářejí v prostředí grafů ActTraders Goldstarway naši burzovní vlčáci. Jsou to TOP tradeři, absolventi kurzů Hrajeme si Na Burze, které jejich byznys na burze baví a živí. Mají tedy čas a chuť věnovat se burze, sedět u monitorů počítačů a ví, jak na to! K analytice používají naši metodu Situační Analýzy Online. Vy ušetříte stovky hodin času tím, že necháte pracovat svoje kolegy za sebe! Žádné FX roboty ani AOS nepoužíváme, WinSignals jsou výhradně výsledkem lidského intelektu a vnímání trhu!

Chcete-li být s WinSignals dlouhodobě úspěšní, zapamatujte si a dodržujte následujících 10 zásad pro bezpečné a ziskové obchodování s WinSignals 3.0:

 • 1
  Dodržujte správný Money Management. Používejte pro zadání jednoho obchodu maximálně 1 lot/10.000 €($) (na MT4 1 minilot).
 • 2
  Můžete otevírat více obchodů současně, ale nedopusťte, aby equity (vlastní kapitál) na vašem účtu poklesl pod 95% velikosti účtu. V tom okamžiku počkejte na uzavření některých obchodů, další obchody zadávejte až budete mít jistotu, že případné ztrátové obchody neohrozí váš účet.
 • 3
  Používejte pro hodnotu StopLoss max. 2% velikosti vašeho účtu. Překročení této hodnoty doporučujeme pouze velmi zkušeným traderům se silným účtem.
 • 4
  Používejte signály pro zlepšování úspěšnosti svého online tradingu, lepší náhled na trhy, úsporu času, snížení stressu a nervového vypětí.
 • 5
  Obdržíte-li současně signály na stejné aktivum od více signalistů, je to potvrzením stejného náhledu na trhy, nikoli doporučením k zadání více lotů na jednom aktivu!
 • 6
  V případě obdržení protichůdných signálů na stejném aktivu obchodujte ten signál, který vyhovuje vašemu vnímání trhu. Praxe však říká, že při bočním trendu mohou být oba takové signály úspěšné!
 • 7
  Věřte svým signálům, ale nemusíte jim věřit slepě. Před zadáním obchodu dle přijatého signálu si ověřte, zda signál koresponduje s vaším náhledem na trhy. Pokud ne, obchod nezadávejte a počkejte si na další, který vám bude vyhovovat. Příležitostí bude ještě dost!
 • 8
  Vybírejte si signály pro aktiva, kterým rozumíte, nebo která rádi obchodujete. Mobilní aplikace vám umožní selekci aktiv, pro která chcete signály obchodovat.
 • 9
  Vybírejte si signalisty, kteří obchodují způsobem vám blízkým a kterým důvěřujete. To však nevylučuje obchodování signálů všech našich signalistů, jejichž úspěšnost je vždy vyšší než 90%!
 • 10
  Mějte na paměti, že burza je běh na dlouhou trať a signály nejsou univerzální sázka pro rychlé zbohatnutí. Nenechejte se odradit jedním méně úspěšným měsícem.

Tak se to má dělat - pak jsou výsledky skvělé!

Burza je zvláštní fenomén. Možná bychom mohli říci Psycholog Burza, nebo Magistr Burza. Protože ti, kdo chtějí provozovat trading, si sáhnou až na dno své duše (nebo mozku). Je zvláštní, že v naprosto identických situacích dva velmi podobní tradeři (podobní proto, že dva identičtí neexistují) občas dosahují zcela odlišných výsledků. Přitom oba používají stejné nástroje, stejnou obchodní platformu, stejného brokera a stejné aktivum. Nevěříte? Přesvědčím vás.

Zásadní upgrade produktu WinSignals verze 3.0  jsme spustili v lednu 2018. Oproti předchozím verzím má několik odlišností a výhod. Zůstaly zachovány hodnoty doporučených limitů pro profit target tak, jak se osvědčily v předchozích letech. Úroveň Stoploss však nyní ponecháváme na našich klientech.

Je to proto, že každý klient má jiné zkušenosti, různé chápání rizika a jeho míry, různou velikost účtu. Jediné, co můžete u svého obchodu ovlivnit, je jeho velikost (počet lotů při otevření pozice) a počet zadaných obchodů (počet lotů celkem). Proto je důležitým faktorem ve verzi WinSignals 3.0 signál typu WEM, který klienti obdrží při nepříznivém průběhu signálu v okamžiku, kdy kotace aktiva dosáhne hodnoty odpovídající ztrátě na účtu velikosti 2% z účtu (tedy 200€/ 10.000€ účtu). Každý klient je tak včas varován, že jeho účet (při správné velikosti obchodu odpovídající 1 lot/10.000€ na účtu) je „ohrožen“ ztrátou ve velikosti 2% z účtu. Takováto velikost účet v žádném případě neohrozí pro další obchody. Je na traderovi, jak se rozhodne. Zda obchod ponechá otevřený a dále jej sleduje, zda pozici uzavře, anebo hned při otevření obchodu nastaví SL na tuto, resp. jinou úroveň.

Podívejte se, co lze dosáhnout s WinSignals 3.0 při správném pochopení a užívání WinSignals:

\"\"

 

A zde máme příklad, jak se to dělat nemá...

Zajímavé je, že i při využití WinSignals 3.0 s jejich dlouhodobou úspěšností 75 – 90 % se najdou tradeři, kteří se dokáží chytit do pasti, kterou si sami nastraží a ohrozí při tom svůj obchodní účet.

Jak je to možné? Jednoduše. Naše signály jsou skvělé a ziskové, ale vyžadují dodržování obecných pravidel tradingu, a také pravidel WinSignals. Zdá se logické, že „než si zapojím nový televizní přijímač, přečtu si alespoň zkrácený návod“. Přesto se najdou lidé, kteří zkoušejí nové věci metodou pokus-omyl. V našem případě nedodržují základní pravidla bezpečného tradingu a money managementu a diví se, že výsledky zaostávají za očekáváním. Nevěříte? Existují lidé, kteří si občas nedají říci a porušují vše, co se porušit dá. Podívejte se na videopříběh, který se zakládá na skutečné události.

Co je možné se z videopříběhu naučit?

Naše poselství je:

 • Dodržujte deset zásad pro bezpečné a ziskové obchodování s WinSignals
 • Přestože máte již několik dnů s WinSignals za sebou, přečtěte si znovu návod na jejich používání. Naleznete jej ZDE a určitě v něm najdete něco nového, co jste při prvním čtení přehlédli.
 • Burza není ruleta, ani loterie. Přistupujte k ní rozvážně, bez snahy o rychlé zbohatnutí a obchodování za každou cenu. Za váš rozvážný přístup vás čeká odměna v podobě pomalu, ale stabilně rostoucího účtu.

Buďte pozorní, soustředění a přejeme vám, abyste nenásledovali příklad z videa!

START S WINSIGNALS 

Série důležitých informací pro úspěšné používání WinSignals v praxi!

VI.  Jakých výsledků lze dosahovat

VII. WS = projekt pro váš čas a svobodu

Poznámka: Jako odkazy fungují již zveřejněné stránky v sérii START S WINSIGNALS.

Na další si počkejte v dalším emailu! 

Tuto sérii informací a návodů pro vás připravili

Jirka Mazur, Jirka Gajdošík a team WinSignals

Nejnovější články

Forexové trhy se potácejí oslabeny nejistotou ze šíření koronaviru z Asie do Evropy. V tomto článku analyzujeme…
I zprvu neúspěšný signál končí v zisku, pokud je trendový. V tomto článku vám ukážeme, že i…
V tomto článku analyzujeme aktuální situaci na online trhu a ukážeme vám průběh obchodu, který byl uskutečněn…