Mobilní aplikace

 

pro chytré telefony s iOS nebo Android!

Jak to funguje a proč to musíte mít?

Představte si, že jste někde ve světě. Nebo klidně v práci či doma v obýváku. Občas vám pípne na mobilním telefonu notifikace o zprávě WinSignals. Buď půjde o novou zprávu o potenciálně ziskové situaci nebo zprávu o dosažení zisku, náš Win Profit Report, kterou máme všichni nejraději a přichází nám v 75-90 % ke všem zadaným signálům. Také vám občas pípne zprávička o tom, že predikce úspěšná nebyla. Prostě sem tam přijmete i malou ztrátu. Nebo ji nepřijmete a s otevřenou pozicí si prostě poradíte sami.

Faktem je, že průběžný součet zisků a ztrát s WinSignals je v 80-90 % času kladný! S tímto faktem se naučte pracovat! Naučte se inkasovat zisky a nepanikařit s dočasných ztrát. Signály určují trendy, ale občasná volatilita znervózňuje a narušuje potenciál možných zisků. Je na vás, co následně se zprávami uděláte. Zda je ihned zobchodujete přes opět mobilní platformu, nebo se nejdříve podíváte do grafů a uděláte rozhodnutí podle svého úsudku a zkušeností.

V každém případě víme, že ty notifikace WPR - Win Profit Report jsou lehce návykové. V informačním servisu pro sebe objevíte příležitosti, energii opravdových peněz, někdy i lehký adrenalin. Každopádně ušetříte čas, zbytečné vysedávání u monitorů. Zjistíte, že mobilní aplikace WinSignals jsou geniální. Získáte zpátky svůj čas, zklidníte trading a vše další je pouze na vás!

My pracujeme a vy si užíváte - zejména času a komfortu v obchodování. Naše poslání je zjednodušit obchodníkům život a práci na burze, šetřit jim čas a peníze, hlídat ziskové situace a zasílat ty správné informace komfortním způsobem! Vyzkoušejte nás a už od nás neodejdete! Hlídáme ceny na burze za vás! Mobilní platforma WinSignals zjednodušuje život všem uživatelům, kteří řídí svoje peníze na burze. Jsme statisticky úspěšnější, než 98 % traderů a navíc šetříme to nejcennější - vás čas!

V každém případě si stáhněte mobilní aplikaci do svého telefonu a také návod na její používání!

Stáhněte si zdarma aplikaci pro příjem informačního servisu WinSignals podle typu operačního systému svého telefonu!

WinSignals - obchodní signály 

přímo do vašeho mobilního telefonu!

Přijímání našich obchodních signálů je jednoduché! Naši klienti využívají bezplatnou mobilní aplikaci pro iOS nebo Android a snadno mají přístup k informačnímu servisu WinSignals kdekoliv na světě!

Zprávu WinSignal obdržíte během milisekund kdekoliv na světě. V aplikaci si můžete zprávy archivovat, editovat, třídit. Je to opravdu chytrá evidence zpráv k našim WinSignals! Aplikaci si oblíbíte!

Světová premiéra & jsme první!

Špičková mobilní aplikace pro příjem a správu obchodních signálů!

WinSignals mění spekulace na burze ve snadnou hru!

Nejúspěšnější živé obchodní signály pro online obchodování s akciovými indexy, Forexem a hlavními komoditami se 75 až 90% úspěšností sdílíme po celém světě!

Signály generují lidé, členové našeho obchodního týmu! Nepoužíváme roboty nebo automatizované systémy! Je to ruční vymazlená práce našich obchodníků na základě našich analytických postupů!

  • Po registraci můžete získat TRIAL verzi našeho servisu po dobu 4 týdnů za nízkou cenu!
  • Získáte jedinečnou příležitost otestovat náš informační servis WinSignals pro vaše ziskové obchodování!
  • Ušetřete čas a peníze tím nejjednodušším způsobem!

Nejnovější články

Skvělý start do nového dne - akcie s WinSignals opět skórují.

Podívejte se na průběh konkrétního WinSignálu v praxi s názornou ukázkou na grafech. Prostudujte si průběh signálu…

Celý článek

Jízda na akciích pokračuje - za 15 minut vyděláno!

Podívejte se na průběh konkrétního WinSignálu v praxi s názornou ukázkou na grafech. Prostudujte si průběh signálu…

Celý článek

Další rychlý signál na Dow Jonesu!

Podívejte se na průběh konkrétního WinSignálu v praxi s názornou ukázkou na grafech. Prostudujte si průběh signálu…

Celý článek