13 věcí, které musíte udělat pro svoje peníze!

TIP na nejjednodušší návod pro WinSignals v praxi…

Existuje jistý návod a postup, který jsme nazvali START S WINSIGNALS & 7 kroků k ziskovému podnikání na burze. Na jeho konci je jistá úvaha mého kolegy Jirky Gajdošíka. Musím říct, že by to možná stačilo jako návod pro úspěšné používání našich burzovních predikcí WinSignals v praxi. Proto jsem pro vás připravil krátkou inspiraci s názvem 13 věcí, které musíte udělat pro svoje peníze! 

Ano, mohl by to být TEN návod. Má to ale jistá ALE, o kterých vám poctivě napíšu. A taky je to možná důvod, proč náš servis nepouštíme třeba za milión, ale jen za opravdu drobné peníze. Nicméně, hodnota a cena jsou relativní – zvláště, když jde o peníze. Také se o tom zmíním.

Tak o čem to dnes bude:

 • Nejdříve malá inspirace – opravdu jednoduchý návod, JAK NA TO > 13 věcí, které musíte udělat pro svoje peníze!
 • Tři důvody, proč vám to poněkud zkomplikujeme…
 • Jak je to s pojmy výkon – cena – hodnota a co z toho vyplývá pro vás?
 • Kde sehnat poněkud náročnější návod START S WINSIGNALS & 7 kroků k ziskovému podnikání na burze?

 13 věcí, které musíte udělat pro svoje peníze!

Vyzkoušejte s WinSignals tento postup, prostě nejjednodušší návod s WinSignals v praxi. A potom mi napište, jak vám funguje… Zde je:

 1. Objednám si WinSignals na zkoušku a zaplatím 99,- Kč (bez DPH).
 2. Stáhnu si mobilní aplikaci zdarma.
 3. Přihlásím se do aplikace.
 4. Prostuduji si oba návody – pro mobilní aplikaci a pro práci s WinSignals, sleduji návody START S WINSIGNALS
 5. Dostanu signál do své mobilní aplikace iOS nebo Android (či archaicky SMS)
 6. Zadám obchod do své obchodní platformy ve velikosti odpovídající mému účtu (např 0,5 lotu při 5.000 EUR kapitálu).
 7. Nastavím PT (profit target) a SL (stoploss) ve výši 2 % a jdu od toho.
 8. Dodržuji doporučení z návodu k WinSignals a a zejména zásady bezpečného a ziskového řízení peněz na účtu.
 9. Sleduji nebo jen čekám. Pak už jen podle svého času a možností sleduji vývoj pozice, nebo jen čekám, až dostanu zprávu o výsledku obchodu > ze 75-90 % pozitivní (viz tabulka).
 10. Inkasuji zisk.
 11. Duplikuju, replikuju, opakuju celý postup s každou WinSignals zprávou, která mi přijde do aplikace.
 12. Prodloužím si servis WinSignals a získám nejlepší insider cenu na trvalo
 13. Těším se na další signály, těším se na budoucnost, těším se na možný byznys, příležitosti, peníze, získaný čas a svobodu…

Tři důvody, proč vám to poněkud zkomplikujeme

1. Naše burzovní predikce mají úspěšnost „pouze“ 75 – 90 %…

Nejdříve fakta. Náš informační servis WinSignals má za sebou více než 30 měsíců, kdy pouze 1-2 byly lehce ztrátové a všechny další skončily v plusu. Někdy v malém, často ve větším. To jsou čísla, která si lze ověřit, jsou poctivá a transparentní. Také je faktem, že máme stabilní úspěšnost v predikcích 75-90 % i více a to po celé období. Dosahujeme lepší výsledky než 98 % individuálních traderů. Ti navíc nemusejí vysedávat u počítačů, hlídáme příležitosti za ně, šetříme jim tak čas a peníze. Máme systém a jsme v tom první nejen v Česku, ale i na světě. Máme skvělou mobilní aplikaci, tým, servis. Tolik fakta.

Také je třeba se poctivě zmínit, že 10-25% predikcí nejsou úspěšné, resp. ne v krátkém čase. Když v rámci strategie Set&Forget je systém v 90% času úspěšný, je zde riziko ztráty kapitálu. Proto k WinSignals přidáváme návody, informace, doporučení, které poněkud možná komplikují výše uvedený návod 13 věcí, které musíte udělat…

2. Někteří lidé se chovají jako blázni i ve zcela normálních situacích.

Riziko špatného myšlení a používání predikcí traderem, uživatelem, je ale podstatně větší než jsou rizika tržní či rizika z neúspěšné predikce. Důvodů je celá řada. Kvalifikace, znalosti, zkušenosti, osobní kompetence, vnímání rizik a pochopení, jak je zvládat relativně v pohodě… Co trader a uživatel, to jiné nastavení v hlavě.

WinSignals indikují cenové situace v 98% v normálním tržním prostředí. Prostě cena osciluje, má volatilitu, likviditu, „nečekané“ zvraty, jindy (v případě WinSignals většinou) prostě naděluje zisk. Trhy, grafy, zprávy, situace na burze jsou transparentní v tom, že fungují pro všechny účastníky v zásadě stejně. Ale výsledek je, že menšina vydělává, většina prodělává. Prostě i ve zcela normálních situacích se někteří lidé chovají jako blázni. A to je důvod, proč vám ty návody a postupy poněkud zkomplikujeme – chceme, abyste rozuměli tomu, co děláte!

3. Pro některé lidi je chaos a nepochopení přirozené prostředí.

Hele, 80 % lidí je fakt v pohodě. Prostě jsou to normální lidé, myslím, že jsou i mezi vámi ve valné většině. No, ale většinová populace je prostě… Jak to jen napsat… Prostě jsou pod průměrem IQ i schopností. To deficit nejen ve volbách, ale i ve snaze najít štěstí na burze.

Pro některé lidi je chaos a nepochopení věcí, návodů a postupů prostě přirozené prostředí. Dokonce ani nezáleží na tom, zda jsou návody složitější či jednodušší. Prostě „chaos“ a „nedovtipa“ prostě pokazí, co může. A to i v situacích, kdy většina nadšeně hýká štěstím a inkasuje zisky. Protože nevíme, v jakém spektru nejen IQ, ale i zkušeností, znalostí, míry chaosu, či naopak lpění na systému, atd… se nachází každý z vás, proto musím se slzou v oku ten easy návod poněkud zkomplikovat…


Vsuvka a urgentní žádost:

Víte co… Mohu se mýlit a většina, resp. úplně všichni, kdo čtete naše články a sledujete dění kolem burzy a WinSignals, možná patříte do té TOP 10 % v populaci a prostě si v té jednoduchosti rozumíme. Je-li to tak, prostě mi napište a já vše s nadšením zjednoduším. Pokud ale přes všechny návody věci kolem WinSignals nepochopíte, nic se neděje. Jen mi ale proboha nepište. Najděte si prostě jinou zábavu. Ona ta naše není nejlevnější, že…


 

A jsme u tématu:

VÝKON :: CENA :: HODNOTA

V příběhu, ke kterému se dostanete registrací na doporučené stránce, mimo jiné popisuji situaci, jaké by to bylo, kdybyste měli informace z budoucnosti se 100% zárukou toho, že vycházejí.

 • Co byste dělali na burze, pokud by se tyto situace a 100% úspěšné predikce týkaly vývoje cen a kotací na burze?
 • Tak jistě – 90 % populace asi nic, prostě by dále makali na systém. A ti chytřejší? Podnikatelé, spekulanti, hráči..?

Tak jasně – vsadili by do hry vše, co mají a co seženou a pěkně by se napakovali. Potom by mohli bohulibě povídat třeba i to, že peníze nejsou vše…

Co byste udělali vy?

Kolik by stály takové informace, jakou by měly hodnotu? Je zřejmé, že cena za predikce limitující k hodnotě 100 % by limitovala aukcí do nekonečných výšin.

My tedy zůstaňme při zemi. Naše úspěšnost je například pouze 90 %. I když ziskovost je 11 ze 12 měsíců v roce… Ale i ta malá dávka nejistoty má prostě vliv na cenu i hodnotu.

Na druhé straně víme, že podobných výsledků, jako má tým WinSignals, prostě nedosahuje 98 % všech účastníků trhů. To jest, řeší problémovější situace, vysedávají u počítačů, mají bezesné noci…

Náš systém s WinSignals není jen o predikcích a číslech. Ale zejména klientům šetříme čas, nervy, energii – o tom není sporu. Jakou to má pro ně hodnotu? Dá se vůbec nadefinovat?

Zatím pouštíme svůj informační servis za hubičku. Jsou to ceny pro retail. Kdo má zafixovanou svoji výhodnou cenu natrvalo, dobře dělá. Můžeme změnit strategii i taktiku cen i cílových skupin. Pouze těm, kdo jsou v akci trvale, můžeme zaručit i trvalé výhody. Jak to s nimi máte vy?

Polemika o výkonu, ceně a hodnotě informačního servisu WinSignals nemá řešení. CO je pro jednoho neúnosně drahé, to se zdá jinému za hubičku, podprahové peníze, drobné… Svět je relativní. Prostě berte cenu a výkon (výsledky) tak, jak jsou. Zakomponujte do svého uvažování hodnotu peněz, faktor investování, čas a svobodu. Něco vám z toho vyjde…

Hodnota – souvisí nejen s úspěšností, ale i s tím, jak umí klient používat, velikost účtu, záměry. Aneb, co si s tím kdo jak udělá, tak to následně má. Vzdělávání, cvičení hlavy na peníze, podnikání na burze – vše pro to jsou WinSignals skvělým info servisem. Ale ne investiční radou, co, kde, jak a s kým udělat, investovat. To fakt neřešíme a necháváme na uživatelích. Každý je nejen na burze strůjcem štěstí svého.

START S WINSIGNALS & 7 kroků k ziskovému podnikání na burze

Ještě na závěr. Každý článek by měl mít svoji koncovku a doporučení. Pokud jste dočetli až sem, gratuluji – máte šanci uchopit tuto příležitost s WinSignals pořádně.

Objednejte si WinSignals na zkoušku za 99 korun (3.99 EUR) měsíčně. Stovka vás nezabije. Ale příležitost se vám nasune do hlavy a možná i do života – to je riziko.

Nejdříve si situaci lehce zkomplikujte, protože vás v akci WS na zkoušku čeká obsah zdarma, který vám umožní pochopit vše podstatné kolem WinSignals. Když znáte podstatu, okolnosti a postupy, potom si můžete vše zjednodušit a nastavit podle návodu z úvodu článku – prostě budete dělat oněch 13 věcí stále dokola a bude vás to bavit.

Obsah zdarma k WinSignals na zkoušku získáte registrací a vstupem do akce zde:

START S WINSIGNALS &
7 kroků k ziskovému podnikání na burze


Díky, že jste dočetli až sem… I když, možná nedočetli – protože již jste si proklikli odkaz a jste v akci!

Mějte se fajn!

Jirka Mazur

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *