Předpověď počasí a WinSignals. Pravda, nebo marketing?

V naší facebookové skupině WinSignals New probíhá v současné době vášnivá diskuse o tom, zda údaje o úspěšnosti WinSignals jsou pravdivé. Společnost se dělí na dva tábory (jako všude – před volbami je těch táborů většinou ještě mnohem víc 🙂 ). Jedni tvrdí, že statistiky jsou pouhý marketingový tah, druzí (a je jich stále více) jsou s našimi burzovními signály spokojeni a průběžně na nich vydělávají. Kde je tedy pravda?

Napadla mne analogie s předpovědí počasí… Proč? Když hodnotím výsledky předpovědí z televize a internetu a aplikuji je na můj domovský Hradec Králové, dospěl jsem k jasnému závěru: Počasí se zbláznilo, nebo meteorologové jsou šarlatáni. To je můj pocit z posledních několika týdnů. Proč? Jsou prázdniny, rostou houby a já bedlivě sleduji předpovědi počasí. Dozvídám se: „V úterý dojde k prudkému ochlazení se silnými dešti.“ Těším se, že vyschlý les dostane konečně vláhu a houby impulz k růstu. Ale chyba lávky. V Orlických horách, kam na houby jezdím, ani nekáplo. V Hradci Králové jsem naměřil v úterý +31oC. Tak kde je, k sakru, to ochlazení? Prý přijde o víkendu. Super! Houby budou! Víkend máme za sebou. Ani nekáplo, bundy zůstaly v autě a mám mírný úžeh – slunce pálilo, jako vzteklé. A navíc – na internetu na mne vyskočil titulek: „V průměru vychází meteorologům devět z deseti předpovědí  počasí.“ Tak kde je, k čertu, pravda? Tak jsem se do problému předpovědi počasí trošku více zahloubal. A zjistil, že je to vlastně trochu jinak…

Podle článku na webu Českého rozhlasu jsem se dozvěděl, že úspěšnost předpovědi nelze posuzovat podle toho, jestli přesně vyšla dejme tomu v Nové Vsi, ale jen pro celý kraj nebo celý stát. Algoritmus vyhodnocování úspěšnosti, který používá Český hydrometeorologický ústav, je založen na předpovídání minimální a maximální teploty, oblačnosti či spíše trvání slunečního svitu v denních hodinách, plochy území, které zasáhly srážky, úhrnu množství srážek a plochy území, kde se vyskytly mlhy nebo bouřky. Tedy na mnoha faktorech.

Tomu rozumím, asi to chtělo trochu vzdělání. Už se na meteorology moc nezlobím, stoprocentní úspěšnosti zřejmě předpovědi počasí nedosáhnou nikdy.

A napadá mne, že podobné je to u WinSignals. Stoprocentní úspěšnosti ani WinSignals patrně nedosáhnou. A jako u předpovědi počasí – určitě to chce také vzdělání – něco si o WinSignals přečíst, znát základy obchodování na burze, nemít přehnaná očekávání a vycházet z toho, že pravděpodobnost krátkodobých a dlouhodobých výsledků může být různá (stejně jako u předpovědí počasí). U online obchodování přistupují (stejně jako u počasí) další faktory, které vaše výsledky mohou ovlivnit. Je to velikost účtu a s tím souvidející money management, řízení rizik, obchodní strategie (často diskutovaný mentální či fyzický StopLoss) a mnoho dalších.

Co si z toho má člověk vybrat? Na tuto a další otázky budeme odpovídat v našem webináři poslední prázdninový týden, na který mám pozvány speciální hosty z řad klientů a poskytovatelů WinSignals. Přesvědčí vás, zda WinSignals jsou zlatý důl, marketingový trik, nebo prostě kvalitní projekt pro znalé. Rozšířili byste rádi své vzdělání o tomto zajímavém projektu? Zajímáte se o online obchodování na burze a chtěli byste se dozvědět insider informace o našich signálech? 

Udělejte si čas večer ve čtvrtek 24.8. 2017 a přijďte se podívat na náš

poslední prázdninový webinář online ve čtvrtek 24. 8. 2017 ve 20:00, 

kde vám řekneme, jak to všechno funguje.
Chcete online webinář sledovat z pohodlí svého domova?

Klikněte zde na název webináře!

WinSignals – zlatý důl, nebo marketingový trik?

Je zdarma a budeme na něm hovořit s klienty, kteří WinSignals úspěšně obchodují, a také s vydavateli signálů – našimi burzovními vlčáky.

Dozvíte se vše o metodice vydávání a vyhodnocování signálů, v čem se WinSignals liší od jiných podobných projektů a co je a co není marketingový trik… Zaměříme se zejména na systémy obchodování WinSignals, jak je využívat a čeho se vyvarovat.

POZOR! Odhalíme řadu tajemství, které dosud nikdy nebyly zveřejněny!
A povíme si, co nového WinSignals připravují a věřte – bude to fakt bouře!

Mějte se krásně po celý zbytek prázdnin a pojďte do toho s námi!

Jirka Gajdošík
srpen 2017

Komentáře
  1. Kuca napsal:

    Dobrý deň.Mozem Vás poprosiť o informáciu.Ak by som chcel objednať on line kurz s Vašou výhodnou ponukov predplatného Win Signáls a som súkromná osoba zo Slovenska čo všetko k tomu potrebujem.
    Dakujem a ostávam s pozdravom Kuca

    • Jirka Gajdošík napsal:

      Dobrý den, není v tom žádný problém. Naše objednávka s tímto počítá včetně platby podle Vaší volby. Stačí vyplnit objednací formulář (správně označit, že je klient ze Slovenska) a uskutečnit platbu podle návodu. V případě dalších dotazů, nebo pochybností, se obraťte emailem na servis@wintraders.com.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *