Buď vítězem na burze. Víme, jak na to!

Známe cestu k 75-92% úspěšnosti na burze. Můžeš se přidat…

Když jsme se před více než třemi lety dohodli na obnovení projektu WinSignals po jeho téměř pětileté pauze, nikdo z nás netušil, co se stane. Dali jsme si za cíl získat pro nové WinSignals novou skupinu traderů, která bude připravovat signály pro naše klienty jinak, než tomu bylo kdysi. Ale smršť, se kterou se signály po následující dva roky vyvíjely a jaký ohromný skok to bude pro klienty i pro nás, jsme fakt nečekali.

Nyní naše geniální parta burzovních vlčáků dosahuje geniální výsledky, které jdou přímo klientům WinSignals! Možná si pamatujete, že produkt WinSignals s burzovními predikcemi zasílanými pomocí sms zpráv, byl zde již před téměř deseti lety. Byl to dobrý produkt, přinášel klientům zajímavé zisky. Po jejich ukončení klienti často volali po návratu WinSignals. Pro současnou moderní burzu však bylo potřeba vyvinout něco nového, jednoduchého a účelného, co by však navázalo na tradici původního projektu, přitom zrychlilo a rozšířilo možnost přijímání signálů do celého světa. Tak jsme se do toho znovu pustili.

Jak výhody vám přináší projekt WinSignals?

Z původní verze signálů, které začal vydávat Jirka Mazur v roce 2009, jsme převzali koncept a vizi. Vydávat pro klienty nejen v České a Slovenské republice, ale také na západ, východ, sever a jih od našich hranic, zprávy pro vybraná aktiva o vyformování situace na burze, které budou moci využít klienti pro otevření a řízení vlastních obchodů.

 • Žádný robot ani AOS
 • Žádné vazby na konkrétní brokery
 • Vybraná jen nejlepší a nejlikvidnější aktiva, která dávají obrázek o sentimentu trhů
 • Žádný vklad na účet
 • Přímá a živá podpora klientů v uzavřené facebookové skupině

Strategie WinSignals pro vaše vítězství

Při vzniku projektu jsme změnili jeho základní strategii. Nejdůležitější a klíčové bylo vybrat tým traderů, z nichž vždy pouze nejlepší pětice bude zasílat signály podle naší metodiky (naše jedinečné know how) klientům. Tým signalistů jsme nazvali „burzovní vlčáci“ a jejich výsledky pravidelně měříme, konkrétně úspěšnost, dosažený zisk na jeden signál a dlouhodobou stabilitu. Nejprve jsme si řekli, jaký by měl být tým, který chceme pro naše klienty. Měl by být:

 • Zkušený
 • Výkonný a stabilní
 • Motivovaný
 • Orientovaný na klienty
 • Zapálený pro věc

Tým burzovních vlčáků s úžasnými výsledky

Tým vlčáků z winsignals.cz

Burzovní vlčáci na pravidelném setkání

Začali jsme hledáním členů nového týmu v červnu 2015 a věnovali jsme výběru velkou pozornost a věděli, že to nebude jednoduché. Ale právě tady se stalo něco, co nikdo nečekal. Během půl roku jsme získali do týmu 15 členů, jejichž výsledky jsou dlouhodobě naprosto jedinečné a nenahraditelné. Úspěšnost predikcí tohoto týmu (měříme dosažení predikované úrovně zisku Profit Target do 15 dnů od vydání signálu) se pohybuje od 75 do 92 %!  Průměrný zisk na 1 měsíc se v letošním roce pohybuje kolem 550€/1 lot! Takovéto fenomenální dlouhodobé výsledky pravděpodobně nenajdete u žádného jiného projektu, který se zabývá predikcemi v rámci tradingu. Prostě tenhle tým vydává geniální signály! To jsou oni (na fotce nahoře) na pravidelném setkání, letos v květnu v Brně!

Podívejte se, jaké výsledky přinesl tým signalistů klientům, kteří odebírali WinSignals v měsíci září.

www.winsignals.cz

Výsledky WinSignals za měsíc září

Počet vydaných signálů: 25

Počet signálů, které dosáhly PT do 15 dnů od zaslání: 23

Úspěšnost: 92 %

Dosažený zisk: 1012€/1 lot (měřeno na platformě ActTrader Goldstarway)

To vše při metodě Set&Forget (obdržíš signál WS – zadáš obchod podle specifikace – nastavíš PT podle signálu – nastavíš SL=2 % z tvého účtu – počkáš na potvrzení zisku zprávou WPR = Win Profit Target).

Signály po celém světe s jedinečnou mobilní aplikací

Další změna, která „postihla“ WinSignals za poslední tři roky, bylo zprovoznění mobilní aplikace, která umožňuje přijímat signály kdekoli na světě, kde můžete přijímat data na svůj chytrý telefon. Během desetin sekundy obdržíte váš WinSignal, můžete je třídit, sledovat vybraná aktiva nebo favorizované tradery.

www.winsignals.cz

Růst vl. jmění (equity) WinSignals za rok 2018

Je známo, že dosáhnout jeden skvělý výsledek při tradingu je možné. Ale dosahovat výsledky konzistentně dlouhodobě, není samozřejmostí. No a právě v tom naši signalisté vynikají! Podívejte se na křivku equity (růst vlastního jmění), kterou pravidelně aktualizujeme každý měsíc od počátku letošního roku.

www.winsignals.cz

Růst vl. jmění (equity) WinSignals 2016-2018

Anebo se podívejte na křivku equity za celé období posledních téměř tří let (kliknutím na obrázek se náhled zvětší). Vydáno 1224 signálů, z nich 80% dosáhlo plánovaný PT do 15 dnů od vydání a zisk přes 19.000€/1 lot. To je zhodnocení účtu o 190% za necelé 3 roky! Co by člověk mohl chtít víc?

Staň se vítězem s WinSignals. Na zkoušku.

Co takhle moci si WinSignals vyzkoušet za zvýhodněných podmínek? I na to jsme mysleli. Ale mějte na paměti, že WinSignals nejsou ruleta, není to loterie ani hazard. Je to poctivý koncept pro vydělávání peněz na burze.

 • Dnes vám předáváme příležitost na jednoduchý přístup k řízení peněz na burze. Další musíme ponechat na vás!
 • Za 10 % času získáte to, na co ostatní tradeři musejí makat celé dny, navíc s úspěšností, jaké nedosahuje 98 % lidí na burze.
 • Bez nás to raději nezkoušejte! Vidíme příležitosti dříve, než ostatní.

Jak servis WinSignals funguje, jak s námi můžete vydělávat peníze na burze a při tom získat jednoduchý systém, čas a příležitosti?

Veškeré informace najdete na odkazu níže



Zaregistrujte se pro informace zdarma!>> Určitě vás napadne důležitá otázka: „Kolik mě to bude stát?“ Zadarmo to sice nebude, ale za necelou stokorunu můžete získat servis, který otevírá cestu k úplně jiným penězům. Za pouhá 3 % běžné ceny získáte WinSignals na zkoušku na celý měsíc… Proč to děláme? Prostě proto, že vám chceme ukázat, že to jde, a že se i vy můžete přidat..!

K WinSignals na zkoušku navíc obdržíte sérii 7 kroků k ziskovému podnikání na burze – kvalitní obsah a know-how, díky kterému můžete svou příležitost využít na maximum.

Vydavatelů burzovních signálů najdete na internetu mnoho. Ale burzovní signály dlouhodobě stabilní a nezávislé jsou jen jedny! Přijďte a vyzkoušejte si bezpečně a ziskově energii peněz a lehkého adrenalinu na burze.

Díky, že vám můžeme tuto příležitost poskytnout!
Pěkný den všem!
Jirka Gajdošík a burzovní vlčáci z týmu WinSignals
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *