Výsledky, které vás nadchnou, ale…

Výsledky, které vás nadchnou!

Těmito slovy hodnotí mí kolegové výsledky WinSignals za uplynulá období a mají stoprocentně pravdu, protože ty výsledky našich burzovních predikcí jsou prostě fenomenální. Nicméně chci uvést tuto větu na pravou míru…

Výsledky ale nadchnou pouze uživatele či tradery, kteří používají WinSignals v praxi, rozumí jim a ví jak je zobchodovat. Potom jsou z našich výsledků skutečně nadšeni a jsou našimi věrnými klienty. Lidé, kteří tuto aplikaci nemají, podstupují obrovská rizika nebo jsou úplně ze hry.

Není to ale škoda?

Vůbec nechápu, jaktože WinSignals ještě neodebíráte, pokud obchodujete, pokud se o burzu zajímáte. Je to skvěl edukační prostředek, je to skvělý způsob, jak se dostat do trhů, jak se naučit trhy číst, analyzovat, je to záležitost, která zjednodušuje život, šetří čas, šetří peníze.

Naši burzovní vlčáci za vás sedí u monitorů a dávají tipy do trhů  a vy můžete dělat cokoliv jiného. K tomu vám stačí přijmout 10 – 30 signálů měsíčně a prostě se lehce napakovat.

Kde zjistíte, zda jsou výsledky transparentní?

 • Na našem webu winsignals.cz klikněte na tlačítko Výsledky, najděte si libovolný měsíc a udělejte si backtasting. Zjistíte, že všechny signály byly opravdu v reálné době vydány, poctivě zobchodovány, uzavřeny na kótacích, které se skutečně odehrávaly.
 • V okénku Winsignals Live můžete pro změnu sledovat signály, které jsou aktuálně ve hře, jsou uzavírány v zisku či ve ztrátě. Krásně se to v něm zelená! Proč u toho chybíte?

Jsme jediná firma na světě na tyto signály a obchodujeme poctivě. Děláme to i kvůli sobě, my totiž také obchodujeme na našich či sdružených účtech, obchodujeme profesionálně, řídíme peníze své i našich byznysových partnerů a díky naší poctivé hře máme výsledky. Proto nechápu, proč ještě neodebíráte WinSignals, proč si burzovní život nezjednodušíte na absolutní minimum.

Jaká je úspěšnost s WinSignals?

Burza je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě a velká část lidí na burze neuspěje. My ale víme proč. Prostě nedají si tu práci, aby zjistili, jak burza funguje, neučí se a nevyzkoušejí vše poctivě, jsou netrpěliví, chtějí zbohatnout snadno a rychle s málo penězi. Těmito slovy hodnotí mí kolegové výsledky WinSignals za uplynulá období a mají stoprocentně pravdu, protože ty výsledky našich burzovních predikcí jsou prostě fenomenální. Nicméně chci uvést tuto větu na pravou míru...

I pro naše WinSignals platí, že je třeba obchodovat na burze obezřetně, profesionálně a s minimálním rizikem. Musíte přijmout tezi, že 90 – 98 % všech našich signálů dříve nebo později skončí v zisku,  ale musíte také umět překonávat dočasné ztráty, než na vše přijdete. Pro profesionální trading musíte chápat a rozumět WinSignals, poté je zobchodujete správně a úspěšně. Když to budete dělat, zjistíte, že podnikání na burze může být procházka růžovým sadem.

Jak na to? Teď máte právě WinSignals v akci.

 • Využijte tuto akci!
 • Naučte se na burze obchodovat pořádně, naučte se obchodovat profesionálně!
 • Přidejte k našim WinSignals správný risk management!
 • Připojte se i do klubu!
 • Absolvujte kurz Hrajeme si na burze!

Naučte se burzovní hru dělat profesionálně, stojíme o to a určitě vám pomůžeme.

Proč děláme tyto produkty a ještě k nim i vzděláváme?

Mimojiné právě v sobotu proběhla v Praze akce s názvem Tajné burzovní kódy. Účastnilo se jí  65 lidí. Účastníky byli lidé, který dělají Multiterminal Trading, či odebírají WinSignals, tzn. většina z nich jsou naši klienti. Shodli jsme se na tom, že  naše společné vzdělávání, komunita či akce jsou právě ty  aktivity, které nás směřují správně k cíli. Právě díky těmto komunitám a vzdělávání jsme dospěli i k tak skvělému produktu jako jsou naše WinSignals.

Takže my jsme vděčni za to, že vás máme, že máme mraky spokojených klientů a moc toužíme po tom, abyste všichni byli s WinSignals úspěšní.

Pojďte s námi do hry!

Nikdy s námi nebudete úspěšní:

 • pokud nebudete ve hře,
 • pokud WinSignals poctivě nevyzkoušíte.

Tato poctivá hra ale není otázkou týdnů či jednoho až tří měsíců. Burza, to je běh na dlouhou trať. Musíte s námi  a WinSignals být aspoň rok či dva. Je třeba totiž, abyste zjistili nejen jak funguje náš produkt, ale také to, jak funguje vaše hlava.

WinSignals určitě nejsou:

 • pro pokušitele štěstí, hazardéry či gamblery,
 • pro chudé lidi či lidi, kteří nemají peníze,
 • pro lidi, kteří nejsou ochotni se učit a
 • pro lidi, kteří postupují na burze nadměrná rizika.

WinSignals jsou pro profesionály a my vás,v rámci WinSignals, chceme hru na burze učit profesionálně.

Proto teď hned jděte na objednávku, přečtěte si vše o WinSignals a neprošvihněte termín pro nejlepší aktuální ceny.  Tato akce se totiž příliš často neopakuje. Nabídka v závěru článku se týká pouze těch z vás, kdo jste si ještě nevyzkoušeli akci WS Start! Vy další víte, jak máte postupovat…

S objednávkou WS na zkoušku pro vás máme online kurz WINSIGNALS START zdarma.

START S WINSIGNALS &
7 kroků k ziskovému podnikání na burze

S objednávkou WS na zkoušku pro vás máme online kurz WINSIGNALS START zdarma. START S WINSIGNALS & 7 kroků k ziskovému podnikání na burze

Těším se na to, až spolu zkonstatujeme, že WinSignals jsou skvělý systém a můžete říct onu větu „WinSignals, které nadchnou“. A opravdu nadchnou vás i mě a budeme v akci.

Zvu vás do akce přátelé, jděte na to!

Jirka Mazur

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *