Získejte zpátky svůj čas!

Co je smyslem podnikání?

Většina lidí vidí za podnikáním zejména peníze a potenciál bohatství a skvělého života. Znám stovky podnikatelů i obchodníků na burze a musím říct, že peníze primárně v jejich podnikání hrály a hrají svojí roli, ale…

  • 90 % lidí začne podnikat z jiných pohnutek.
  • Tou nejčastější je touha po větší svobodě a nezávislosti.
  • Někdy je to něco, jako “skvělý nápad”, idea, vize či myšlenka, která je nenechá na pokoji, dokud se o ní prostě nepokusí.
  • Někdy je to jen obyčejná zvídavost, zvědavost či podnikavost, co se stane, když to prostě zkusíte.

Málo komu dojde, že podstatou podnikání je
získat nejcennější aktivum na světě a tím je ČAS.

Když máte peníze, ale nemáte ČAS, míra svobody i seberealizace je nižší. Když máte bohatství, ale pořád se za něčím musíte honit, nezávislost se vytrácí. Mít čas pro sebe, pro vlastní seberealizaci, pro druhé a v konečném důsledku i pro podnikavost (podnikání), je opravdu důležité!

Toto jsem si uvědomoval již v začátcích svého snažení na burze. Je to opravdu jednoduché podnikání s velkým ziskovým potenciálem. A také jsem mnohokrát vydělal úžasné peníze rychle. Když jsem ztrácel a absolvoval první burzovní prohry, ztrácel jsem nejen peníze. Ztrácel jsem i potenciál na svobodu času, na nezávislost a další příležitosti…

Když se lidé začnou věnovat burze, jdou do toho často po hlavě a s maximálním nasazením. Věnují tomu veškerý disponibilní čas, kapacitu a energii. Zapomínají si ponechávat časové rezervy a někdy i kapitál. Dávají vše na jednu hromadu – čas, peníze i potenciál. Ale burza je ošemetná záležitost. No, možná to znáte!

Když jsem hledal možná řešení pro sebe a pro svoje klienty, našel jsem v zásadě tento postup, uvedu zde velmi stručně:

  1. Něco o té burze a burzovních spekulacích musíme opravdu vědět. Ale nemusí to být vše, je třeba umět oddělit balast a nepotřebné od podstatného. Využít chytře Pravidlo 80/20. Proč se učit něco 5 let, když to lze pochopit za jediný rok? Proto jsme sestavili nejlepší kurz o obchodování → Hrajeme si na burze. Tisícovce lidem jsme ušetřili stovky hodin času a našli pro ně zkratku. To je hodnota → ČAS!
  2. Je třeba porozumět tomu, co se na burzách odehrává. Informace, analýzy trhu, testování, zpětná vazba, systémy. Někdo má svých 8-10 hodin denně sledování zpráv a fundamentu – fundamentální analýza. Někdo má svých 8-10 hodin denně u grafů a čísel – technická analýza. Někdo to má v kombinaci a natáhne to na 12 hodin denně. My máme svojí Situační Analýzu Online – přístup, který učíme lidi v kurzu a každý týden probíráme v HNB Premium Clubu. Správná SAO by měla trvat denně tak 3 x 20 minut. Příležitost na burze buď je, nebo není. Tímto přístupem šetříme energii a zejména ČAS. Během roku se může jednat o stovky či tisíce hodin času, které lze využívat jinak!
  3. K výše zmíněným záležitostem je třeba přidat uvážlivý a chytrý riskmanagement. Výsledky na burze jsou výsledkem procesu myšlení. Nikoliv jen toho, co se na burze odehrává. Burza a vývoj burzovních cen jsou pro milióny účastníků stejné. Většina ale prodělává. Zejména proto, že špatně o věcech přemýšlejí…

Burzovní signály s úspěšností 79-90 % → WinSignals.

Vy, kteří znáte náš informační servis WinSignals, víte své. Víte, že naše parta “burzovních vlčáků” to prostě umí. Víte, že dáváme formou SMS uživatelům na stříbrném podnose naše burzovní predikce s úspěšností, jaká nemá obdoby. Víme, že jsme statisticky úspěšnější, než 98 % všech hráčů na burze.

Jak píšeme ve sloganu na webu – bez nás to ani nezkoušejte! Že jsou naše výsledky poctivé a transparentní, to také víte. To je hlavní devíza našeho info servisu!

Máme za sebou skvělý WINSIGNALS CAMP.

Právě minulý víkend jsme pro své kolegyně i kolegy z týmu “winsignalistů” udělali dvoudenní setkání – WINSIGNALS CAMP. V první řadě sedělo 10 burzovních vlčáků, naše TOP10. Ve druhé řadě sedělo TOP10 náhradníků – ze soutěže WinSignals Champions a pár z řad klientů, co to opravdu umí. Ve třetí řadě sedělo dalších 10 adeptů do týmu. Ti vzadu dýchali na záda těm před sebou. Jestli to dají nebo ne, rozhodnou pouze výsledky a motivace.

» WINSIGNALS CAMPU se účastnil skvělý mentální kouč Marian Jelínek. Ten srovnává hlavy špičkovým manažerům, podnikatelům a sportovcům. Stojí za úspěchy Jaromíra Jágra, Karolíny Plíškové, a stovky dalších. Marian byl skvělý. Pěkně nám to vše v hlavě překopal.

» Během těch dvou dnů jsme probírali naši SAO na grafech, signální situace, pravidla, techniku. Cíl byl a je jasný – stabilizovat a vylepšit výsledky. Je to skvělé – víme jak a máme postup! Dobrá zpráva pro vás!

» Dále šlo o narovnání hlavy, motivací, řízení týmu. Jasně, ty věci by vás až tak zajímat nemusely. To hlavní pro vás jsou a budou zejména výsledky a kvalita servisu.

Jsem nadšen! WINSIGNALS CAMP se vydařil náramně a “burzovní vlčáci”, naše smečka winsignalistů se srovnala do týmu, který je odhodlán vydat ze sebe to nejlepší. To je vaše jistota a příležitost.

Odbočím. Lednové výsledky, které jsme zveřejnili v půlce února.

Finální úspěšnost WinSignals po 15 dnech na 90 %. Co to znamená v praxi? Pokud otevřete na burze své pozice podle WinSignals, do 15 dnů se vám jich 90 % uzavře na predikovaném zistu (PT – profit target) a k řízení vám zbývá pouze 10 % z nich. I na to máme strategie, většinu z nich znáte z webinářů a obsahu HNB Premium Clubu.

Život na burze může být poté jednodušší, než si mnozí myslí či v reálu dělají.

Na WINSIGNALS CAMPU padly tyto cíle a myšlenky z hlav burzovních vlčáků. To jest nikoliv jen z mojí.

Získejte zpátky svůj čas!

Ano, to je to, o co zde jde v prvé řadě. Ušetřit čas zbytečným učením se něčeho, co nepotřebuji a koncentrací na to, co je podstatné. Nejde o hodiny. Jde o stovky či tisíce hodin času. O tom je náš kurz HNB.

» Neztrácet čas vysedáváním u monitorů a honěním se za zprávami. Jde nejen o čas, jde i o zdraví. Jde i o to, že 98 % z vás nemá při této ztrátě času šanci na dlouhodobé výsledky našeho týmu, který je vybrán z nejlepších z vás a je organizován podle tajných pravidel, která fungují!

» Získejte zpátky svůj ČAS! Jde o to, abyste ušetřili čas v první etapě učení v HNB i ve druhé etapě individuálního času potřebného pro analýzy a monitoring trhů. Ano, jedná se o stovky či tisíce hodin času.

Jakou hodnotu má váš čas? Co za tento čas můžete pro sebe a pro lidi kolem vás udělat užitečnějšího?

» Ponechejte si čas jen na řízení svých pozic a peněz na burze, čas pro rozhodování. Pokud budete disciplinovaní a přijmete za své teze ohledně bezpečného tradingu a vaše angažovanost v jednotlivých obchodem nepřekročí doporučný poměr rizika (1 lot na 10 tisíc kapitálu), bude pro vás v pohodě fungovat strategie Set and forget!

Prostě zadáte svoje pozice a do 15 dnů jich bude 90 % uzavřeno v zisku. S tím zbytkem si musíte poradit. V konečném důsledku se můžete věnovat řízení jen 10 % obchodů. Ale to je již na vás!

Takto definují to, co dělají, burzovní vlčáci přímo pro vás:

Získejte zpátky svůj čas!

Vyzkoušejte a už neodejdete!

Hlídáme grafy za vás!

My pracujeme, vy si užíváte!

Naše signály, vaše zisky!

Set and forget – to je cíl a možná cesta pro kvalifikované spekulanty. Ti ostatní přece jen musí věnovat více času tomu, jak se rozhodují! Ale i tak spolu s námi ušetří mraky ČASU. A o to jde!

Získejte zpátky svůj čas!

Ještě pár důležitých upozornění pro vás na závěr článku!

Je na vaší hlavě a kalkulačce, jakou strategii zvolíte.

Nicméně, buďte u toho a vezměte si zpátky svůj čas! Dejte si šanci a zjistěte si více nejen o našich kurzech, ale i o WinSignals a členství v HNB Premium Clubu!

Získejte zpátky svůj čas a nadělte si dnes, co můžete a co unesete!

S tím dalším vám pomůžeme!

Jirka Mazur
A skvělý tým burzovních vlčáků HNB & WINSIGNALS

výše zmíněným záležitostem je třeba přidat uvážlivý a chytrý riskmanagement. Výsledky na burze jsou výsledkem procesu myšlení. Nikoliv jen toho, co se na burze odehrává. Burza a vývoj burzovních cen jsou pro milióny účastníků stejné. Většina ale prodělává. Zejména proto, že špatně o věcech přemýšlejí…

PS: WinSignals Camp, VIP akce s Marianem Jelínkem a burzovními vlčáky!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *