Co říkají o WinSignals klienti?

Náš informační servis WinSignals mají klienti rádi.
Šetří jim čas, peníze a zjednodušuje život.

Co řekli o WinSignals účastníci workshopu a VIP meetingu v Praze:

Naši burzovní analytici jsou zkušení obchodníci. Dělají to, co je baví a dělají to dobře. Z týmu 15 lidí každý měsíc vybíráme 5-6 nejlepších, kteří mají aktuálně nejstabilnější formu a výsledky. Ti dávají ostré signály do rozhraní pro mobilní aplikace. Náš informační servis funguje rychlostí světla. V řádu milisekund se od zadání dostane informace k uživateli do celého světa. Potom je již na každém z nich, jak s tím naloží!

Máme mezi klienty nováčky na burze, pokušitele štěstí, ale i profesionální tradery a manažery velkých peněz. Ti aplikují buď všechny přijaté zprávy WinSignals, nebo si vybírají svého oblíbeného tradera či aktivum. 

Klienti mají dva základní přístupy:

  1. Klienti věří informačnímu servisu WinSignals na základě dlouhodobých výsledků natolik, že prostě jen nastaví svoje obchody a s úspěšností 75 - 90% inkasují svoje zisky. Věnují se řízení pouze několika zbylých ztrátových pozic. Zkušenost je taková, že i 80% z oněch zbývajících inkasují se ziskem, nebo přijmou dílčí ztrátu jako "náklad" svého podnikání. Používají mentální strategii typu SET & FORGET. To jest nastaví svoje obchody a věnují se jim pouze na základě upozornění. Je to zisková strategie pro odvážné a zkušené.
  2. Druhá část klientů má ráda svoje obchodování pod kontrolou. Buď WinSignals obchodují a následně se více věnují řízení obchodních pozic, nebo odebírají WinSignals jako upozornění na zajímavé ziskové příležitosti, aby nemuseli vysedávat dlouhé hodiny u počítačů a grafů. Tento přístup jim šetří čas a peníze.

Vyberte pro sebe s WinSignals ten nejlepší přístup, jaký vám vyhovuje!


CO ŘÍKAJÍ KLIENTI WINSIGNALS?

Posuďte sami! Nicméně pro využívání informačního servisu WinSignals se tím nenechávejte ovlivnit! Trading a řízení peněz jsou přísně individuální záležitosti a musíte k tomu přistupovat s ohledem na svoje zkušenosti, možnosti, vnímání rizik i očekávání. Názory klientů zde neuvádíme z propagačních důvodů a jejich úkol není vás přesvědčit... Naopak, se svými penězi buďte vždy obezřetní! Ale na druhé straně prostě vnímejte, co říkají ostatní a proč to říkají, až se pustíte do hry...


Burzovní vlčáci, děkuju za výborné winsignály v lednu. Obchoduju live teprve 4 měsíce, ale leden je zatím na winsignály nejlepší. Jsem zvědav , až Jirka Gajdošík spočítá profit za leden. Jen tak dál.

Milan

S uzasom hladim na vysledky WS za januar. 51 signalov. Pri nezasahovani do nich by bol zisk 2581€ k tomuto okamihu. A len 5 otvorenych pozicii, vsetky ostane skoncili nakoniec v Win PT. A este to nie je uzavrete, niektore boli otvorene na konci mesiaca, tak maju cas.. Je uplne jasne, ze Vlcaci hraju na dlhodobe trendy. WS odoberam od Augusta 2016 a az teraz som to uplne pochopil. Pokrok 😉 Ak sa niekomu tiez s WS nedari ako mne, zacnite sa ucit tento pristup. Mozte si usetrit znacne 'skolne'

Michal

Pěkné signály dnes! Už můžu odjet na víkend na chatu 🙂

Pavel

Dnes chválím WinSignalisty, mám vyděláno, dík 🙂

Daniel

WS je přehledná služba a zkouším ji už čtvrtý týden a objednám si jej i dále. Dělám si své návrhy vývoje cen a TA a porovnávám s WS a přenáším je do demo účtu. Snažím se sám zjistit pohyby na grafech a vývoje cen ale WS je v predikcích dál velmi úspěšný. Nicméně pilně jsem prošel kurzem na vašem webu, sleduji v rámci možností i další informace o forexu, něco stahuji, čtu knihy ale moc to nepřeháním snažím se držet zásad 80/20 a hledat jednoduché a osvědčené cesty. Začal jsem asi v březnu pak si založil demo, prošel pár webinářů, soutěž, byl na dvou seminářích ale z Vašich stránek a kurzů čerpám nejvíce. FA se věnuji minimálně, sleduji jen dva informační kanály o ekonomice a burzách víc toho nestihnu ani tomu zatím moc nerozumím. Jsem tímto obchodováním nadšen což teprve až do toho půjdu s Live účtem / plánuji tak září-říjen/ . Snažím se být trpělivý a nedělat pod dojmem snadných obchodů ukvapené věci. Pěkný den! 10.7.2018

Milan K.

Dobry den, som nadseny, 7 obchodov som spravil s winsignals a vsetky prisli do zeleneho. Emocne som na tom uz lepsie, presiel som si nedodrzanim moneymanagmentu a zadavanie stoplossov a aj napriek absolvaniu kurzu HNB 2016 som isiel minus 40% z uctu. Bol som neposlusny student :).Prisla faza utlmu obchodovania na live ucte, zacal som viac studovat, skusat dlhodobejsie predikcie na dlhsich timefremoch a tak rozne. Presiel som si zase HNB kurz, stale citam vase clanky aj vdaka nim som stale na burze a stale ma to bavy. Ak sa bude darit signalistom ako tento mesiac, tak by som mohol byt na konci roku ,na zaciatku mojho pociatocneho vkladu, co by bolo uplne fantasticke. Samozrejme uz teraz s dodrziavanim vsetkeho co treba. Zatial mam dobry pocit z toho a verim ze sa to uz u mna prelomi a zacne to ist spravnym smerom. Myslim ze ste winsignals vyladili vynikajuco , bez stop losu a 2%, dobre nastavenie a riadenie pozicii. V skratke asi tolko. Dakujem a nech sa nam vsetkym dari :)) 25.6.2018

Marina S.

Dobrý večer přeji všem, musím moc poděkovat všem signalistům za jejich výborné signály! Už jedenáct signálů mám zatím stále 100% úspěšnost, takže moc děkuji všem, kteří se na tomto projektu podílejí!

Určitě vyzkoušejte!

Chci vyzkoušet WinSignals
v na zkoušku

Ke stažení

Stáhněte si zdarma ebook a objevte 7 kroků pro rychlý start na burze!