Co říkají o WinSignals klienti?

Náš informační servis WinSignals mají klienti rádi.
Šetří jim čas, peníze a zjednodušuje život.

Co řekli o WinSignals účastníci workshopu a VIP meetingu v Praze:

Naši burzovní analytici jsou zkušení obchodníci. Dělají to, co je baví a dělají to dobře. Z týmu 12 - 15 lidí každý měsíc vybíráme 5 nejlepších, kteří mají aktuálně nejstabilnější formu a výsledky. Ti dávají ostré signály do rozhraní pro mobilní aplikace. Náš informační servis funguje rychlostí světla. V řádu milisekund se od zadání dostane informace k uživateli do celého světa. Potom je již na každém z nich, jak s tím naloží!

Máme mezi klienty nováčky na burze, pokušitele štěstí, ale i profesionální tradery a manažery velkých peněz. Ti aplikují buď všechny přijaté zprávy WinSignals, nebo si vybírají svého oblíbeného tradera či aktivum. 

Klienti mají dva základní přístupy:

  1. Buď informačnímu servisu WinSignals na základě dlouhodobých výsledků věří natolik, že prostě jen nastaví svoje obchody a s úspěšností 75 - 90% inkasují svoje zisky. Potom se musí věnovat řízení pouze zbylých pozic. Zkušenost je taková, že i 80% z oněch zbývajících inkasují se ziskem, nebo přijmou dílčí ztrátu jako "náklad" svého podnikání. Používají mentální strategii typu SET & FORGET. To jest nastaví svoje obchody a věnují se jim pouze na základě upozornění. V 90% času je to zisková strategie pro odvážné.
  2. Druhá část klientů má ráda svoje obchodování pod kontrolou. Odebírají WinSignals a buď je obchodojí a následně se více věnují řízení obchodoních pozic. Nebo odebírají WinSignals jako upozornění na zajímavé ziskové příležitosti, aby nemuseli vysedávat dlouhé hodiny u počítačů a grafů. Tento přístup jim šetří čas a peníze.

Vyberte pro sebe s WinSignals ten nejlepší přístup, jaký vám vyhovuje!


CO ŘÍKAJÍ KLIENTI WINSIGNALS?

Posuďte sami! Nicméně pro využívání informačního servisu WinSignals se tím nenechávejte ovlivnit! Trading a řízení peněz jsou přísně individuální záležitosti a musíte k tomu přistupovat s ohledem na svoje zkušenosti, možnosti, vnímání rizik i očekávání. Názory klientů zde neuvádíme z propagačních důvodů a jejich úkol není vás přesvědčit... Naopak, se svými penězi buďte vždy obezřetní! Ale na druhé straně prostě vnímejte, co říkají ostatní a proč to říkají, až se pustíte do hry...


Burzovní vlčáci, děkuju za výborné winsignály v lednu. Obchoduju live teprve 4 měsíce, ale leden je zatím na winsignály nejlepší. Jsem zvědav , až Jirka Gajdošík spočítá profit za leden. Jen tak dál.

Milan

S uzasom hladim na vysledky WS za januar. 51 signalov. Pri nezasahovani do nich by bol zisk 2581€ k tomuto okamihu. A len 5 otvorenych pozicii, vsetky ostane skoncili nakoniec v Win PT. A este to nie je uzavrete, niektore boli otvorene na konci mesiaca, tak maju cas.. Je uplne jasne, ze Vlcaci hraju na dlhodobe trendy. WS odoberam od Augusta 2016 a az teraz som to uplne pochopil. Pokrok 😉 Ak sa niekomu tiez s WS nedari ako mne, zacnite sa ucit tento pristup. Mozte si usetrit znacne 'skolne'

Michal

Pěkné signály dnes! Už můžu odjet na víkend na chatu 🙂

Pavel

Dobrý večer přeji všem, musím moc poděkovat všem signalistům za jejich výborné signály! Už jedenáct signálů mám zatím stále 100% úspěšnost, takže moc děkuji všem, kteří se na tomto projektu podílejí!

Olča

Dnes chválím WinSignalisty, mám vyděláno, dík 🙂

Daniel

Začínáte na burze? Neztrácejte čas a peníze!

Zjistěte prostě, jak začít:

Jste pokročilý nebo zkušený online trader?

Máme pro vás skvělé tipy: