WinSignals a čas…

My dva a čas…

Přátelé burzy, WinSignals a také pamětníci,

možná si pamatujete píseň ze starých zašlých dob (díky za to, že zašlých) My dva a čas od Yvety Simonové a Milana Chladila. Nevím proč, ale článek Jirky MazuraZískejte zpátky svůj čas“ mně ty dva zpěváky a jejich píseň připomněl.

Poznámka JM: Tedy já ty vykopávky moc nepamatuji, ale zato ten ČAS vnímám pekelně! A co vy? Jirka M.

Bavíme se o čase, což je pojem, který známe od malička, ale většinou si jej ani neuvědomujeme (pokud nám náhodou právě neujel vlak 🙂 ).

Co vlastně o čase víme a jak jej vnímáme?

Ve Wikipedii se dozvíme, že „Čas se dá také definovat jako neprostorové lineární kontinuum, v němž se události stávají ve zjevně nevratném pořadí.“ Tak to bychom měli a je nám vše jasné, že? 🙂 Tak se na věc podívejme z jiného hlediska:

  • Čas je nejvýznamnějším aktivem v našem životě.
  • Míru času máme všichni stejnou – nezávisí na profesi či povolání.
  • Závisí jen a jen na tom, jak tuto svou míru dokážeme využít /  naplnit…

Jistě také znáte úsloví, že „Čas jsou peníze“.

Ale jak proměnit čas na peníze?

Možná byste mohli najít inspiraci v článku Jirky Mazura Získejte zpátky svůj čas & Co je smyslem podnikání? Jako jednu z možností, jak proměnit svůj čas na peníze, zde Jirka uvádí burzu a online obchodování. Ale protože trading JE náročným druhem podnikání a pokud vám někdo tvrdí, že od prvního měsíce vydělává desítky tisíc korun či euro, prostě lže, na trading jako byznys je potřeba se nejprve dobře připravit a to chce čas. Takže jak na to?

Určitě dobrou metodou, jak lépe využít čas nám daný, je využívání Paretova pravidla 80/20. Toto pravidlo říká, že z 20% zdrojů lze dosáhnout 80% výsledků. To platí ve všech oborech podnikání a konec konců i v normálním životě. O to víc to platí při tradingu.

Proto jsem si definoval pro sebe několik pravidel, která šetří čas a kterými se také snažím řídit.

Pravidlo první: zjednodušení přináší úsporu času. Při tradingu se nezabývejte jednotlivými akciovými tituly, ani komoditami, o kterých nic nevíte. Sojové boby nebudou pro nás to pravé ořechové, ale hlavní akciové indexy, nebo dolarové páry, které reprezentují celkový sentiment, určitě ano.

Pravidlo druhé: bilancuj. Proveď si denně analýzu svých obchodů a vyhodnoť, co jsi udělal(a) dobře a co ne. Koneckonců – je to i v citované písni – „co den dal, co přines´ a vzal“. 🙂

Pravidlo třetí: nenechej se odradit neúspěchem. Burza je pravděpodobnostní podnik a neexistuje možnost 100% úspěchu (ta píseň je geniální – jdem´ „i sluncem i nečasem“ 🙂 .

Pravidlo čtvrté: nevynalézej to, co už bylo vynalezeno. Využij zkušeností jiných.

A jsme u jádra věci. Když jsme začínal se živým obchodováním na burze, kromě základního kurzu Jirky Mazura Hrajeme si na burze, který jsem absolvoval v roce 2013, pustil jsem se navíc do studia spousty literatury. Určitě to nebylo na škodu, rozšířil jsem si podstatně své znalosti v tomto složitém oboru podnikání. Ale podle mne hlavním benefitem studia bylo, že jsem si uvědomil platnost Paretova pravidla i v tomto odvětví a zjistil, že Jirkův kurz je aplikuje v plné míře. Žádné akcie, žádné sojové boby, žádné indikátory, oscilátory a komplikovaná fundamentální analýza. Jednoduchá Situační analýza online (pravidelně prováděná týmem WS & HNB Premium Clubu) funguje.

Před pár dny jsem se účastnil se svým týmem skvělé dvoudenní akce v Praze s názvem WINSIGNALS CAMP. Byla zorganizována pro členy týmu WinSignals – Burzovní vlčáky, Burzovní vlčata-nováčky i  fandy a adepty na členství v WS týmu. Na této akci jsme si definovali vizi, hodnoty a cíle našeho týmu. Rozhodl jsem se zveřejnit některé z nich poprvé zde:

  • Získejte zpátky svůj čas.
  • Naše signály – vaše zisky.
  • Jednodušší, než si myslíte.
  • Vyzkoušejte, a už neodejdete.

Všimli jste si, že na prvním místě zde opět hraje roli ČAS? Naším cílem pro vás  je získat nejcennější aktivum na světě a tím je ČAS. Vlčáci to vědí, proto si dali jako své poselství pro klienty větu:

ZÍSKEJTE SVŮJ ČAS!

A já se teď pokusím trochu toho vašeho času ušetřit, a přinést vám několik informací v koncentrované formě 80/20,  jak získat WinSignals efektivně, správně a rychle. Jdeme na to:

 1. Je nutné zjistit, co WinSignals vlastně jsou. Víte, že WinSignals mají svou webovou stránku, kde naleznete nejvíc informací o tomto projektu? Je to ZDE a najdete na ní popis produktu, návod „Jak mohu s WinSignals vydělávat na burze“ a v sekci Výsledky  vydané signály i statistiky od roku 2009, takže víte, do čeho jdete 🙂 . Prostě úspora času!

2. A to nejlepší na konec:

WinSignals se chystají do světa v nové mobilní aplikaci!

Uživatelé z Česka a Slovenska mohou od tohoto měsíce použít skvělou mobilní verzi WinSignals, určenou pro systémy iOS i Android. Nemusíte se už nechat rušit pípáním sms zpráv. Navíc tato chytrá aplikace umožňuje výběr signálů, výběr aktiv a další vymoženosti.  Již brzy spustíme tuto mobilní verzi také pro mezinárodní prostředí. Ale vězte, že takový servis, jako mají česko-slovenští zákazníci (Premium Club HNB, facebookové VIP skupiny, online podporu atd.) nebude mít nikdo jiný.

Jak aplikace funguje, se můžete dozvědět na našem webu ZDE. Šetříme Váš čas!

Pokud je vaší ambicí obchodování na burze, je projekt WinSignals tím pravým pro efektivní zhodnocení a úsporu toho množství času, který je nám vyměřen všem stejně. Jen někteří jej ale umí lépe využít.

Přeju krásný a pohodový víkend, kdy burzy nepracují a tak máme ČAS jen pro sebe!

Jirka Gajdošík, duben 2017

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *