Sell in May and Go Away. Nebo raději jízda s WinSignals?

Inspirací pro dnešní víkendový článek pro mne bylo jedno z burzovních pořekadel, které jsem nedávno četl v jedné FB skupině. Ale platí toto pořekadlo dodnes? Je nutné se jím řídit, nebo existuje jiný způsob, jak řídit ziskově své finance? Podívejme se spolu, jaká je skutečnost a najděme inspiraci pro jednoduššíčasově méně náročné obchodování. Jirka Gajdošík

Na úvod čtyři informace, které v článku získáte:

  • Prodej akcií v květnu –  skutečnost, nebo fikce?
  • Je možné na burze vydělávat i na poklesu ceny akcií?
  • Co je akce WINSIGNALS START?
  • Kde získáte 7 skvělých obsahů pro bezpečné a ziskové obchodování s WinSignals?

Akcie v máji…

Určitě jste již slyšeli jedno z často užívaných burzovních pořekadel: Sell in May and go away! Nebo česky: V máji prodej a jdi od toho! Pořekadlo vzniklo proto, že v minulosti docházelo často k situacím, kdy akcie nebo indexy dosáhly v květnu maxima cen – a následně došlo k jejich propadu. Ten, kdo tato aktiva držel, ztratil na jejich klesající hodnotě. Naopak ten, kdo prodal, dokázal na prodeji vydělat. Dnes to asi již není tak průkazné, ale přesto: Za posledních 12 let k takovému vývoji došlo 7x, podívejte se sami na obrázek akciového indexu DJIA. Květnové měsíce jsou označeny zelenou linkou.

Poznámka Jirky Mazura: Popravdě, pokud něco vyjde 7x z 12 situací, je to nic moc statistika, o kterou by se dalo opřít. Osobně bych toto pořekadlo zakopal někam hluboko mimo. Osobně nejsem příznivcem dlohodobějších spekulací, protože trhy jsou volatilní a docela nevyzpytatelné. Z jistých důvodů mi prostě vyhovují krátkodobé predikce, kde to umíme s pravděpodobností 75 – 90 % a na sezóně prostě nezáleží. Mimochodem, máme po první dekádě května a trhy jdou pěkně nahoru. Je otázkou jen, na jak dlouho… Proto spíše doporučuji zaměřit se na další texty!

Květnové signály a jejich dlouhodobá úspěšnost..

S našimi burzovními signály je to trochu jinak. Nám nezáleží na tom, zda cena aktiv roste, nebo klesá. A nemusí to být jen akciové indexy (akcie samozřejmě neobchodujeme, jejich cena je v řadě případů snadno ovlivnitelná a manipulovatelná). WinSignals zasílají signály na tři forexové páry, dvě komodity a dva akciové indexy. Jsou to měnové páry EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, akciové indexy S&P500 a DJIA a z komodit zlaro a ropa WTI – prostě ta nejlikvidnější aktiva vyjadřující sentiment většiny trhů.

A jak je to s tím májem a WinSignals? Měsíc květen je pro naše signály statisticky měsícem průměrným. V roce 2016 dosáhly úspěšnosti 84%, v roce 2017 pak 78%. Přesto myslím, že většina traderů by za průměrnou úspěšnost svých obchodů přes 80% dokázala utrhnout ruce…

A navíc – máme-li věřit statistikám, měsíc červen byl po oba dva roky zasílání signálů WinSignals verze 2.0 jedním z nejúspěšnějších měsíců, kdy bylo možné dosáhnout Profit Target až v 88% případů. A to na burze již něco znamená. Přesvědčte se sami! Co myslíte, jak to bude v květnu a červnu 2018?

Přátelé, tento květen máme pro všechny milovníky WinSignals, a pro všechny zamilované do dámy jménem burza, jeden dárek, ze kterého budete nadšeni!

WINSIGNALS START & servis na zkoušku za skvělých podmínek!

Víme, že mezi příznivci burzy je mnoho těch, kdo by si signály našich burzovních vlčáků (tak nazýváme smečku našich zkušených traderů, kteří pro vás sledují grafy a chystají signály v případě, že se vyformuje situace vhodná pro úspěšný obchod) rádi vyzkoušeli, ale chtějí si ověřit, že výsledky, které předkládáme, jsou možné.

Rozumíme tomu, vždyť 90% začínajících traderů na podobnou úspěšnost prostě nedosáhne. Protože ale naše signály jsou zcela transparentní a na rozdíl od všech ostatních nezávislé na brokerech a obchodních  platformách, rozhodli jsme se dát šanci všem, kdo si je chtějí vyzkoušet, a spustili jsme pro ně  mimořádnou akci s názvem WINSIGNALS START. Název START je o tom – prostě začněte..! Šup na start a jděte na to!

Chcete se zcela zdarma dostat ke klíčovým informacím o příležitosti s WinSignals 3.0? Máme je pro vás připravené – důkladně, přehledně a srozumitelně. Stačí jednoduchá registrace a jsou vaše!

O čem to je? Jak servis WinSignals funguje, jak s námi můžete vydělávat peníze na burze a při tom získat jednoduchý systém, čas a příležitosti? Vše zjistíte zde:

Zaregistrujte se pro informace zdarma!

A aby bylo zcela jasno: ZDARMA se odtud dostanete ke klíčovým informacím o příležitosti s WinSignals. Samotné signály sice zdarma nejsou, ale pro vás na vyzkoušení je máme nyní SKORO ZDARMA. Za necelou stokorunu můžete získat servis WinSignals na zkoušku na celý měsíc. Ano, za pouhá 3 % běžné ceny… Proč to děláme? Je to jednoduché. Prostě proto – že to udělat chceme. Chceme vám dát možnost, kterou vám nikdo jiný nedá.

Bonus – 7 skvělých obsahů k vítězství!

Přátelé, nakonec ještě bonus: s WinSignals na zkoušku získáte navíc sérii 7 obsahů, které vás povedou k tomu, abyste z WinSignals pro sebe získali opravdu co nejvíce. Myslím, že z této příležitosti a celého postupu budete nadšeni!

Jděte na to! Čeká vás skvělá jízda s energií peněz a lehkého adrenalinu na burze. Garantuji vám, že to stojí za to!

Jirka Gajdošík, Květen 2018

P.S. Chcete vědět, v čem spočívá 100% transparentnost našeho projektu? Všechny naše signály s mírným zpožděním po jejich zaslání klientům, a také výsledky a úplné hodnoty všech signálů, zveřejňujeme na našem webu. Nic neskrýváme! Přesvědčit se o tom můžete ZDE!

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *