Kontaktní email: winsignals@wintraders.com
Výsledky
Naše výsledky jsou poctivé a transparentní! Zveřejňujeme pravidelně výsledky, výkonnost a potenciál WinSignals za jednotlivé měsíce, jednotlivé WinSignals v praxi i Live výsledky.
Koncept WinSignals

Naše výsledky jsou poctivé a transparentní

Využijte WinSignals pro své efektivní a bezpečné spekulace na burze a pro strategie dlouhodobé ziskového řízení investic. Prostudujte si výsledky, výkonnost a potenciál WinSignals za jednotlivé měsíce, jednotlivé WinSignals v praxi a výsledky z Live tradingu nás i našich klientů.

 

 

 

 

Výsledky, výkonnost a potenciál WinSignals New.

V této sekci každý měsíc uvádíme chronologicky historii zaslaných Signálů. Hodnotíme zpětně, zda bylo dosaženo plánovaných ziskových úrovní na TP resp. MSL, sledujeme výkonnost a potenciál Signálů v čase a také úspěšnost jednotlivých poskytovatelů WinSignals a dosažený profit. Toto hodnocení provádíme zpravidla k 20. dni následujícího měsíce.

WinSignals v praxi. V této sekci si můžete prohlédnout průběh jednotlivých WinSignals v praxi s názornou ukázkou na grafech.

 

Výsledky Live Tradingu v praxi v letech 2009 až 2012.

Výsledky z Live tradingu nás i našich klientů, reference, zkušenosti a úspěchy klientů WinSignals a další aktuální zajímavosti.

Úplné výsledky všech signalistů WinSignals New

Zveřejnění veškerých signálů všech signalistů s ratingem A, B i C, aby byla zachována naprostá transparentnost a možnost back-testingu pro klienty i signalisty, či budoucí signalisty


 

A chcete důkaz, že to fakt funguje? Podívejte se na starší i aktuální Reference našich spokojených klientů!

 

Všechny sekce pravidelně aktualizujeme, můžete tak být stále v obraze o tom, jak jsou WinSignals úspěšné. Výsledky z Live tradingu a úspěchy nás i našich klientů a další aktuální zajímavosti.

 

Budou WinSignals fungovat i pro Vás?

Úsudek o výsledcích WinSIgnals si udělejte, až se sami přesvědčíte! Naše výsledky jsou reálné a budou fungovat i pro Vás, stejně jako fungují pro nás a pro naše klienty. Vyzkoušejte si WinSignals ve svém obchodování a přidejte se mezi naše úspěšné klienty.

 


Výsledky
Aktuality z WinSignals