Výsledky - říjen 2018


Naše výsledky v číslech -  říjen 2018:


0 Signálů
Celkový počet signálů zaslaných
za uplynulý měsíc
0%
SRM - Success Rate/Month
= % signálů, které dosáhly Profit Target
0
PPM - Profit per Month
= zisk za měsíc / 1 Lot při účtu 10.000€

Jaká byla úspěšnost a výsledky WinSignals
v měsíci říjnu 2018?

Říjen – úspěšnost signálů 61 %

Výsledky měsíce října potvrdily, že burza je pravděpodobnostní podnik. I když průměrně dosahují WinSignals úspěšnosti > 80 %, říjen byl výjimkou. Zařadil se na první místo mezi tři měsíce, ve kterých WS nedosáhly za tříletou historii projektu profit. Příčinou byl poměrně rychlý obrat trendu na akciových trzích, který signalisté nebyli schopni včas identifikovat. Také velká volatilita způsobila dlouhé a rychlé pohyby, které vedly k řadě ztrátových pozic, zejména u akciových indexů.

V říjnu vydali signalisté 31 signálů. Jen 17 z nich skončilo v zisku do 15 dnů od zadání signálu při metodě Set&Forget, což znamená úspěšnost predikce 55 %. 19 signálů došlo na profit Target do 15 dnů od jejich vydání, což je úspěšnost 62 %. Celková ztráta při obchodování všech signálů by po uzavření obchodů po 15 dnech přesáhla 900€/1 lot. I tohle je obchodování na burze. V každém podnikání je nutno počítat s náklady. Protože náš projekt je zcela transparentní, uvádíme detailně výsledky i tohoto měsíce. I negativní výsledky přináší důležitou informaci, že je nezbytné dodržovat za každou cenu Risk Management. Při důsledném obchodování 1 lotu/10.000 $ kapitálu, jsou rok 2018, i celé období od počátku projektu WinSignals, vysoce ziskové.

Skutečné výsledky uživatelů WinSignals  se mohou lišit od zveřejněných výsledků v důsledku časového zpoždění mezi odesláním WinSignals a zadáním příkazu do obchodní platformy, a také proto, že se vám nemuselo podařit zobchodovat všechny signály, které byly v měsíci zaslány. Podívejte se, jak vypadá statistika WinSignals za 10 měsíců roku 2018 podle metodiky WinSignals 3.0. Pro větší zobrazení klikněte na obrázek.

Pro obchodování na burze není důležitý okamžitý výsledek. Je spousta traderů, kteří dokázali během jednoho měsíce svůj obchodování účet zdvojnásobit i ztrojnásobit. Při dalším obchodování však dokázali vše ztratit třeba za jediný týden.

Podstatné je udržet se ve hře a vydělávat dlouhodobě a konzistentně. Uveřejňujeme zde křivku equity za rok 2018, tedy jaká by byla velikost obchodního účtu od ledna do října 2018 při počátečním vkladu 10.000 $, obchodování každého ze signálů velikostí obchodu 1 lot a metodou Set&Forget. Tento způsob je zcela v souladu s námi doporučeným money managementem.  Pro zvětšení zobrazení klikněte na obrázek.

V měsíci říjnu zasílalo signály klientům celkem 7 různých signalistů (15.10. došlo k obměně jednoho z nich při pravidelném hodnocení dvouměsíční úspěšnosti), jejichž celkové výsledky zveřejňujeme v tabulce níže.

 

V zájmu transparentnosti a také pro ty, kdo chtějí naše signály podrobit vlastní analýze a backtestu, uveřejňujeme kompletní statistiku všech 31 WinSignals za říjen 2018 v samostatné tabulce ZDE.

WinSignals a Win Easy Management zprávy (informace o aktuálním průběhu obchodu) můžete přijímat prostřednictvím  mobilní aplikace pro systémy Android a iOS, nebo ve formě SMS Alerts, včetně jednoduchých pokynů pro realizaci vysoce pravděpodobného zisku či eliminaci finančního rizika (Win Easy Management). Tento placený servis ve spojení s dalšími službami, které zde nabízíme, představuje nejjednodušší a zároveň velmi efektivní a ziskovou formu pro vaše podnikání na burze. Výsledky předchozích měsíců uveřejňujeme pravidelně včetně detailů na úrovni jednotlivých signálů v této sekci našeho webu.

Chcete také vydělávat na burze se živými signály s vysokou úspěšností? Vyzkoušejte si naše signály se speciální zvýhodněnou objednávkou START za cenu 3 % běžné objednávky.

Objednávku servisu WinSignals na zkoušku naleznete ZDE.

Aktuální současnou cenu "natrvalo" si můžete zajistit právě teď  CHYTROU OBJEDNÁVKOU. Není na co čekat, aktivujte si ji co nejdříve!

Autor příspěvku: Jirka Gajdošík, prosinec 2018