Výsledky

Toto není propagační stránka!


Jde nám o to, abyste věděli, proč je WinSignals transparentní, poctivý a důvěryhodný informační servis a jaký má pro vás opravdový potenciál! 

Zjistěte si zejména, jak můžete skvělých výsledků se servisem WinSignals dosahovat i vy! Protože náš informační servis není investičním poradenstvím, musíte s těmito informacemi nakládat kvalifikovaně podle svého uvážení.Naše výsledky v číslech -  uplynulý měsíc:


0 Signálů
Celkový počet signálů zaslaných
za uplynulý měsíc
0%
SRM - Success Rate/Month
= % signálů, které dosáhly Profit Target
0
PPM - Profit per Month
= zisk za měsíc / 1 Lot při účtu 10.000€

Upozornění: Údaje na tomto webu mají komparativní a ilustrativní charakter dokládající statistickou úspěšnost v predikcích. 

Zjistěte si 6 základních faktů, 

proč a jak se zajímat o výsledky WinSignals!

 • 1
  Naše výsledky predikcí v praxi!
 • 2
  Metodika počítání výsledků a intepretace údajů.
 • 3
  Proč jsou naše výsledky poctivé a tranparentní?
 • 4
  Jaké budou vaše výsledky?
 • 5
  K čemu a proč můžete WinSignals používat?
 • 6
  Jak byste měli postupovat?

1. Naše výsledky v praxi!

V této sekci každý měsíc uvádíme chronologicky historii zaslaných Signálů. Poctivě zde uvádíme všechny zaslané signály a zprávy k nim, což si můžete porovnat s informací WinSignals Live níže. Hodnotíme zpětně, zda bylo dosaženo plánovaných ziskových úrovní na TP, sledujeme výkonnost a potenciál Signálů v čase a také úspěšnost jednotlivých poskytovatelů WinSignals a dosažený profit. To jsou dobré informace proto, abyste si uměli představit, co do informačního servisu očekávat a nastavit podle toho vlastní strategii používání těchto zpráv!


2. Metodika počítání výsledků
a interpretace údajů.

» Živé signály a zprávy WinSignals bez zpoždění jsou placenou službou. Pro její příjem musíte mít aktivovanou aplikace ve svém mobilním telefonu a získat přístupové údaje pro příjem zpráv.

» Následně se zpožděním 60 - 90 minut tyto zprávy transparentně zveřejňujeme v části webu s názvem WinSignals Live na úvodní stránce. Tyto údaje nelze jakkoliv měnit nebo zpětně ovlivnit.

» Každý měsíc takto zaslané zprávy vyhodnocujeme do tabulky, které obsahují řadu údajů. Popisky a vysvětlení k těmto údajům máte vždy pod touto tabulkou.

Hodnotíme a publikujeme zejména tyto 2 parametry výsledků:

SRM ⇒ Success Rate per Month, to jest úspěšnost v procentech dosažení predikovaného WPR, Win Profit Targetu, jako ziskového cíle predikce.

PLM ⇒ Profit per Lot per Month, to jest zisk přepočítaný na obchodování s 1 lotem při velikosti účtu 10.000 EUR v podmínkách obchodní platformy ActTrader.

Poznámka: Při používání WinSignals v rámci jiné platformy a u jiné brokerské firmy si musíte umět sami spočítat parametry potenciálního zisku a rizika. 

Další údaje, které vyhodnocujeme, jsou ID Tradera, jeho úspěšnost SRM a PLM s vazbou na jeho Rating. 

Naše predikce WinSignals považujeme za krátkodobé signály, které sledujeme do 15 dnů od jejich zadání!


3. Proč jsou naše výsledky poctivé
a transparentní?

» Živé signály a zprávy WinSignals bez zpoždění jsou placenou službou. Pro její příjem musíte mít aktivovanou aplikace ve svém mobilním telefonu a získat přístupové údaje pro příjem zpráv.

» Následně se zpožděním 60-90 minut tyto zprávy transparentně zveřejňujeme v části webu s názvem WinSignals Live na úvodní stránce. Tyto údaje jakkoliv nelze měnit nebo zpětně ovlivnit. Tím si můžete ověřit, že publikujeme pouze ty zprávy, které opravdu posíláme!

» Všechny zprávy a výsledky vždy následující měsíc publikujeme v této sekci a jsou zde natrvalo! Hodnocení provádíme zpravidla k 20. dni následujícího měsíce.

» Na grafech aktiv i datech z burzy si můžete snadno ověřit, že naše výsledky jsou poctivé a transparentní!

Naše výsledky máme pod veřejnou kontrolou našich klientů! Obchodujeme s reálným kapitálem své vlastní Signály a tyto výsledky pravidelně zveřejňujeme. 

V tomto je systém WinSignals unikátní, první a jediný na světě! Ve spojitosti s možnostmi mobilní aplikace jde o infromační servis, který nemá konkurenci! Nikde jinde nic podobného nenajdete!


 

4. Jaké budou vaše reálné výsledky?

V prvé řadě je poctivé si říct, že budou vždy jiné!

Může záležet na mnoha okolnostech. Abyste měli výsledky totožné, nebo hodně podobné, museli byste naprosto přesně zobchodovat všechny signály podle obdržených zpráv a v podmínkách stejné obchodní platformy!

» V praxi obchodují uživatelé zprávy selektivně, to jest vybrané signály, nebo oblíbená aktiva, nebo upřednostňují výběr zpráv podle svých oblíbených traderů. Všechny varianty jsou možné!

» Nebo používají jiný počet lotů, poměr rizika k velikosti účtu, jinou finanční účinnost! V každém případě i v situaci výborné série WinSignals doporučujeme dodržovat zásady bezpečného a ziskového ochodování!

» Zvláště musíte rozumnět potenciálu pro vznik zisků nebo případných ztrát a přizpůsobit tomu svoji strategii. My zadáváme signály do trhů, ale neradíme klientů, co a jak by měli dělat, ani za ně neobchodujeme (s výjimkou řízených účtů).

Co je pro vás důležitá informace, o kterou se můžete opřít, je to, že v 80-90 % času je systém s WinSignals průběžně ziskový a že si zjednodušíte život na burze. Výhodou je stabilita našeho týmu a výsledků. Víme, že toto je individuálně nedosažitelné pro 98 % všech traderů!

Pozor! Obchodování je běh na dlouhou trať. Nedělejte proto ukvapené závěry z výsledků za jeden či dva měsíce!  Neřešte dočasné a dílčí ztráty a naučte se z trhů inkasovat zisky! Přejeme všem úspěch s WinSignals!

 


5. K čemu a proč můžete WinSignals používat?

Je to jednoduché. WinSignals jsou informačním servisem. Pracujete tedy s informacemi, které vám přijdou do vaší aplikace na mobilní telefon.

>> Můžete na základě této informace zadávat svoje obchody přímo do ze svého mobilního zařízení, pokud vám to vaše brokerská firma umožňuje. Nebo se prostě přesunete na chvíli ke svému počítači. Oba přístupy klienti využívají.

>> Můžete s WinSignals řídit svoje peníze na burze. Nebo je můžete chápat jako pomoc při rozhodování. Nebo jako součást svého učení na burze. WinSignals jsou servis vhodný pro začátečníky i profesionály.

>> WinSignals nemají úspěšnost 100%. Pokud by měly, byly by za úplně jiné ceny! Jde o pravděpodobnostní produkt. Proto nikdy nepodlehněte euforii či skepsi v případě dílčích výsledků!

To, co vždy ve finále rozhoduje o vašich výsledcích a penězích, je vaše hlava a schopnost mít svoje obchodování pod kontrolou! 


6. Jak byste měli postupovat?

Rozhodující pro vás je vaše kvalifikace a kompetence pro řízení peněz na burze.

Pokud jste začátečníci, neváhejte šetřit čas a peníze a udělejte si náš kurz o obchodování na burze. Jde jistě o nejlepší variantu a zkraku, jak se naučit opravdu důležité věci za poměrně krátkou dobu!

Obchodování na burze a zvláště s WinSignals je jistě jedno z nejjednodušších podnikání na světě. Ale má svoje úskalí, která je dobré znát. 

V jisté fázi učení a zkoušení si vyzkoušejte WinSignals na zkoušku a následně servis WinSignals v běžném dlohodobém režimu a nadále obchodujte s ambicí se učit!

Pokud jste zkušenější, nebo profesionálové, stáhněte si manuály, návody, aplikaci a prostě si to vše vyzkoušejte. Dejte tomu 2-3 měsíce, než pochopíte to, jak WinSignals fungují ve vaší praxi!


Naše poslední živé signály na

WinSignals Live:

UPOZORNĚNÍ: signály zde zveřejněné jsou o 60 - 90 min. zpožděny proti sms zasílaným platícím klientům! Proto považujeme za nevhodné je aplikovat v jiné tržní situaci! Objednávku aktuálních WS můžete udělat ZDEKompletní výčet všech signálů od všech signalistů s ratingem A,B a C naleznete ZDE.